22 Haziran Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Bugün ticaret ve iş ile ilgili eğitim fırsatları ortaya çıkabilir. Ancak aşırı iş yükü zorlayıcı olabilir. Tutamayacağınız sözler vermekten; abartılı sözlü ve yazılı çıkışlardan kaçınmanız faydalı olur.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Geleceğe yönelik ideallerinizi hayata geçirmek için motive bir gün olabilir. Seyahatler ve iletişimde Beklenmedik gelişmeler zorlayabilir. Aşırı finansal riskler almaktan kaçının.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

Ev ve aile ile iletişimde dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Emlak vb fırsatlarda aldanabilirsiniz. Verdiğiniz ve verilen sözlerin tutulamama riskine karşı abartılı sözlerden uzak durmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hayal gücünüzün yüksek olacağı bir gün. Özellikle anlaşma, sözleşme vb konularda kulis yapılabilir. Verilen sözler yanıltıcı olmasın. Ortaklıklar ile ilgili sağlam adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sosyal organizasyonlarda, arkadaş çevrenizde iletişimde ve verilen sözlerde dikkatli olmalısınız. Bugün özellikle Konuşmak ve yaratıcı çözümler üzerinde çalışmak faydalı olacaktır.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyeriniz ile ilgili büyük fırsatlar yarayacağınıza inanabilir; ev ve aile ile ilgili sorumluluklarınız sebebi ile kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Eş ile  ilgili Hayal kırıklığına uğranabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Uluslararası, akademik, hukuki ya da uzak seyahatler ile ilgili yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Bu fırsatların gerçekçi olup olmadığını iyi tartmalı ve ona göre hareket etmelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün önceliğiniz kısa seyahatler, kardeşler, anlaşma ve sözleşmeler olabilir. Ancak arkadaşlar ile yapılan konuşmalarda yatırım fırsatları ile gerçekçi sözler vermeye özen göstermelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ortaklıklar ve kariyer ile ilgili konularda abartılı sözlerden ve gerçeküstü konuşmalardan kaçınmalısınız. Maddi konularda stratejik ve geleceğe yönelik hedefli olmalısınız. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün yapılacak çok iş, yazılacak çok yazı ve görüşülmesi gereken çok fazla konu olabilir. Herşeye yetişmeye çalışmak yerine güçlü bir planlama yapmaya çalışmanız faydalı olacaktır.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Hayal gücünüzün güçlü olacağı bugünde yaratıcı projelere yönelmeniz faydalı olacaktır. Sevdiğinizle konuşmalarınızda  tutamayacağınız sözler vermekten kaçınmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Evinizde, ailenizle ilgili güzel haberler, kutlamalar olabilir.  Gerçekçi olmayan konulara itibar etmeden gerçek mutlu habere odaklanmalsınız. Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız baskı yapabilir.