2 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Mars'ın Akrep Burcunda direk harekete geçişi ile gelir dışı kaynak ve ortak gelirle ilgili daha motive ve cesaretli hissedebilirsiniz. 2 Ağustos'a kadar kredi, sigorta vb konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Mars Akrep Burcunda direk harekete  geçiyor. 2 Ağustos'a kadar bu konumda ilerleyerek ikili ilişkilerde evlilik, nişan vb yeni adımlar atmanıza destek verecek. Evliyseniz ilişkinizi canlandırabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
İş yerinizde ya da günlük rutininizde yapmayı arzu ettiğiniz konularda daha atak ve cesur davranabileceğiniz bir dönem başlıyor. Bugünden 2 Ağustos a kadar hareketli bir hayat yaşayabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aşk hayatınız canlanıyor. Çocuklar ve romantik ilişkilerinizle ilgili alanda Mars'ın direk harekete geçişi daha aktif, heyecanlı bir döneme işaret ediyor. Spekülatif ve finansal konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
 Mars'ın  direk harekete geçişi ile birlikte ev yaşantınız hareketlilik kazanıyor. 2 Ağustos a kadar bu dönemde Dekorasyon değişiklikleri yapabilir ya da evinizde davet vb verebilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Mars'ın Akrep Burcu'nda direk harekete geçişi ile yazılı-sözlü iletişim trafiği artıyor.  2 Ağustos a kadar eğitim, kısa seyahat, anlaşma, sözleşme v.b konular ön planda olacak. Trafikte dikkatli olun.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi gelirle ilgili cesur ve atak davranabileceğiniz bir dönem başlıyor. Mars'ın Akrep Burcu'nda retro hareketi bitişi ile Risk almaya meyil artıyor. 2 Ağustos a kadar çok çalışabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Mars'ın burcunuza direk harekete geçişi ile birlikte kendinizi daha enerjik daha hareketli hissedebilirsiniz. 2 Ağustos a kadar Hedef ve isteklerinize ulaşmak için daha cesur daha atak davranabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Mars Akrep Burcunda direk harekete geçiyor. Gizli ve mistik konularda araştırma yapmak; gizemli konuları açığa çıkarmak için uğraşabilirsiniz. 2 Ağustos a kadar kendi projelerinizi olgunlaştırabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
2 Ağustos a kadar Akrep Burcunda seyredecek olan Mars, sosyal yaşantınıza hareketlilik getiriyor. Arkadaşlarınızla birlikte sportif faaliyetlere ve organizasyonlara katılmak keyif verecek.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizle ilgili daha cesur ve atak davranabileceğiniz bir dönem başlıyor.2 Ağustos ayında kadar Akrep Burcunda Mars daha fazla çalışma ve Risk almak için motivasyon sağlayacak.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Seyahatler, eğitimler hayatınızda daha fazla yer almaya başlıyor. 2 Ağustos a Mars'ın Akrep Burcu'nda seyri ile akademik, hukuki ve uluslararası konularda Risk almaya meyilli olabilirsiniz.


iPhone'umdan gönderildi

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova