9 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili güçlü kişilerden destek almak için faydalı bir gün. Özellikle eğitim, seyahat, uluslararası ya da medya konularında beyin fırtınaları yapmak çözümler çıkarabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bir iş ortaklığı ya da ikili ilişkilerde bir aşama atlamak için hukuki ya da uluslararası bir otorite figüründen destek alabilirsiniz. Akademik bir danışmanın fikrini almak faydalı olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
İş yerinizde hareketli ve cesur tavırlarınız finansal bir otorite figürünün dikkatini çekebilir. Elinizdeki projeye yatırım alabilmek için bugün fikir çalışmalarından en fazla verimi alabilirsiniz..

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Eğer işinizde bir ortaklık söz konusu ise, ortağınız tarafından sorumluluklarınızın sorgulandığını hissedebilirsiniz. Daha güçlü bir ilişki için birlikte hareket etmenin tam zamanı.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde üstleriniz ile ego savaşlarına değil güç Birliğine gitmek için güzel bir gün olacak. Daha stratejik kararlara yoğunlaşabilirsiniz. Karar alırken Merkür'ün retro olduğunu unutmayın.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Sevdiğinizle ya da çocuklarınızla ilgili konularda kendinizden emin ve daha güçlü hissedebilirsiniz. Ancak gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirleriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler zorlayıcı olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Ailenizle ilgili bir konuda liderliği ele almak ve karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Eşiniz şaşırtıcı ya da tepkili davranabilir. Anlaşmak zor da olsa iletişimin önemli olduğunu unutmayın.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile önemli bir sözleşme, eğitim ya da seyahate çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Aldığınız bir karar sebebi ile Ofisinizde şaşırtıcı tepkilerle karşılaşmanız da olası.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Finansal konularda köklü bir değişiklik yapmak için uygun bir gün olmayabilir. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz; ancak özellikle borsa vb spekülatif risklerde beklenmedik sonuçlar ortaya çıkabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün burcunuzda Güneş ve Pluto birleşerek kendinizi daha güçlü ve kararlı hissetmenize olanak sağlayacak. Bu güçlü duruşunuz Ailenizden beklenmedik tepkilere yol açabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde geçmişte kalan sırların çözülmesi ya da ortaya çıkması söz konusu olabilir. Merkür'ün geri harekette olduğunu hatırlayarak bilgileri kontrol etmelisiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Her ne kadar romantik ve duygusal bir gün olsa da sosyal organizasyonlarda kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koymak için şaşırtıcı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Para ile ilgili şaşırtıcı gelişmeler olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova