15 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah saatlerinden itibaren Kariyeriniz ile ilgili konularda sistematik ve detaylı çalışmalarınız ile geleceğe yönelik somut destekler alabilirsiniz. Bu alanda gelişime açık ve şanslı bir gün.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Güne başlarken idealleriniz ve hedeflerinize doğru ciddiyet ve sorumlulukla hareket edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı bu yönde pratikliğe dönüştürmeniz söz konusu olabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gelir dışı kaynaklarınızla geleceğe yönelik somut ve ciddi yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz. Aile büyüklerinden destek almak için güzel bir gün olacak. Emlak değerlendirilebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ortaklıklar ve ikili ilişkilerde geleceğe yönelik somut ve ciddi adımlar atmak için verimli bir gün olacak. Önemli sözleşme ve anlaşmalar imzalanabilir. Ciddi konuları da gündeme alabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde sorumluluklarınızı ön plana alacağınız enerjik ve aktif bir gün sizi bekliyor. Finansal kararlar almakta üstlerinizden destek bulabilirsiniz. Maaş zammı isteyebileceğiniz bir gün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinizi ve yaratıcılığınızı ortaya koyarak somut ve geleceğe yönelik adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Çocuklar ve kendi gelişiminiz için sorumluluk alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Evinizde ve aileyle ilgili yapılması gereken işlerde sistematik, geleceğe yönelik somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Akşam saatlerinde ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Önemli kişilerle iletişimin yoğun olacağı bir gün olabilir. Geleceğe yönelik somut sözleşmeler için sosyal çevrenizden güçlü birinden destek alabilirsiniz. Yeni bağlantılar kurulabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ve finansal konularda geleceğe yönelik somut adımlar atabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Yatırım fikirlerini değerlendirme, maaş zammı isteme söz konusu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Hedeflerinize doğru ciddiyet ve sorumlulukla hareket edebileceğiniz bir gün olacak. Kendi gelişiminiz için akademik bir programa başlayabilir ya da uzak bir seyahat planlayabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kendi kendinize program ve plan yapmak için iyi bir gün olacak. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili geliştirmek istediğiniz konularda destek alabilir ve geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal organizasyonlarda aldığınız önemli sorumluluklar sebebiyle ciddi ve Kariyerinizi etkileyebilecek kişilerle yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Ortaklıklar ve geleceğe yönelik konuşmalar yapılabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova