2 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Mars'ın Akrep Burcunda direk harekete geçişi ile gelir dışı kaynak ve ortak gelirle ilgili daha motive ve cesaretli hissedebilirsiniz. 2 Ağustos'a kadar kredi, sigorta vb konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Mars Akrep Burcunda direk harekete  geçiyor. 2 Ağustos'a kadar bu konumda ilerleyerek ikili ilişkilerde evlilik, nişan vb yeni adımlar atmanıza destek verecek. Evliyseniz ilişkinizi canlandırabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
İş yerinizde ya da günlük rutininizde yapmayı arzu ettiğiniz konularda daha atak ve cesur davranabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bugünden 2 Ağustos a kadar hareketli bir hayat yaşayabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aşk hayatınız canlanıyor. Çocuklar ve romantik ilişkilerinizle ilgili alanda Mars'ın direk harekete geçişi daha aktif, heyecanlı bir döneme işaret ediyor. Spekülatif ve finansal konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
 Mars'ın  direk harekete geçişi ile birlikte ev yaşantınız hareketlilik kazanıyor. 2 Ağustos a kadar bu dönemde Dekorasyon değişiklikleri yapabilir ya da evinizde davet vb verebilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Mars'ın Akrep Burcu'nda direk harekete geçişi ile yazılı-sözlü iletişim trafiği artıyor.  2 Ağustos a kadar eğitim, kısa seyahat, anlaşma, sözleşme v.b konular ön planda olacak. Trafikte dikkatli olun.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi gelirle ilgili cesur ve atak davranabileceğiniz bir dönem başlıyor. Mars'ın Akrep Burcu'nda retro hareketi bitişi ile Risk almaya meyil artıyor. 2 Ağustos a kadar çok çalışabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Mars'ın burcunuza direk harekete geçişi ile birlikte kendinizi daha enerjik daha hareketli hissedebilirsiniz. 2 Ağustos a kadar Hedef ve isteklerinize ulaşmak için daha cesur daha atak davranabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Mars Akrep Burcunda direk harekete geçiyor. Gizli ve mistik konularda araştırma yapmak; gizemli konuları açığa çıkarmak için uğraşabilirsiniz. 2 Ağustos a kadar kendi projelerinizi olgunlaştırabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
2 Ağustos a kadar Akrep Burcunda seyredecek olan Mars, sosyal yaşantınıza hareketlilik getiriyor. Arkadaşlarınızla birlikte sportif faaliyetlere ve organizasyonlara katılmak keyif verecek.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizle ilgili daha cesur ve atak davranabileceğiniz bir dönem başlıyor.2 Ağustos ayında kadar Akrep Burcunda Mars daha fazla çalışma ve Risk almak için motivasyon sağlayacak.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Seyahatler, eğitimler hayatınızda daha fazla yer almaya başlıyor. 2 Ağustos a Mars'ın Akrep Burcu'nda seyri ile akademik, hukuki ve uluslararası konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz.


iPhone'umdan gönderildi