5 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kardeşler, yakın akrabalar ile iletişim ve kısa seyahatlerin ön planda olacağı bir ay başlıyor. Bu dönemde yeni sözleşmeler, eğitimler ya da medya ile ilgili konularda daha atak olabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Evinizde teknolojik cihazlara yatırım yapabileceğiniz bir ay başlıyor. Bu süreçte maddi konulara daha meraklı, araştırmacı olabilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili planlar yapmak söz konusu olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İletişim ve eğitimin ön planda olacağı bir dört hafta sizi bekliyor. Gelişiminiz için yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kısa seyahat ya da yeni iş bağlantıları, sözleşmeler için atak olacaksınız. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyerinizde sıra dışı bir pozisyon alarak gelirlerinizi arttırmak üzere yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Kapalı kapılar ardında yapacağınız bu proje teknolojik içerebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sosyal yaşantınızın hareketleneceği bir ay başlıyor. Gelişiminiz için felsefi ya da bilgi paylaşımı olan sosyal organizasyonlara katılabilirsiniz. Motivasyonunuz çevrenizdekileri etkileyecek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kariyer ya da toplumda kendinizi tanıtmak üzere zeka ve iletişim gücünüzü kullanacağınız bir ay başlıyor. Bu süreçte projenize sürpriz yatırımcılar bulabilirsiniz. Liderlik motivasyonunuz yüksek.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Uluslararası ya da akademik bir konuda yeni bir adım atabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay yaptığınız işleri sosyal medyada tanıtmanız daha kolay olacak. Eş ya da ortağınızın desteği şaşırtabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Hayatı daha iyi anlamak konusunda meraklı ve araştırmacı olabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay metafizik ya da ruhsal eğitimler motivasyonunuzu arttıracak. İşiniz ilgili sürpriz girişimler olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sürpriz bir tanışma ile zihinsel paylaşımın yoğun olacağı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınız olma potansiyeli olan bu kişi ile yeni fikirler üretmekten keyif alacaksınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İş yerinizde yeni bir sözleşme, iletişim ya da teknoloji konusunda bir girişim ile enerjik ve aktif olacağınız bir ay başlıyor. Telefonlarınız susmayacak. Yeni müşteriler söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Zihinsel yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir ay başlıyor. Yazma ilginiz var ise bu dönemi yazmak için değerlendirebilirsiniz. Çocuklarla ya da sevdiğinizle sürpriz kısa seyahatler ilham verecek.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Aile içi iletişim hareketleniyor. Önümüzdeki bir ay süresince emlak ya da toprak alım satım, kiralama vb konularda sözleşme, araştırma gündeme gelebilir. İşiniz ve gelirlerinizle bağlantılı olacak.