15 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah saatlerinden itibaren Kariyeriniz ile ilgili konularda sistematik ve detaylı çalışmalarınız ile geleceğe yönelik somut destekler alabilirsiniz. Bu alanda gelişime açık ve şanslı bir gün.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne başlarken idealleriniz ve hedeflerinize doğru ciddiyet ve sorumlulukla hareket edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı bu yönde pratikliğe dönüştürmeniz söz konusu olabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gelir dışı kaynaklarınızla geleceğe yönelik somut ve ciddi yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. Aile büyüklerinden destek almak için güzel bir gün olacak. Emlak değerlendirilebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ortaklıklar ve ikili ilişkilerde geleceğe yönelik somut ve ciddi adımlar atmak için verimli bir gün olacak. Önemli sözleşme ve anlaşmalar imzalanabilir. Ciddi konuları da gündeme alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde sorumluluklarınızı ön plana alacağınız enerjik ve aktif bir gün sizi bekliyor. Finansal kararlar almakta üstlerinizden destek bulabilirsiniz. Maaş zammı isteyebileceğiniz bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koyarak somut ve geleceğe yönelik adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Çocuklar ve kendi gelişiminiz için sorumluluk alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Evinizde ve aileyle ilgili yapılması gereken işlerde sistematik, geleceğe yönelik somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinde ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Önemli kişilerle iletişimin yoğun olacağı bir gün olabilir. Geleceğe yönelik somut sözleşmeler için sosyal çevrenizden güçlü birinden destek alabilirsiniz. Yeni bağlantılar kurulabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ve finansal konularda geleceğe yönelik somut adımlar atabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Yatırım fikirlerini değerlendirme, maaş zammı isteme söz konusu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Hedeflerinize doğru ciddiyet ve sorumlulukla hareket edebileceğiniz bir gün olacak. Kendi gelişiminiz için akademik bir programa başlayabilir ya da uzak bir seyahat planlayabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kendi kendinize program ve plan yapmak için iyi bir gün olacak. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili geliştirmek istediğiniz konularda destek alabilir ve geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal organizasyonlarda aldığınız önemli sorumluluklar sebebiyle ciddi ve Kariyerinizi etkileyebilecek kişilerle yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Ortaklıklar ve geleceğe yönelik konuşmalar yapılabilir.