7 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. İşte olumlu gelişmelerin ardından otorite figürleri  ile çatışmalar yaşanabilir. Tepkisel ve sıra dışı hareketlerle zorlanabilirsiniz. Maddi konularda olumlu haber alınabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kardeşler, yakın akrabalarla bir araya gelmek; hasret gidermek isteyebilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili olumlu gelişmeler yakalayabileceğiniz bu günde hukuki konuları zorlamamak iyi olur.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Maddi konularda konservatif olmayı arzuladığınız bugünde kendinizi şanslı hissetseniz de gelir dışı kaynaklarınız ile köklü bir değişime gitmemekte fayda var. Yaratıcı işlere yoğunlaşın.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün olacak. Sabah saatlerinde önemli sözleşme, anlaşma vb konularda önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda otorite çatışmaları zorlayabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün dinlenmek, rahatlamak, geçmişin tozlu raflarından hatıraları çıkarmak isteyebilirsiniz. İş yerinde güçlü kişilerle çatışmalardan ve tepkisel davranışlardan kaçınmanız gereken bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Güne çalışkan bir başlangıcın ardından vergi, kredi, bonus, sigorta vb gelir dışı kaynaklar ve yatırım gibi konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Tepkisel ve duygusal kararlar almaktan çekinmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyeriniz ile ilgili konuların gündemde olacağı bir gün. Olumlu Gelişmeler kaydedebileceğiniz gibi aile büyükleri ile ilişkilerde duygusal çıkışlar da yaşanabilir. Yurt dışı bağlantılar yapılabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Uzak ve romantik seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz. Sabah arkadaşlarla planlar yapılabilir ancak yolda ve iletişimde dikkatli olmalısınız. Gelir dışı kaynaklar ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sabah saatlerinde işler ve detaylar ile başlasanız da, finansal konuların ön planda olacağı bir gün sizi bekliyor. Eşiniz ya da ortağınız ile iletişimde ortak dili yakalayabilir; kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ortağınızla ve eşiniz ile ilişkilerde EGO çatışmaları ve otorite problemlerine dikkat. Beklenmedik ve tepkisel söylemler içinden çıkılamayacak hal alabilir. İş ile ilgili sosyal organizasyonlara katılınabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İşle ilgili vergi, kredi, sigorta vb gelir dışı kaynaklar ile ilgili konuları sabah saatlerinde halletmek faydalı olur. İş yerinde duygusallığın yoğun olabileceği bugünde iletişime ekstra özen göstermeli.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Çocuklarınız ve sevdiğinizle birlikte sevgi dolu bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Ani maddi kararlardan çekinmekte fayda var. Aile ile bir araya gelmek ve evde akraba toplantıları yapmak için güzel bir gün.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova