4 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İletişim, eğitim, kısa seyahatler yada olaylara bakış açınız konusunda biraz hayalperest olabilirsiniz. Başkaları yada verdiğiniz sözler ile ilgili hayal kırıklığına uğramamak için detaylara dikkat etmelisiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Geleceğe yönelik hayalleriniz yada hayattan zevk aldığınız şeyler için aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Gelir gider tablonuzu gözden geçirme ve arkadaşlarla para alışverişinde bulunmada dikkatli olmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İkili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili baskı devam ediyor. Bir yandan kariyer ile ilgili hayaller bir yandan ev ile ilgili yapılması gereken işler kafanızı dağıtabilir. Aşırılara kaçmadan detaylara odaklanmalısınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hayal gücünüz ve yaratıcılığınız oldukça yüksek. Geleceğe yönelik idealleriniz konusunda aşırı idealist davranabilirsiniz. Detaylarını üzerinden geçmeden söz almak veya söz vermek için uygun bir gün değil.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sosyal bir organizasyonda yeni bir görev almak, kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Görevin finansal kısmını İyi değerlendirmeli Ve konuya aşırı idealist yaklaşımlardan kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyeriniz ile ilgili teknolojik gelişmeleri adım atmak isteyebilirsiniz. Ancak eş ya da  Ortağınız ile ilgili hayallerini suya düşebilir. Kendi hesaplamalarınızı kendiniz yapmalı ve detayları atlamamalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Uluslararası, akademik, hukuki ya da medya ile ilgili işlerde yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. İşlerinize ve hayallere kendinizi kaptırmamaya özen göstermelisiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili çocuklarınız ya da arkadaşlarınızın güzel fikirleri olabilir. Yaratıcı bir çözüme imza atmadan önce fikirlerin aşırı idealist ya da hayalperest olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Eşinizle ya da ortağınız ile geleceğe yönelik planlarınızı, hayallerinizi paylaştığınız bir gün olabilir. Romantik bir tatil ya da iş ile ilgili bir organizasyonda tatlı bir karşılaşma yaşanabilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İş, kariyer, sözleşme, anlaşma ve yabancı ortaklıklar ile genişleme hayalleri kurabilirsiniz. Sağlam düşünülmüş planlar hayatta kalırken; idealist yaklaşımlar hayal kırıklığı yaratabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Havada aşk kokusu var. Sevdiğinizle romantik bir tatil planlayabilir ya da aşkınızı ilan etmek için doğru kelimeleri bulduğunuzu hissedebilirsiniz. Hayal kırıklığına uğramamak için hislerinizden emin olun.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Ailenizle bir araya gelmek için güzel bir hafta sonu olacak. Ev alım, satım, Değiştirme ya da emlak yatırımı kararları almak için uygun bir gün olmayabilir. Dikkatli hesaplamalar yapmak gerekiyor.