23 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Güneşin Başak Burcuna geçmesi ile önümüzdeki bir ay boyunca iş yerinizde ve günlük işlerinizde verimlilik, üretkenlik hayatınızda önem kazanıyor. Analitik, mükemmeliyetçi ve detaycı olabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugünden itibaren çocuklar, yaratıcı projeler ve hobilerinizi daha detaylı ve programlı bir şekilde ele alabilirsiniz.Güneşin Başak Burcuna geçmesi bu konularda mantık aramaya yönlendirebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Başak Burcu dönemi ile evinizde bahar temizliğine ve kışa hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Yapılması gereken tamirat, tadilat vb işlerde mükemmeliyetçi, programlı ve detaycı davranabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İletişim ve kısa seyahatlerin hızlanacağı bir sürece giriyorsunuz. Güneşin Başak Burcuna geçmesi ile zihinsel aktivitelerde analitik ve mükemmeliyetçi davranabilirsiniz. Detaycılığınız ön plana çıkabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda detaylı analiz, plan ve program yapabileceğiniz bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay Güneş Başak Burcunda iken gelirlerinizde geleceğe yönelik iyileştirme çalışması yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Doğum günü ayınız başlıyor. Güneşin Başak Burcuna geçmesi ile kendi gelişiminiz ve ideallerinizi ön plana alabilirsiniz. Liderlik yapmak istediğiniz bir dönem olabilir. Zihninizle tanınmak isteyebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün Güneşin Başak Burcuna geçmesi ile kendi işlerinizi ve zihninizi toparlamak üzere herkesten ve her şeyden uzak plan ve programa başlayabilirsiniz. Bu dönemde verimlilik ve üretkenlik ön planda.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün itibariyle sosyal organizasyonlarda analitik ve pratik zeka ortaya koyarak liderlik yapmak isteyebilirsiniz. Güneşin Başak Burcu geçişi ile mükemmeliyetçi ve eleştirel yönünüz ortaya çıkabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili detaylı çalışmaların yoğun olacağı bir döneme giriyorsunuz. Güneşin Başak Burcuna geçişi ile analiz, plan, program, araştırmalar artabilir; verimliliğinizi test edebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hukuki, akademik ya da uluslararası projeler ile ilgili yoğun bir araştırma içine girebilirsiniz. Güneşin Başak Burcu geçişi ile ideallerinize doğru daha mükemmeliyetçi ve eleştirel yaklaşmanız mümkün.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklar ile ilgili analitik ve detaycı çalışmalar yapacağınız; bu konuda verilerin üzerinden geçeceğiniz bir dönem başlıyor. Güneşin Başak Burcuna geçmesi şifacı yanınızı aydınlatabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Güneşin Başak Burcuna geçmesi ile ikil ilişkilerde daha mantık çerçevesinde düşünmeye başlayabilirsiniz. Mükemmeliyetçi tavrınız ile karşınızdakilere aşırı eleştirel davranmak zorlayıcı olabilir.