22 Haziran Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün ticaret ve iş ile ilgili eğitim fırsatları ortaya çıkabilir. Ancak aşırı iş yükü zorlayıcı olabilir. Tutamayacağınız sözler vermekten; abartılı sözlü ve yazılı çıkışlardan kaçınmanız faydalı olur.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Geleceğe yönelik ideallerinizi hayata geçirmek için motive bir gün olabilir. Seyahatler ve iletişimde Beklenmedik gelişmeler zorlayabilir. Aşırı finansal riskler almaktan kaçının.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Ev ve aile ile iletişimde dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Emlak vb fırsatlarda aldanabilirsiniz. Verdiğiniz ve verilen sözlerin tutulamama riskine karşı abartılı sözlerden uzak durmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hayal gücünüzün yüksek olacağı bir gün. Özellikle anlaşma, sözleşme vb konularda kulis yapılabilir. Verilen sözler yanıltıcı olmasın. Ortaklıklar ile ilgili sağlam adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sosyal organizasyonlarda, arkadaş çevrenizde iletişimde ve verilen sözlerde dikkatli olmalısınız. Bugün özellikle Konuşmak ve yaratıcı çözümler üzerinde çalışmak faydalı olacaktır.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyeriniz ile ilgili büyük fırsatlar yarayacağınıza inanabilir; ev ve aile ile ilgili sorumluluklarınız sebebi ile kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Eş ile  ilgili Hayal kırıklığına uğranabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Uluslararası, akademik, hukuki ya da uzak seyahatler ile ilgili yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Bu fırsatların gerçekçi olup olmadığını iyi tartmalı ve ona göre hareket etmelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün önceliğiniz kısa seyahatler, kardeşler, anlaşma ve sözleşmeler olabilir. Ancak arkadaşlar ile yapılan konuşmalarda yatırım fırsatları ile gerçekçi sözler vermeye özen göstermelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ortaklıklar ve kariyer ile ilgili konularda abartılı sözlerden ve gerçeküstü konuşmalardan kaçınmalısınız. Maddi konularda stratejik ve geleceğe yönelik hedefli olmalısınız. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün yapılacak çok iş, yazılacak çok yazı ve görüşülmesi gereken çok fazla konu olabilir. Herşeye yetişmeye çalışmak yerine güçlü bir planlama yapmaya çalışmanız faydalı olacaktır.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Hayal gücünüzün güçlü olacağı bugünde yaratıcı projelere yönelmeniz faydalı olacaktır. Sevdiğinizle konuşmalarınızda  tutamayacağınız sözler vermekten kaçınmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Evinizde, ailenizle ilgili güzel haberler, kutlamalar olabilir.  Gerçekçi olmayan konulara itibar etmeden gerçek mutlu habere odaklanmalsınız. Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız baskı yapabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem