3 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün verdiğiniz sözler, sorumluluklar, akademik ya da hukuki zorunluluklarınız ve sürekli değişen ortam sebebi ile kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Mantık çerçevesinde işleri ele alın.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelirleriniz, gelir dışı kaynaklarınız, yatırımlarınız, hayalleriniz ve hayattan keyif aldığınız şeyler için para harcama isteğiniz engellenmiş hissettirebilir. Maddi, manevi güven önemli olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İkili ilişkiler, ortaklıklar, aile ve kariyer arasında gerginlikler yaşanan bir gün olabilir. Eşinize ya da ortağınıza verdiğiniz bir söz ya da sorumluluklar ile istekleriniz arasında kalabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün biraz dinlenmek isteyebilirsiniz. Ancak iş yerinizdeki sorumluluklar, dedikodular, akademik, hukuki ya da uluslararası projeler ile ilgili hayaller arasında kalmak zorlayıcı olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hayallerinizi gerçekleştirmek, zevk aldığınız şeyler ile ilgili sorumluluk almak, yatırım yapmak ile ilgili hayaller kurabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız ya da nakit akışı ile ilgili belirsizlik baskı yapabilir. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyeriniz ile ilgili sosyal bir organizasyon, ev ve aile ile ilgili sorumluluklarınız konusunda engeller çıkarabilir. Bu arada detaylarda kaybolma ve ilişkilerde hayal kırıklığı yaşamanız mümkün.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Uzak bir seyahat, akademik ya da hukuki konularda daha önceden verilmiş sözler – kardeşler ile ilgili sorumluluklar sebebi ile planlarınızda belirsizlik ve değişkenlik zorlayıcı olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Finansal konularda kendinizi baskı altında, engellenmiş ya da sorumluluk sebebi ile zorlanmış hissedebilirsiniz. Çocuklar ve sevdiğiniz ile ilgili fedakarlık yapmanızı gerektiren konular olabilri.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Eş ya da ortağınızla ciddi konularda zorlanacağınız bir gün sizi bekliyor. Aile ile ilgili fedakarlıklar, iş ve kariyer ile ilgili detaylar ve sorumlulukların baskısını derinden hissedebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İşiniz ile ilgili hayata geçirmek istediğiniz projeler ile ilgili hukuki süreç, detaylar vb yanında sözleşme ile ilgili belirsizlik zorlayabilir. Kendi içinizde bu işin sorumluluğu baskı hissettirebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Aşk, romantizm, çocuklarla keyif, hobiler ya da tatil bir kenarda dururken hayalleriniz için yapılması gereken sorumluluklar engellenmiş hissetmenize sebep olabilir. Verilen sözler tutulmayabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Sezgileriniz kuvvetli olsa da kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar ve aileniz için yapmak istedikleriniz arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Özel ilişkileriniz mercek altında olabilir.

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova