7 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. İşte olumlu gelişmelerin ardından otorite figürleri  ile çatışmalar yaşanabilir. Tepkisel ve sıra dışı hareketlerle zorlanabilirsiniz. Maddi konularda olumlu haber alınabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kardeşler, yakın akrabalarla bir araya gelmek; hasret gidermek isteyebilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili olumlu gelişmeler yakalayabileceğiniz bu günde hukuki konuları zorlamamak iyi olur.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Maddi konularda konservatif olmayı arzuladığınız bugünde kendinizi şanslı hissetseniz de gelir dışı kaynaklarınız ile köklü bir değişime gitmemekte fayda var. Yaratıcı işlere yoğunlaşın.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün olacak. Sabah saatlerinde önemli sözleşme, anlaşma vb konularda önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda otorite çatışmaları zorlayabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün dinlenmek, rahatlamak, geçmişin tozlu raflarından hatıraları çıkarmak isteyebilirsiniz. İş yerinde güçlü kişilerle çatışmalardan ve tepkisel davranışlardan kaçınmanız gereken bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Güne çalışkan bir başlangıcın ardından vergi, kredi, bonus, sigorta vb gelir dışı kaynaklar ve yatırım gibi konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Tepkisel ve duygusal kararlar almaktan çekinmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyeriniz ile ilgili konuların gündemde olacağı bir gün. Olumlu Gelişmeler kaydedebileceğiniz gibi aile büyükleri ile ilişkilerde duygusal çıkışlar da yaşanabilir. Yurt dışı bağlantılar yapılabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Uzak ve romantik seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz. Sabah arkadaşlarla planlar yapılabilir ancak yolda ve iletişimde dikkatli olmalısınız. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sabah saatlerinde işler ve detaylar ile başlasanız da, finansal konuların ön planda olacağı bir gün sizi bekliyor. Eşiniz ya da ortağınız ile iletişimde ortak dili yakalayabilir; kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ortağınızla ve eşiniz ile ilişkilerde EGO çatışmaları ve otorite problemlerine dikkat. Beklenmedik ve tepkisel söylemler içinden çıkılamayacak hal alabilir. İş ile ilgili sosyal organizasyonlara katılınabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İşle ilgili vergi, kredi, sigorta vb gelir dışı kaynaklar ile ilgili konuları sabah saatlerinde halletmek faydalı olur. İş yerinde duygusallığın yoğun olabileceği bugünde iletişime ekstra özen göstermeli.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Çocuklarınız ve sevdiğinizle birlikte sevgi dolu bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Ani maddi kararlardan çekinmekte fayda var. Aile ile bir araya gelmek ve evde akraba toplantıları yapmak için güzel bir gün.