26 Haziran Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ile ilgili önemli bir işe girişmek,  biriyle görüşmek yada yeni bir alanda faaliyette başlamak isteyebilirsiniz. Bugün kendinizi iş ile ilgili konularda geliştirmek için güzel bir gün.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Akademik ya da hukuki bir otorite figüründen Yaratıcılığınızı ortaya koyarak hedeflerinize ulaşmak için destek bulabilirsiniz. Aşk hayatınızda hareketli ve geleceğe yönelik olumlu adımlar atılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bugün aile büyüklerinden birinin gelir dışı kaynak desteği ya da bir emlak yatırımı fırsatı yakalayabilirsiniz. Evinizi ya da arsanızı satın almak isteyen biri çıkabilir. Aile işiniz için kredi çıkabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün Önemli bir ortaklık için imza atabilirsiniz. Telefon trafiği yoğun. Kendinizi geliştirebileceğiniz ve büyüyeceğiniz bu ortaklık ile eğitim, seyahat ve organizasyonlar ortaya çıkabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İşinizi geliştirmek, daha çok kazanmak, ekibinizi büyütmek ve iş yerinizi büyütmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bir sektör lideri ile görüşebilir; önemli bir iş görüşmesi yapabilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Sevdiğinizle aşkınızı tazeleyebilir; aşka düşebilir ya da bebek haberi alabilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz yaratıcı bir hobi için bir üstad ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bir aile büyüğünün Size bıraktığı bir sırrı ortaya çıkabilir. Bugün aile kökleriniz ile ilgili bilmediğiniz bir gerçeğe ulaşabilirsiniz. Bakımını üstlendiğiniz biri iyileşebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bildiklerinizi ve fikirlerinizi başkaları ile paylaşmak için harika bir gün. İkna kabiliyetiniz kadar liderlik özelliğiniz ile ekipleri rahatlıkla yönetebilirsiniz. Eğitim, seminer vermek isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyerinizde yakaladığınız gelişim fırsatları sonunda meyvelerini vermeye başlıyor. Bugün ilk ya da son adımlarını atacağınız bir projenin finansal geri dönüşü yüksek olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün kendi gelişiminiz için akademik bir program, hukuki bir konunun düzeltilmesi ya da uluslararası bir konuda güçlü biri ile kontak kurabilirsiniz. Sizin lehinize bir adım atılabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Aklınızdaki bir projeyi hayata geçirmek için gerekli maddi yatırımı alabilirsiniz. Bugün henüz açıklamak istemediğiniz projeleri gizli ya da saklı görüşebilir ve el sıkışabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal çevrenizden güçlü biri ile önemli bir ortaklığa imza atabileceğiniz bir gün olacak. Evliyseniz eşiniz vasıtası ile sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabilirsiniz.