1 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

7 Ekim'e kadar Merkür hayatınızın çalışma, günlük rutinler, sağlık alanında olacak. Bu alanlarda iletişim ve bilgi akışı yoğun olabileceği gibi mükemmeliyetçi davranmanız da söz konusu.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Önümüzdeki yaklaşık iki ay boyunca Merkür yaratıcı projelerinize detaycı ve mükemmeliyetçi bir şekilde eğilmenize fırsat tanıyabilir. Çocuklarla ilgili eğitim konularında araştırmalar yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Evinizde istediğiniz değişiklikleri araştırmak; alım satım vb ile ilgili bilgileri detaylandırmak için önümüzdeki yaklaşık iki ayı iyi değerlendirmelisiniz. Bu süreçte aile içi iletişim de yoğun olabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

7 Ekim'e kadar yeni sözleşme, anlaşma vb sebebi ile araştırma ve detaylı projelere yoğunlaşabilirsiniz. Bilgi ve detayları netleştirmek için de kısa kısa seyahatler yapmanızı gerekebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Maddi konularda alternatiflerinizi iyi değerlendirebileceğiniz, analiz ve detaylı araştırma yapabileceğiniz yaklaşık iki aylık bir süreç sizi bekliyor. Hayatınızı güvence altına almak önemli olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Analitik kavrama yeteneğinizin güçlü olacağı ve ikili ilişkilerde mantıkla hareket edeceğiniz bir süreç başlıyor. Önümüzdeki yaklaşık iki ay boyunca bilgi, iletişim ve hareketlilik ön planda olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugünden 7 Ekim'e kadar gizli, saklı, doğa üstü ya da ruhsal konuları merak edebilir; bu konularda bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Hayal gücünüz ve rüyalarınızda detaycılık bile dikkat çekici.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Önümüzdeki iki ay arkadaşlarla umutları, endişeleri, tüm düşüncelerinizi en ince detayına kadar paylaşmak isteyebilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda muhasebesel görevler söz konusu olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Önümüzdeki yaklaşık iki ay, Kariyeriniz için organizasyon yeteneğinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Detayların içinde zekanızı ve bilginizi kullanarak yaptığınızı işi mükemmelleştirebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Uzak seyahatler, farklı kültürler, hukuk, din, felsefe ve inançlar ilginizi çekiyor. Bugünden 7 Ekim'e kadar olan dönemde bu konulardan birine eğilerek detaylı bilgi almak isteyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

 yaklaşık iki ay boyunca gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili daha sorgulayıcı, analizci ve detaycı davranabilirsiniz. Metafizik, gizemli ve derin konular daha fazla ilginizi çekebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 

İkili ilişkilerde fikir ve bilgi alış verişinin yoğun olacağı bir iki ay sizi bekliyor. Endişelerinizi ve aklınıza takılan detayları karşınızdaki ile daha rahat paylaşabileceğiniz bir süreç olacak.