3 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün gerçekleşecek olan yeni ay ile eviniz ya da düşündüğünüz emlak işleri ile ilgili yeni girişimlerde bulunma fırsatı yakalayabilirsiniz. Evinizi yeniden dekore de edebilirsiniz.

Boğa:
Sosyal çevrenizden gelmesi muhtemel bir haber ile önemli bir sözleşmenin tohumlarını atıyorsunuz. Güçlü bir kişi ile bir araya gelerek önümüzdeki on beş gün içinde imza atabilirsiniz.

İkizler:
Yeteneklerinizi paraya çevirmenin yolunu bulabilirsiniz. Bugün yeni ay, size mevcut işinizde yaratıcılığınızı kullanarak ya da başka bir yeteneğinizden para kazanma fırsatı sunabilir.

Yengeç:
Değişim çanları çalıyor. Kendinizle ilgili değiştirmek istediğiniz konularda yeni girişimlerde bulunmak için önümüzdeki on beş günü iyi değerlendirmelisiniz. Yeni ay size şans getirecek.

Aslan:
Yardımsever ve fedakar yanınız ortaya çıkıyor. Başkalarının hislerini anlayarak onlara yardım yapabilirsiniz. Duygusal ve fikirsel bağ kurabileceğiniz kişilere şifa olma arzusundasınız.

Başak:
Bugün yeni ay ile sosyal yaşantınız yeniden canlanıyor. Eşinizin de manevi desteği ile hem duygusal hem de entelektüel anlamda tatmin olabileceğiniz bir gruba dahil olabilirsiniz.

Terazi:
Kariyerinizde yeni adımlar atabilirsiniz. Bugün gerçekleşecek olan yeni ay ile yeni bir işi kabul etme ya da mevcut işinizde daha yaratıcı bir pozisyona tayin fırsatı yakalayacaksınız.

Akrep:
Bugün yeni ay ile hayatınızda yeni bir adım atma fırsatı yakalayacaksınız. Yardım ve yaratıcılık önemli olacak. Sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir eğitime kaydolabilirsiniz.

Yay:
Aileniz ile ortak gelirleriniz konusunda güzel bir haber alacaksınız. Birlikte yapacağınız bir yatırımdan çok kazanabilir ya da mevcut yatırımınızın meyvelerini yeni ay ile toplayabilirsiniz.

Oğlak:
Bugün gerçekleşecek olan yeni ay önemli bir sözleşmeye imza atmanıza olanak sağlayacak. Bu bir evlilik ya da ortaklık anlaşması olabilir. İmzanızı 1 temmuzdan sonra atmanız faydalı olacaktır.

Kova:
Gelirlerinizin belirli olmadığı ancak sanatsal ya da daha yaratıcı bir işten para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu yeni ay ile kendi işinizin sahibi olabilir ya da serbest çalışabilirsiniz.

Balık:

Bugün gerçekleşecek yeni ay ile romantizmin doruklarında, ayaklarınızı yerden kesecek bir aşk kapınızı çalabilir. Bu aşktan ilham alabilir, sanatsal yaratıcılığınızı da kullanabilirsiniz.