29 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Maddi konularda huzurlu ve geleceğe yönelik sağlam adımlar atarken otorite figürlerinden destek alabileceğiniz bir gün. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelerek sosyalleşebilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gün. Kariyeriniz ile ilgili önemli kişilerle tanışabilir; girişimlerinizde destek alabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde ilgilendiğiniz iş alanlarında kişilerle tanışma fırsatları yaratmalısınız.
  
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sanatsal ya da kültürel bir aktivitede yabancı kişilerle tanışabilirsiniz. Size ideallerinize ulaşmanızda faydası dokunabilecek bu kişi ile ilişkilerinizi iyi değerlendirmelisiniz.
  
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Arkadaşlarınızla oldukça keyifli ve huzurlu bir gün geçirebilir; sosyal çevrenizden güçlü bir kişiden destek alabilirsiniz. Kredi, sigorta, miras gibi konularla ilgili görüşmelerin olumlu sonuçlanabileceği bir dönem başlıyor.
  
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aşk hayatınız canlanıyor. Geleceğe yönelik düşünebileceğiniz bir aşk kapınızı çalabilir ya da mevcut ilişkinizde romantik günler yaşayabilirsiniz. Ortaklık ilişkilerlerinizde de olumlu hava esiyor.
  
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendinize vakit ayırmak, sağlığınız ve yaşam düzeninizle ilgilenmek için bir fırsat doğuyor. İşinizle ilgili tanışacağınız kişiler yaratıcı projelerle ilerlemenize yardımcı olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sanatsal Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Romantizm ve aik dolu günlerde fırsat bulursanız sanatsal faaliyetlere katılmak ve yaratıcılığınızı kullanmak size iyi gelecek.
  
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eşinizle ilişkilerinizde keyifli ve huzurlu olduğunuz bir gün. Evinizde dekorasyon değişiklikleri, tadilat, yenileme gibi işler için doğru zaman olabilir. Bu dönemde misafir ağırlamaktan keyif alabilirsiniz.
  
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İş yerinizde keyif, huzur, somut sonuçlar arayışı içinde olduğunuz bir gün. Kısa seyahatlerde bir aşka kapılabilir; sevdiğinizle kaçamaklar yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu dönemi iyi değerlendirin. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sevdiğinizle hayatın tadını çıkardığınızı düşündüğünüz bir program yapabilirsiniz. Maddi alanda olumlu gelişmeler lüks ve rahatınıza yönelik harcamalarınızda artışa sebep olabilir dikkat etmelisiniz.
  
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Doğal cazibeniz herkesi çekiyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde çekiciliğinizin yüksek olduğunu hissedebilirsiniz. Flörtöz tavrınız ile karşı cinsi etkiliyorsunuz. Kendinize bakmanın vaktidir.
  
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Keyifli bir kısa seyahate çıkabilirsiniz. Artistik yeteneklerinizin yaratıcılığınızla birleştiği bugünlerde önemli kişilerden destek alabilirsiniz. Rüyalarınız sizi farklı bir boyuta taşıyabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova