4 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İletişim, eğitim, kısa seyahatler yada olaylara bakış açınız konusunda biraz hayalperest olabilirsiniz. Başkaları yada verdiğiniz sözler ile ilgili hayal kırıklığına uğramamak için detaylara dikkat etmelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Geleceğe yönelik hayalleriniz yada hayattan zevk aldığınız şeyler için aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Gelir gider tablonuzu gözden geçirme ve arkadaşlarla para alışverişinde bulunmada dikkatli olmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İkili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili baskı devam ediyor. Bir yandan kariyer ile ilgili hayaller bir yandan ev ile ilgili yapılması gereken işler kafanızı dağıtabilir. Aşırılara kaçmadan detaylara odaklanmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hayal gücünüz ve yaratıcılığınız oldukça yüksek. Geleceğe yönelik idealleriniz konusunda aşırı idealist davranabilirsiniz. Detaylarını üzerinden geçmeden söz almak veya söz vermek için uygun bir gün değil.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sosyal bir organizasyonda yeni bir görev almak, kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Görevin finansal kısmını İyi değerlendirmeli Ve konuya aşırı idealist yaklaşımlardan kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyeriniz ile ilgili teknolojik gelişmeleri adım atmak isteyebilirsiniz. Ancak eş ya da  Ortağınız ile ilgili hayallerini suya düşebilir. Kendi hesaplamalarınızı kendiniz yapmalı ve detayları atlamamalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Uluslararası, akademik, hukuki ya da medya ile ilgili işlerde yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. İşlerinize ve hayallere kendinizi kaptırmamaya özen göstermelisiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili çocuklarınız ya da arkadaşlarınızın güzel fikirleri olabilir. Yaratıcı bir çözüme imza atmadan önce fikirlerin aşırı idealist ya da hayalperest olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Eşinizle ya da ortağınız ile geleceğe yönelik planlarınızı, hayallerinizi paylaştığınız bir gün olabilir. Romantik bir tatil ya da iş ile ilgili bir organizasyonda tatlı bir karşılaşma yaşanabilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İş, kariyer, sözleşme, anlaşma ve yabancı ortaklıklar ile genişleme hayalleri kurabilirsiniz. Sağlam düşünülmüş planlar hayatta kalırken; idealist yaklaşımlar hayal kırıklığı yaratabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Havada aşk kokusu var. Sevdiğinizle romantik bir tatil planlayabilir ya da aşkınızı ilan etmek için doğru kelimeleri bulduğunuzu hissedebilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramamak için hislerinizden emin olun.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Ailenizle bir araya gelmek için güzel bir hafta sonu olacak. Ev alım, satım, Değiştirme ya da emlak yatırımı kararları almak için uygun bir gün olmayabilir. Dikkatli hesaplamalar yapmak gerekiyor.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova