23 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Gün boyunca özgürlüğünüz, sosyal ilişkiler, özgünlük ön planda olacak. Sosyal çevrenizden biri ile uluslararası, akademik ya da hukuki bir konuda el sıkışmak söz konusu olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün kariyeriniz ile ilgili özgün, inovatif ya da teknolojik fikirler bulabilirsiniz. Gün içinde iş ile ilgili elinizdeki işleri toparlamaya çalışmak ve mevcut programı uygulamak faydalı olacaktır. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal medya ile ilgilenerek güne başlayabilirsiniz. Gün boyunca eğitim, iletişim, medya, seyahat işlerinizi tamamlamak için çalışabilirsiniz. Yeni girişimlerin havada kalabileceği bir gün.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Günün ilk saatlerinde kariyeriniz ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirlerinizde düzenlemeler yaparak günü geçirebilirsiniz. İdealist tavırlara dikkat etmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İkili ilişkilerinizde romantik sürprizlerle keyifli bir güne başlangıç yapabilirsiniz. İdealist ve kendi özgürlüğünüzün ön planda olacağı bugünde karşılıklı diyalog ile anlaşmak kolay olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Günün ilk saatlerinde ev ve ailenizin günlük düzeni ile ilgili, maddi güzel bir sürpriz olabilir. Günlük işlerinizi toparlamak ve haftanın şanslı günlerine hazırlanmak isteyebilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Romantik sürprizlerle güne tatlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Sabaha karşı saatlerinden itibaren özgünlüğünüzü ortaya koyabileceğiniz hobilere ve yaratıcı çalışmalara vakit ayırabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Güne başlarken ailenizden ya da evinizle ilgili bereketli, günlük rutininizi değiştirecek bir haber alabilirsiniz. Gün içinde evinizi temizlemeniz ve havalandırmanız faydalı olacaktır.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Yakın arkadaşlarla kalabalık ortamlarda keyifle güne başlayabilirsiniz. Şaşırtıcı, romantik sürprizler yaşanabilir. Elinizdeki yazışmaları, yapılacak telefon görüşmelerini tamamlamalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Günün ilk saatlerinde ailenizden maddi bir konuda şaşırtıcı bir haber duyabilirsiniz. Gün boyunca finansal durumunuzu gözden geçirmek isteyebilirsiniz; yeni bir adım atmak için uygun olmayabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Arkadaşlarınızla yaptığınız bir program günün ilk saatlerinde romantik bir sürprize dönüşmüş olabilir. Gün boyunca iş fikirlerinizi, hayallerinizi, ideallerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün kendi fikirlerinizi toparlamak, değerlendirmeler yapmak için yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Dinlenmek ve kendinizi şımartmak isterseniz tıbbi masajlardan bugün verim faydalanabilirsiniz.