24 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 

Kendi bireyseliğinizi ortaya koymayı arzu edeceğiniz bir gün. Kazalara dikkat. İş yerinizde hedef ve idealleriniz doğrultusunda hareket etmek için otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kariyeriniz ile ilgili maddi konularda ani ya da agresif kararlar almaktan çekinmeniz gereken bir gün olacak. Akademik ya da hukuki bir konuda alacağınız destek ile keyfiniz katlanacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

İçinizden özgür olmak, uzak seyahatlere çıkmak, farklılıklarınızı akademik ya da medya ortamlarında ortaya koymak gelebilir. Bugün ev, aile ve emlak işleri ile ilgili kredi vb onay alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili risk almak ya da ani kararlar almak için uygun bir gün olmayabilir. ortaklıklar, davalar vb yazılı-sözlü anlaşma/sözleşmelerde otoriteden onay alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ev ve aile ile ilgili Eşinizle agresif tavırlardan uzak durmanız gereken bir gün olacak. İş yerinizde bir otorite figüründen maaş, bonus vb finansal bir onay için görüşme yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sabah saatlerinde işle ilgili yaratıcı fikirler işinizi kolaylaştırabilir. Ofiste Hareketli ve beklenmedik olaylara karşı hazırlıklı olmalısınız. Çocuklarınızla ilgili eğitim kararları alınabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün hobilerinizle, hayattan keyif aldığınız işlerle uğraşmak keyif verebilir. Ev, aile ve emlak işleri ile ilgili gizli bir şekilde beklediğiniz değişiklik için destek bulabilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Aile ve ev işleri ile uğraşabilirsiniz. Sabah saatlerinde aile içi iletişim hareketli olabilir. Ayrıca sosyal çevrenizden birinin desteği ile önemli bir sözleşme ya da anlaşma için el sıkışabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Eşinizle ve Ortağınızla fikirlerinizi paylaşmak için güzel bir sabah olacak. Görünmez kazalara dikkat. Kariyeriniz ile ilgili otorite figürlerinden finansal bir destek ve onay için başvurabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İşiniz ile ilgili finansal konuları sabah saatlerinde kolaylıkla halledebilirsiniz. Ancak ani ve fevri maddi hareketlerden çekinin. Emlak işlerinde şaşırtıcı, olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Yaratıcılığınızın yüksek olacağı sabah saatlerinde fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili ani tepkilerden kaçının. Spontan bir kısa seyahat keyif verebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Bugün Dinlenmek ve kendi kendinize projeleriniz üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizden güçlü birinin desteği ile ortaklık, evlilik gibi güçlü ilişkiler olabilecek bağlantılar kurabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova