5 Haziran 2016 Pazar

5 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kardeşler, yakın akrabalar ile iletişim ve kısa seyahatlerin ön planda olacağı bir ay başlıyor. Bu dönemde yeni sözleşmeler, eğitimler ya da medya ile ilgili konularda daha atak olabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Evinizde teknolojik cihazlara yatırım yapabileceğiniz bir ay başlıyor. Bu süreçte maddi konulara daha meraklı, araştırmacı olabilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili planlar yapmak söz konusu olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İletişim ve eğitimin ön planda olacağı bir dört hafta sizi bekliyor. Gelişiminiz için yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kısa seyahat ya da yeni iş bağlantıları, sözleşmeler için atak olacaksınız. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyerinizde sıra dışı bir pozisyon alarak gelirlerinizi arttırmak üzere yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Kapalı kapılar ardında yapacağınız bu proje teknolojik içerebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sosyal yaşantınızın hareketleneceği bir ay başlıyor. Gelişiminiz için felsefi ya da bilgi paylaşımı olan sosyal organizasyonlara katılabilirsiniz. Motivasyonunuz çevrenizdekileri etkileyecek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyer ya da toplumda kendinizi tanıtmak üzere zeka ve iletişim gücünüzü kullanacağınız bir ay başlıyor. Bu süreçte projenize sürpriz yatırımcılar bulabilirsiniz. Liderlik motivasyonunuz yüksek.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Uluslararası ya da akademik bir konuda yeni bir adım atabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay yaptığınız işleri sosyal medyada tanıtmanız daha kolay olacak. Eş ya da ortağınızın desteği şaşırtabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Hayatı daha iyi anlamak konusunda meraklı ve araştırmacı olabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay metafizik ya da ruhsal eğitimler motivasyonunuzu arttıracak. İşiniz ilgili sürpriz girişimler olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sürpriz bir tanışma ile zihinsel paylaşımın yoğun olacağı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınız olma potansiyeli olan bu kişi ile yeni fikirler üretmekten keyif alacaksınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İş yerinizde yeni bir sözleşme, iletişim ya da teknoloji konusunda bir girişim ile enerjik ve aktif olacağınız bir ay başlıyor. Telefonlarınız susmayacak. Yeni müşteriler söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Zihinsel yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir ay başlıyor. Yazma ilginiz var ise bu dönemi yazmak için değerlendirebilirsiniz. Çocuklarla ya da sevdiğinizle sürpriz kısa seyahatler ilham verecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Aile içi iletişim hareketleniyor. Önümüzdeki bir ay süresince emlak ya da toprak alım satım, kiralama vb konularda sözleşme, araştırma gündeme gelebilir. İşiniz ve gelirlerinizle bağlantılı olacak.

Bir devir kapanıyor, Uranüs Boğa Burcuna Geçiyor!

Özgürlük, inovasyon, isyan, reform, teknoloji ve orjinallik sembolü Uranüs gezegeni 15 Mayıs 2018'de Boğa Burcuna geçiyor. 84 yılda b...