8 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
 Kariyeriniz ya da toplumsal zorunluluklar ile aile hayatınız arasında zorlantılar yaşadığınızı hissedebilirsiniz. Otorite figürleri ile çatışmak yerine dengeyi kurmaya kafa yormak daha faydalı olabilir.

Boğa:
Bugün Hukuki ya da akademik konularda otorite figürleri ile çatışmamak daha faydalı olacaktır. Inançlarınız ve fikirlerinizi belirtmek isteseniz de güç savaşlarından uzak durmakta fayda var. 

İkizler:
Finansal konularda güçlü kişilerle savaşmaktan çekinmek gereken bir gün olacak. Özellikle aile ve ortaklarla ortak gelirler konusunda çekişmeler söz konusu olabilir.


Yengeç:
Ailenizle olan işlerinizde aceleci ve dikte eder bir tavır sergileyebilirsiniz. Aslında işi çabucak halletme arzusu içinde olabilirsiniz ancak bu yanlış anlaşmaya ve karşılıklı kırgınlıklara yol açabilir.

Aslan:
Arkadaşlarınızla birlikte spontan bir seyahate gidebilirsiniz. Diğer kişiler arasında çıkan beklenmedik tartışmada dengeyi kurabilecek kişi olarak duruma müdahele etmeniz gerekebilir.

Başak:
Maddi durumunuz hakkında gergin ve atılgansınız. Arkadaş grubunuzdan gelirlerinizi arttırmanızı sağalayacak bir öneri gelebilir. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili konularda ileri adım atmak için sabırsız ve adeta bir savaşçı gibisiniz. Üstlerinizle bu enerji fazlası çatışmanıza sebep olabilir. Liderliği agresiflikle karıştırmadan dengeyi bulmalısınız.

Akrep:
Uzun bir seyahat sebebiyle kendinizi çok yorgun hissedebilirsiniz. Dinlenmek ve enerji toplamalısınız. Zihninizin doluluğunu, yeni fikirlerinizi kağıda dökmek için kullanabilirsiniz.

Yay:
İnovatif fikirleriniz ile yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek istiyorsunuz. Arkadaşlarınızla ilgili bir gerginlik sebebiyle kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz. Agresif tavırlardan çekinmelisiniz.

Oğlak:
Kariyerin ile ilgili attığın seri adımlar ve liderlik pozisyonunu eşinizle aranızdaki ilişkinin gerilmesine sebep olabilir. İş yerindeki olumlu havadan yararlanmalısın. Evle ilgili süprizler olabilir.

Kova:
İşle ilgili yapılması gereken görüşmeler, yanıtlanması gereken epostalara cevap vermelisiniz. İnançlar ve hayat felsefeni başkalarına ikna için çabalarken fazlasıyla agresif davranabilirsin.

Balık:
Gelir dışı kaynaklarla ilgili ailenizle çatışmalar yaşayabilirsin. Onların onaylamadığı bir yatırıma hızlıca girişmek sebep olabilir. Konuşmak ve anlaşmaya çalışmak bugün önemli olacak.