11 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Aile, yuva, ev konularının ön planda olacağı bir gün bekliyor. Öğle saatlerinde Aileniz için bazı riskler alabilir; cesur davranabilirsiniz. Evde sportif faaliyetler keyif verecek.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yakın Akrabalarınız, kardeşler ve komşularla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Gün Ortasında Yardımlaşma ve hayır derneklerinde yer alarak mutlu hissedebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bugün maddi manevi tüm değerleriniz hakkında konservatif duygular içinde olabilirsiniz. Öğle saatlerinde Kariyeriniz ile ilgili finansal konularda ilham gücünüz ve Sezgiler yüksek olacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sezgilerinizin kuvvetli , aile ve ev ile ilgili duygusal bir gün sizi bekliyor. Sevgi, şefkat, korunma arzunuz yüksek olacak. Ruhani konular ve inançlar öğle saatlerinde ilginizi çekebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün kendiniz için vakit ayırmanız faydalı olabilir. Dinlenmek, kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde ilham veren işlerle uğraşmak keyif verici olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Arkadaşlarınızı aileniz gibi gördüğünüz, onları korumak, şefkat göstermek istediğiniz bir gün olacak.  Öğle saatlerinde yakın ikili ilişkilerinizde merhametli ve bağışlayıcı olabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyeriniz ile ilgili hedeflerinize sakin ve Sezgilerinizi kullanarak ilerleyebilirsiniz. İşinizde ilham gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz öğleden saatlerini kaçırmayın.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sanatsal Yaratıcılığınızın ve ilham gücünüzün yüksek olacağı bugünde geleceğe yönelik idealleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Romantik bir seyahat planlayabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda konservatif davranabilirsiniz. Öğle saatlerinde Ailenize karşı finansal konularda daha fedakar olacaksınız. Meditasyon, dua vb iyi gelebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün ikili ilişkilerde duygusal ve güvende olma arzunuz yüksek olacak. Sevdiğinizle birlikte deniz kıyısına kısa bir seyahat planlayabilirsiniz. Ruhunuzun derinliklerini açılabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün ofisten ya da günlük rutininizden çıkmak istemeyebilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek ön planda olacak. Öğle saatlerinde finansal Sezgileriniz kuvvetli olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Çocuklarınızla birlikte olmak, sevdiğiniz hobilerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinize şefkatli olacağınız bu Öğle saatlerinde  hoşgörülü ve fedakar olabilirsiniz.