3 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün gerçekleşecek olan yeni ay ile eviniz ya da düşündüğünüz emlak işleri ile ilgili yeni girişimlerde bulunma fırsatı yakalayabilirsiniz. Evinizi yeniden dekore de edebilirsiniz.

Boğa:
Sosyal çevrenizden gelmesi muhtemel bir haber ile önemli bir sözleşmenin tohumlarını atıyorsunuz. Güçlü bir kişi ile bir araya gelerek önümüzdeki on beş gün içinde imza atabilirsiniz.

İkizler:
Yeteneklerinizi paraya çevirmenin yolunu bulabilirsiniz. Bugün yeni ay, size mevcut işinizde yaratıcılığınızı kullanarak ya da başka bir yeteneğinizden para kazanma fırsatı sunabilir.

Yengeç:
Değişim çanları çalıyor. Kendinizle ilgili değiştirmek istediğiniz konularda yeni girişimlerde bulunmak için önümüzdeki on beş günü iyi değerlendirmelisiniz. Yeni ay size şans getirecek.

Aslan:
Yardımsever ve fedakar yanınız ortaya çıkıyor. Başkalarının hislerini anlayarak onlara yardım yapabilirsiniz. Duygusal ve fikirsel bağ kurabileceğiniz kişilere şifa olma arzusundasınız.

Başak:
Bugün yeni ay ile sosyal yaşantınız yeniden canlanıyor. Eşinizin de manevi desteği ile hem duygusal hem de entelektüel anlamda tatmin olabileceğiniz bir gruba dahil olabilirsiniz.

Terazi:
Kariyerinizde yeni adımlar atabilirsiniz. Bugün gerçekleşecek olan yeni ay ile yeni bir işi kabul etme ya da mevcut işinizde daha yaratıcı bir pozisyona tayin fırsatı yakalayacaksınız.

Akrep:
Bugün yeni ay ile hayatınızda yeni bir adım atma fırsatı yakalayacaksınız. Yardım ve yaratıcılık önemli olacak. Sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir eğitime kaydolabilirsiniz.

Yay:
Aileniz ile ortak gelirleriniz konusunda güzel bir haber alacaksınız. Birlikte yapacağınız bir yatırımdan çok kazanabilir ya da mevcut yatırımınızın meyvelerini yeni ay ile toplayabilirsiniz.

Oğlak:
Bugün gerçekleşecek olan yeni ay önemli bir sözleşmeye imza atmanıza olanak sağlayacak. Bu bir evlilik ya da ortaklık anlaşması olabilir. İmzanızı 1 temmuzdan sonra atmanız faydalı olacaktır.

Kova:
Gelirlerinizin belirli olmadığı ancak sanatsal ya da daha yaratıcı bir işten para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu yeni ay ile kendi işinizin sahibi olabilir ya da serbest çalışabilirsiniz.

Balık:

Bugün gerçekleşecek yeni ay ile romantizmin doruklarında, ayaklarınızı yerden kesecek bir aşk kapınızı çalabilir. Bu aşktan ilham alabilir, sanatsal yaratıcılığınızı da kullanabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova