10 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi en ince ayrıntısına kadar bir otorite figürü ile paylaşarak onay alabileceğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinde kadın-erkek ilişkilerinde gerginlikler söz konusu olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İdeallerinize doğru güçlü adımlar için yaratıcı fikirlerinizi en ince detayına kadar programlayabileceğiniz bir gün olacak. Eşinizle ev ve aile konuları akşam gerginlik yaratabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Eviniz ile ilgili yenilikler için tüm araştırmalarınızı yaparak kredi, yatırım ortaklığı vb için onay alabileceğiniz bir gün olacak. Gün sonunda iş ile ilgili seyahat, yazışma vb gerginlik olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Eş ya da ortağınız ile önemli konuları konuşmak ve desteğini almak için uygun bir gün olabilir. Aşk tazeleyebilirsiniz. Çocuklar ya da sevdiğinizle ilgili finansal konular çatışma yaratabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş ile ilgili finansal araştırma ve detaylı çalışmaların onayını üstlerinizden alabilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yaratıcı projelerin detaylarını yazılı ve sözlü iletişim ile başkalarıyla paylaşabileceğiniz bir gün olacak. İlham gücünüzün yüksek olacağı bugünde kendinize özel vakitler ayırmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aile büyükleri ile zihninizde çözdüğünüz problemleri paylaşmak için güzel bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla eğlenceli ve kendinizi yeniden çocuk gibi hissedeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili sosyal bir organizasyonda kendinize güvenerek fikirlerinizi ortaya çıkarma, aktarma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu vesile ile aradığınız aşkı da bulabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yeni fikirlerinizin tüm detaylarını yeni bir müşteri, yatırımcı ile paylaşmanın tam zamanı. Gelir kaynaklarınız tümden değişebilir. Romantik bir uzak seyahat için ideal bir gün olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Gelir dışı kaynaklarınızla yüksek fiyat bir tutku objesi satın alabilirsiniz. İdeallerinizi ve hayat felsefenizi savunmak ve başkalarına aktarmakta kendinizi güçlü ve otoriter hissedeceksiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelir dışı kaynaklar ile ilgili detaylı analiz ve araştırma yapmak; görünmeyeni ortaya çıkarmak için ideal bir gün olacak. Eşinizle ya da sevdiğinizle yılın en romantik gününü kaçırmayın. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Önemli bir ortaklık ile ilgili yaptığınız çalışmaları sosyal çevrenizden otorite figürü biri ile paylaşabilir; onay alabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte rahatlamak için masaj vb gidebilirsiniz.

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem