10 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi en ince ayrıntısına kadar bir otorite figürü ile paylaşarak onay alabileceğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinde kadın-erkek ilişkilerinde gerginlikler söz konusu olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İdeallerinize doğru güçlü adımlar için yaratıcı fikirlerinizi en ince detayına kadar programlayabileceğiniz bir gün olacak. Eşinizle ev ve aile konuları akşam gerginlik yaratabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Eviniz ile ilgili yenilikler için tüm araştırmalarınızı yaparak kredi, yatırım ortaklığı vb için onay alabileceğiniz bir gün olacak. Gün sonunda iş ile ilgili seyahat, yazışma vb gerginlik olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Eş ya da ortağınız ile önemli konuları konuşmak ve desteğini almak için uygun bir gün olabilir. Aşk tazeleyebilirsiniz. Çocuklar ya da sevdiğinizle ilgili finansal konular çatışma yaratabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş ile ilgili finansal araştırma ve detaylı çalışmaların onayını üstlerinizden alabilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yaratıcı projelerin detaylarını yazılı ve sözlü iletişim ile başkalarıyla paylaşabileceğiniz bir gün olacak. İlham gücünüzün yüksek olacağı bugünde kendinize özel vakitler ayırmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aile büyükleri ile zihninizde çözdüğünüz problemleri paylaşmak için güzel bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla eğlenceli ve kendinizi yeniden çocuk gibi hissedeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili sosyal bir organizasyonda kendinize güvenerek fikirlerinizi ortaya çıkarma, aktarma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu vesile ile aradığınız aşkı da bulabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yeni fikirlerinizin tüm detaylarını yeni bir müşteri, yatırımcı ile paylaşmanın tam zamanı. Gelir kaynaklarınız tümden değişebilir. Romantik bir uzak seyahat için ideal bir gün olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Gelir dışı kaynaklarınızla yüksek fiyat bir tutku objesi satın alabilirsiniz. İdeallerinizi ve hayat felsefenizi savunmak ve başkalarına aktarmakta kendinizi güçlü ve otoriter hissedeceksiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelir dışı kaynaklar ile ilgili detaylı analiz ve araştırma yapmak; görünmeyeni ortaya çıkarmak için ideal bir gün olacak. Eşinizle ya da sevdiğinizle yılın en romantik gününü kaçırmayın. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Önemli bir ortaklık ile ilgili yaptığınız çalışmaları sosyal çevrenizden otorite figürü biri ile paylaşabilir; onay alabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte rahatlamak için masaj vb gidebilirsiniz.

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

2019 Astroloji Eğitim Programımız Başlıyor!