24 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Kendi bireyseliğinizi ortaya koymayı arzu edeceğiniz bir gün. Kazalara dikkat. İş yerinizde hedef ve idealleriniz doğrultusunda hareket etmek için otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kariyeriniz ile ilgili maddi konularda ani ya da agresif kararlar almaktan çekinmeniz gereken bir gün olacak. Akademik ya da hukuki bir konuda alacağınız destek ile keyfiniz katlanacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

İçinizden özgür olmak, uzak seyahatlere çıkmak, farklılıklarınızı akademik ya da medya ortamlarında ortaya koymak gelebilir. Bugün ev, aile ve emlak işleri ile ilgili kredi vb onay alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili risk almak ya da ani kararlar almak için uygun bir gün olmayabilir. ortaklıklar, davalar vb yazılı-sözlü anlaşma/sözleşmelerde otoriteden onay alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ev ve aile ile ilgili Eşinizle agresif tavırlardan uzak durmanız gereken bir gün olacak. İş yerinizde bir otorite figüründen maaş, bonus vb finansal bir onay için görüşme yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sabah saatlerinde işle ilgili yaratıcı fikirler işinizi kolaylaştırabilir. Ofiste Hareketli ve beklenmedik olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Çocuklarınızla ilgili eğitim kararları alınabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün hobilerinizle, hayattan keyif aldığınız işlerle uğraşmak keyif verebilir. Ev, aile ve emlak işleri ile ilgili gizli bir şekilde beklediğiniz değişiklik için destek bulabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Aile ve ev işleri ile uğraşabilirsiniz. Sabah saatlerinde aile içi iletişim hareketli olabilir. Ayrıca sosyal çevrenizden birinin desteği ile önemli bir sözleşme ya da anlaşma için el sıkışabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Eşinizle ve Ortağınızla fikirlerinizi paylaşmak için güzel bir sabah olacak. Görünmez kazalara dikkat. Kariyeriniz ile ilgili otorite figürlerinden finansal bir destek ve onay için başvurabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İşiniz ile ilgili finansal konuları sabah saatlerinde kolaylıkla halledebilirsiniz. Ancak ani ve fevri maddi hareketlerden çekinin. Emlak işlerinde şaşırtıcı, olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı sabah saatlerinde fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili ani tepkilerden kaçının. Spontan bir kısa seyahat keyif verebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Bugün Dinlenmek ve kendi kendinize projeleriniz üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizden güçlü birinin desteği ile ortaklık, evlilik gibi güçlü ilişkiler olabilecek bağlantılar kurabilirsiniz.