29 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Maddi konularda huzurlu ve geleceğe yönelik sağlam adımlar atarken otorite figürlerinden destek alabileceğiniz bir gün. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelerek sosyalleşebilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bir gün. Kariyeriniz ile ilgili önemli kişilerle tanışabilir; girişimlerinizde destek alabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde ilgilendiğiniz iş alanlarında kişilerle tanışma fırsatları yaratmalısınız.
  
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sanatsal ya da kültürel bir aktivitede yabancı kişilerle tanışabilirsiniz. Size ideallerinize ulaşmanızda faydası dokunabilecek bu kişi ile ilişkilerinizi iyi değerlendirmelisiniz.
  
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Arkadaşlarınızla oldukça keyifli ve huzurlu bir gün geçirebilir; sosyal çevrenizden güçlü bir kişiden destek alabilirsiniz. Kredi, sigorta, miras gibi konularla ilgili görüşmelerin olumlu sonuçlanabileceği bir dönem başlıyor.
  
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Aşk hayatınız canlanıyor. Geleceğe yönelik düşünebileceğiniz bir aşk kapınızı çalabilir ya da mevcut ilişkinizde romantik günler yaşayabilirsiniz. Ortaklık ilişkilerlerinizde de olumlu hava esiyor.
  
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendinize vakit ayırmak, sağlığınız ve yaşam düzeninizle ilgilenmek için bir fırsat doğuyor. İşinizle ilgili tanışacağınız kişiler yaratıcı projelerle ilerlemenize yardımcı olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sanatsal Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Romantizm ve aik dolu günlerde fırsat bulursanız sanatsal faaliyetlere katılmak ve yaratıcılığınızı kullanmak size iyi gelecek.
  
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eşinizle ilişkilerinizde keyifli ve huzurlu olduğunuz bir gün. Evinizde dekorasyon değişiklikleri, tadilat, yenileme gibi işler için doğru zaman olabilir. Bu dönemde misafir ağırlamaktan keyif alabilirsiniz.
  
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
İş yerinizde keyif, huzur, somut sonuçlar arayışı içinde olduğunuz bir gün. Kısa seyahatlerde bir aşka kapılabilir; sevdiğinizle kaçamaklar yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bu dönemi iyi değerlendirin. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sevdiğinizle hayatın tadını çıkardığınızı düşündüğünüz bir program yapabilirsiniz. Maddi alanda olumlu gelişmeler lüks ve rahatınıza yönelik harcamalarınızda artışa sebep olabilir dikkat etmelisiniz.
  
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Doğal cazibeniz herkesi çekiyor. Önümüzdeki bir aylık dönemde çekiciliğinizin yüksek olduğunu hissedebilirsiniz. Flörtöz tavrınız ile karşı cinsi etkiliyorsunuz. Kendinize bakmanın vaktidir.
  
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Keyifli bir kısa seyahate çıkabilirsiniz. Artistik yeteneklerinizin yaratıcılığınızla birleştiği bugünlerde önemli kişilerden destek alabilirsiniz. Rüyalarınız sizi farklı bir boyuta taşıyabilir.