12 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün idealler, inançlar, akademik ve hukuki konular, uzak seyahatler gündemde olacak. Maceraya hazır, motive, aceleci, daha aktif ve enerjik olabilirsiniz. Harekete geçmek kolay olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gün boyunca gelir dışı kaynaklar, sigorta, kredi, miras, vergi vb konularda daha özgür ve idealist yaklaşımlar söz konusu olabilir. Finansal konularda risk almaya fazla meyilli olabilirsiniz dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                 

İkili ilişkilerde neşeli, iyimser, özgür ruhlu bir gün sizi bekliyor. Bekarsanız bu akşam Hoşlandığınız kişiye daha cesur yaklaşabilirsiniz. Evliyseniz eşinizle sportif aktiviteler yapabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde medya, yayıncılık, hukuki, akademik, uluslararası ya da uzak bir seyahat planı ile ilgili akşam saatlerine kadar karar alamayabilirsiniz. Spor, sağlıklı yaşam için harekete geçebilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Hayattan zevk aldığınız şeyleri yaparak neşeli, iyimser bir gün geçirebilirsiniz. Çocuklar, sevgili ya da hobiler keyif verecek. Akşam saatlerinde hareketli bir program yapılabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ev ve aile ile ilgili daha özgür, iyimser hissedebilirsiniz. Misafir ağırlamak, arkadaşlarla bir araya gelmek keyif verecek. Akşam saatlerinde risklere karşı daha cesur yaklaşabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sözleşme, anlaşma, iş görüşmeleri, yazılı hukuki evraklar ve eğitimler ile ilgileneceğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinde kısa bir seyahate çıkabilir; bir fikrinizi ikna için cesur davranabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Gelirlerinizle ilgili kendinizi güvende, özgür ve rahat hissetmek istiyorsunuz. Müsrif harcamalardan kaçınmalısınız. Akşam saatlerinde maddi konularda cesaretle, Risk alabilirsiniz. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün kendinizi neşeli ve enerjik hissedebilirsiniz. İdealleriniz, gelişiminiz, hayat felsefenize yönelik planlar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjik ve motive hissedebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün dinlenmek, kendi düşüncelerinizi değerlendirmek, ideallerinize yönelik planlar yapmak isteyebilirsiniz. Kendi projelerinizi harekete geçirmek için akşam daha cesur hissedebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal organizasyonlarda yer almak, uluslararası, hukuki ya da akademik konuları görüşmek için güzel bir gün olacak. Gün sonuna doğru daha kararlı, cesur ve motive hissedebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili vizyonunuzu, hedeflerinizi değerlendirmek için verimli bir gün olacak. İyimser ve açık bir gün. Akşama doğru kendinizi göstermek için cesaretle harekete geçebilirsiniz.