1 Eylül Günlük Burç Yorumları & Başak Burcunda Güneş Tutulması

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün Başak Burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile günlük düzeniniz, sağlığınız ya da işiniz ile ilgili bir sayfayı kapatıp yeni bir başlangıç yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Başak Burcunda Güneş Tutulması ile hayatınızda aşk, romantizm, çocuklar, keyif, hobileriniz, tatiller, çocuk sahibi olmak gibi konular ön plana çıkıyor. Kadersel başlangıçlar yaşanabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
Ev ve aile ile ilgili değişiklikler, yeni emlak ve dekorasyon değişiklikleri ile ilgili adımlar atmak isteyebilirsiniz. Başak Burcunda Güneş Tutulması gerçekleri görmenizi sağlayacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Başak Burcunda Güneş Tutulması ile yakın akrabalarla ilişkiler, eğitim, sözleşme ve kısa seyahatlerde daha realist bir tutum sergilemeye başlayabilirsiniz. Bazı gerçekler ortaya çıkabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendinizi maddi manevi güvencede hissetmek; daha fazla ya da daha efektif para kazanma yolları bulmaya çalışmak gündeme geliyor. Başak Burcunda Güneş Tutulması finansal başlangıçlar getirebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün Burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile kişisel hedefleriniz, dış görünüşünüz, ilişkileriniz ile ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Daha realistik olabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Başak Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması kafanızdaki bir çok soru işaretinin ve eski konuların canlanmasına sebep olabilir. Bazı sırların ortaya çıkması ile yeni planlara açılabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlar ve hayaller ile ilgili daha gerçekçi ve ayakları yere basan düşüncelere girmeniz için bazı konular aydınlanabilir. Başak Burcunda Güneş Tutulması gerçekleri ortaya çıkarabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün Başak Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması ile kariyeriniz ile ilgili konularda düşüncelerinizi bir kenara koyup gerçekçi bakmaya başlayabilirsiniz. Yine de verilen sözlere dikkat edin.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Başak Burcu Güneş Tutulması ile birlikte uluslararası, hukuki, akademik ya da medya ile ilgili konularda eski bir olayın gerçek yüzünü öğrenebilirsiniz. Daha gerçekçi yeni bir başlangıç gerekebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklar, miras, sigorta, ortak gelirler gibi konularda bugün Başak Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması ile bazı gerçekler ortaya çıkabilir. Yeniden yapılandırmaya gitmek isteyebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerinizde geçmiş bir konuda gerçeklerin ortaya çıkması ile daha realistik bir tutum sergileyebilirsiniz. Başak Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması ile ayaklarınız yere basacak.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem