1 Eylül Günlük Burç Yorumları & Başak Burcunda Güneş Tutulması

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün Başak Burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile günlük düzeniniz, sağlığınız ya da işiniz ile ilgili bir sayfayı kapatıp yeni bir başlangıç yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Başak Burcunda Güneş Tutulması ile hayatınızda aşk, romantizm, çocuklar, keyif, hobileriniz, tatiller, çocuk sahibi olmak gibi konular ön plana çıkıyor. Kadersel başlangıçlar yaşanabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
Ev ve aile ile ilgili değişiklikler, yeni emlak ve dekorasyon değişiklikleri ile ilgili adımlar atmak isteyebilirsiniz. Başak Burcunda Güneş Tutulması gerçekleri görmenizi sağlayacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Başak Burcunda Güneş Tutulması ile yakın akrabalarla ilişkiler, eğitim, sözleşme ve kısa seyahatlerde daha realist bir tutum sergilemeye başlayabilirsiniz. Bazı gerçekler ortaya çıkabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendinizi maddi manevi güvencede hissetmek; daha fazla ya da daha efektif para kazanma yolları bulmaya çalışmak gündeme geliyor. Başak Burcunda Güneş Tutulması finansal başlangıçlar getirebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün Burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile kişisel hedefleriniz, dış görünüşünüz, ilişkileriniz ile ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Daha realistik olabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Başak Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması kafanızdaki bir çok soru işaretinin ve eski konuların canlanmasına sebep olabilir. Bazı sırların ortaya çıkması ile yeni planlara açılabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlar ve hayaller ile ilgili daha gerçekçi ve ayakları yere basan düşüncelere girmeniz için bazı konular aydınlanabilir. Başak Burcunda Güneş Tutulması gerçekleri ortaya çıkarabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün Başak Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması ile kariyeriniz ile ilgili konularda düşüncelerinizi bir kenara koyup gerçekçi bakmaya başlayabilirsiniz. Yine de verilen sözlere dikkat edin.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Başak Burcu Güneş Tutulması ile birlikte uluslararası, hukuki, akademik ya da medya ile ilgili konularda eski bir olayın gerçek yüzünü öğrenebilirsiniz. Daha gerçekçi yeni bir başlangıç gerekebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklar, miras, sigorta, ortak gelirler gibi konularda bugün Başak Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması ile bazı gerçekler ortaya çıkabilir. Yeniden yapılandırmaya gitmek isteyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerinizde geçmiş bir konuda gerçeklerin ortaya çıkması ile daha realistik bir tutum sergileyebilirsiniz. Başak Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması ile ayaklarınız yere basacak.