20 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:

Bugün gerçekleşecek Dolunay ile ideallerinizde geldiğiniz yeri değerlendirebilirsiniz. Seyahatler, akademik ve hukuki konular sonuçlanabilir. Beklenmedik, spontan programlar yapılabilir.

Boğa:

Ortak gelirler ile ilgili aşırı özgür olma arzunuzda aşırılara kaçmaktan çekinmelisiniz. Dolunayın duygusallığı zorlayıcı olabilir. Arkadaşlarla maddi alışveriş için uygun bir dönem olmayabilir.

İkizler:

Dolunayın etkisi ile ikili ilişki ya da ortaklıkla ilgili kararlar almak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili kafa karışıklıkları zor anlar yaşatabilir. Aşırılıklardan kaçınmalı ve önce kendinize dürüst olmalısınız.

Yengeç:

Dolunay ile işinizde ideallerinize doğru adım atma ve gelirlerinizi arttırma fırsatı yakalıyorsunuz. Bilinçaltınızda sorular kafanızı karıştırsa da uluslararası bağlantılarınızı kullanabilirsiniz.

Aslan:

Yılın en romantik Dolunay’ı sizi bekliyor. Hoşlandığınız kişiye kalbinizi açabilir ya da sosyal çevrenizin vasıtası ile yeni biri ile tanışabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız eşinizle karar alabilirsiniz.

Başak:

İdeallerinizi hayata geçirebileceğinizi düşüneceğiniz bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Bugün gerçekleşen dolunay ile aşk ve iş konularında aşırı heyecanlı yada istekli olabilirsiniz. Duygularınız doğruluğun önüne geçebilir.

Terazi:
Bugün Önemli sözleşme, anlaşma ya da yazılı iletişimde işinizde belirsizlikler sebebiyle rahat ilerleyemeyebilirsiniz. Dolunay'ın duygusal hassaslığıyla sosyal çevrenizin dolduruşuna gelebilirsiniz.

Akrep:
Kariyerinizde kazançlarınız ile ilgili kendinizi Şanslı hissedebilirsiniz. Dolunay'ın getirdiği özgürlük ve risk alma arzusu hayali bir almanıza sebep olabilir; dikkatli olmakta fayda var.

Yay:
Kendi duygularınızı ifade etmekte ve ideallerinizi savunmakta aşırıya kaçma ihtimaliniz olan bir gün. Ailenizdeki belirsizlikler Dolunayda duygusallık yaratabilir. Yeni bir aşk kapıyı çalabilir.

Oğlak:
Bugün gerçekleşen Dolunay ile işinizden gelen yeni ve agresif hedefler ile gelir dışı kaynaklarınızı arttırma Fırsatı yakalayabilirsiniz. Belirsizliğin ve hayalciliğin farkında hareket etmelisiniz.

Kova:
İdeallerini paylaştığınız bir sosyal  organizasyonda yeni bir ilişkinin tohumlarını atabilirsiniz. Dolunay ile yükselen maneviyat sizi maddi fedakarlığa yöneltebilir. Aşırı iyimserliğe dikkat.

Balık:
Bugün gerçekleşen dolunay kariyerinizde ve evinizde yeni adımlar atma fırsatı sunabilir. Aşırı iyimser ve idealist yaklaşımlar zorlayıcı olabilir. Belirsizliğin farkında olmalısınız.


iPhone'umdan gönderildi