20 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:

Bugün gerçekleşecek Dolunay ile ideallerinizde geldiğiniz yeri değerlendirebilirsiniz. Seyahatler, akademik ve hukuki konular sonuçlanabilir. Beklenmedik, spontan programlar yapılabilir.

Boğa:

Ortak gelirler ile ilgili aşırı özgür olma arzunuzda aşırılara kaçmaktan çekinmelisiniz. Dolunayın duygusallığı zorlayıcı olabilir. Arkadaşlarla maddi alışveriş için uygun bir dönem olmayabilir.

İkizler:

Dolunayın etkisi ile ikili ilişki ya da ortaklıkla ilgili kararlar almak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili kafa karışıklıkları zor anlar yaşatabilir. Aşırılıklardan kaçınmalı ve önce kendinize dürüst olmalısınız.

Yengeç:

Dolunay ile işinizde ideallerinize doğru adım atma ve gelirlerinizi arttırma fırsatı yakalıyorsunuz. Bilinçaltınızda sorular kafanızı karıştırsa da uluslararası bağlantılarınızı kullanabilirsiniz.

Aslan:

Yılın en romantik Dolunay’ı sizi bekliyor. Hoşlandığınız kişiye kalbinizi açabilir ya da sosyal çevrenizin vasıtası ile yeni biri ile tanışabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız eşinizle karar alabilirsiniz.

Başak:

İdeallerinizi hayata geçirebileceğinizi düşüneceğiniz bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Bugün gerçekleşen dolunay ile aşk ve iş konularında aşırı heyecanlı yada istekli olabilirsiniz. Duygularınız doğruluğun önüne geçebilir.

Terazi:
Bugün Önemli sözleşme, anlaşma ya da yazılı iletişimde işinizde belirsizlikler sebebiyle rahat ilerleyemeyebilirsiniz. Dolunay'ın duygusal hassaslığıyla sosyal çevrenizin dolduruşuna gelebilirsiniz.

Akrep:
Kariyerinizde kazançlarınız ile ilgili kendinizi Şanslı hissedebilirsiniz. Dolunay'ın getirdiği özgürlük ve risk alma arzusu hayali bir almanıza sebep olabilir; dikkatli olmakta fayda var.

Yay:
Kendi duygularınızı ifade etmekte ve ideallerinizi savunmakta aşırıya kaçma ihtimaliniz olan bir gün. Ailenizdeki belirsizlikler Dolunayda duygusallık yaratabilir. Yeni bir aşk kapıyı çalabilir.

Oğlak:
Bugün gerçekleşen Dolunay ile işinizden gelen yeni ve agresif hedefler ile gelir dışı kaynaklarınızı arttırma Fırsatı yakalayabilirsiniz. Belirsizliğin ve hayalciliğin farkında hareket etmelisiniz.

Kova:
İdeallerini paylaştığınız bir sosyal  organizasyonda yeni bir ilişkinin tohumlarını atabilirsiniz. Dolunay ile yükselen maneviyat sizi maddi fedakarlığa yöneltebilir. Aşırı iyimserliğe dikkat.

Balık:
Bugün gerçekleşen dolunay kariyerinizde ve evinizde yeni adımlar atma fırsatı sunabilir. Aşırı iyimser ve idealist yaklaşımlar zorlayıcı olabilir. Belirsizliğin farkında olmalısınız.


iPhone'umdan gönderildi

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem