1 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

7 Ekim'e kadar Merkür hayatınızın çalışma, günlük rutinler, sağlık alanında olacak. Bu alanlarda iletişim ve bilgi akışı yoğun olabileceği gibi mükemmeliyetçi davranmanız da söz konusu.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Önümüzdeki yaklaşık iki ay boyunca Merkür yaratıcı projelerinize detaycı ve mükemmeliyetçi bir şekilde eğilmenize fırsat tanıyabilir. Çocuklarla ilgili eğitim konularında araştırmalar yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Evinizde istediğiniz değişiklikleri araştırmak; alım satım vb ile ilgili bilgileri detaylandırmak için önümüzdeki yaklaşık iki ayı iyi değerlendirmelisiniz. Bu süreçte aile içi iletişim de yoğun olabilir. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

7 Ekim'e kadar yeni sözleşme, anlaşma vb sebebi ile araştırma ve detaylı projelere yoğunlaşabilirsiniz. Bilgi ve detayları netleştirmek için de kısa kısa seyahatler yapmanızı gerekebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Maddi konularda alternatiflerinizi iyi değerlendirebileceğiniz, analiz ve detaylı araştırma yapabileceğiniz yaklaşık iki aylık bir süreç sizi bekliyor. Hayatınızı güvence altına almak önemli olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Analitik kavrama yeteneğinizin güçlü olacağı ve ikili ilişkilerde mantıkla hareket edeceğiniz bir süreç başlıyor. Önümüzdeki yaklaşık iki ay boyunca bilgi, iletişim ve hareketlilik ön planda olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugünden 7 Ekim'e kadar gizli, saklı, doğa üstü ya da ruhsal konuları merak edebilir; bu konularda bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Hayal gücünüz ve rüyalarınızda detaycılık bile dikkat çekici.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Önümüzdeki iki ay arkadaşlarla umutları, endişeleri, tüm düşüncelerinizi en ince detayına kadar paylaşmak isteyebilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda muhasebesel görevler söz konusu olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Önümüzdeki yaklaşık iki ay, Kariyeriniz için organizasyon yeteneğinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Detayların içinde zekanızı ve bilginizi kullanarak yaptığınızı işi mükemmelleştirebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Uzak seyahatler, farklı kültürler, hukuk, din, felsefe ve inançlar ilginizi çekiyor. Bugünden 7 Ekim'e kadar olan dönemde bu konulardan birine eğilerek detaylı bilgi almak isteyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

 yaklaşık iki ay boyunca gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili daha sorgulayıcı, analizci ve detaycı davranabilirsiniz. Metafizik, gizemli ve derin konular daha fazla ilginizi çekebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart) 

İkili ilişkilerde fikir ve bilgi alış verişinin yoğun olacağı bir iki ay sizi bekliyor. Endişelerinizi ve aklınıza takılan detayları karşınızdaki ile daha rahat paylaşabileceğiniz bir süreç olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova