2 Ağustos Günlük Burç Yorumları & Aslan Burcu Yeni Ay'ı

Koç: 

Aslan Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay ile eğlence ve hayatın tadını çıkarmaya yer açın. Önümüzdeki on beş gün boyunca çocuklar, yeni aşklar, uzak seyahatler ile gelen yaratıcı projeler söz konusu olabilir.

Boğa:

Aslan Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ile evinizde kendinizi kral gibi hissetmek için değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda somut girişimler, adımlar atılabilir.

İkizler: 

Yeni bir eğitim, kısa bir seyahat ya da önemli bir iş sözleşmesi gündeme gelebilir. Yakın akrabalarınızla iletişimin artacağı keyifli bir hafta sizi bekliyor. Yeni ayın yaratıcılığını kullanmalısınız.

Yengeç:
Gelirlerinizi arttırmak üzere çalışmalarınız olumlu sonuçlar verecek. Bugün gerçekleşen yeni ay ile üstlerinizle maaş zammı vb konuları görüşebilirsiniz. Yeni kazanç kaynakları çıkabilir.

Aslan:
Dualarınız kabul olacak! Bugün gerçekleşen yeni ay size, evrene isteklerinizi haykırmanız için bir fırsat tanıyor. İsteklerinizi düzgün belirleyerek inançla talep etmeyi unutmayın.

Başak:
İçinizdeki coşkuyu hafife almayın. Hayalleriniz ve ilham gücünüzü birleştirerek geleceğe yönelik adımlar atma fırsatını yeni ay ile yakalayacaksınız. Rüyalarınız ve sezgileriniz sizi başka bir boyuta taşıyabilir.

Terazi:
Önümüzdeki on beş gün boyunca katılacağınız sosyal organizasyonlarda sizi her yönden geliştirecek kişilerle tanışabilirsiniz. Yeni ay ile sosyal yaşamınız hız kazanıyor; fırsatları değerlendirin.

Akrep:
Kariyerinizde ya da toplumsal bir platformda parlama, takdir görme fırsatı yakalayacaksınız. Bugün gerçekleşen yeni ay size tebrikleri toplayacağınız bir iş ortaya koyma fırsatı tanıyacak.

Yay:
Uzak bir seyahat, felsefi bir eğitim ya da inanç, hukuk gibi konularda gelişiminiz için bir aktivite sizi öne çıkarıyor. Bugün gerçekleşen yeni ay ile yüksek hedeflere ulaşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Oğlak:
Girişimleriniz için finansal kaynak bulmak konusunda rahat edeceğiniz ve şanslı olacağınız bir hafta olacak. Kaynaklarınızı genişletmek için fırsatlar yeni ay ile ortaya çıkıyot. Büyük düşünün.

Kova:
Hayatınızı birlikte geçirmek istediğiniz kişi ile tanışmak ya da sevdiğiniz kişiye açılmak söz konusu olsa da evlenmek için harika bir gün aslında. Evet derken yeni ayın enerjisini iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Balık:
İşinizi geliştirmek, hayatınızı güzelleştirmek için gerekli olan herşeyi arzulayabilirsiniz. Ne istediğinize dikkat edin; yeni ay size arzuladıklarınıza sahip olma fırsatı yakalamanızı sağlayacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova