23 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Güneşin Başak Burcuna geçmesi ile önümüzdeki bir ay boyunca iş yerinizde ve günlük işlerinizde verimlilik, üretkenlik hayatınızda önem kazanıyor. Analitik, mükemmeliyetçi ve detaycı olabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugünden itibaren çocuklar, yaratıcı projeler ve hobilerinizi daha detaylı ve programlı bir şekilde ele alabilirsiniz.Güneşin Başak Burcuna geçmesi bu konularda mantık aramaya yönlendirebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Başak Burcu dönemi ile evinizde bahar temizliğine ve kışa hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Yapılması gereken tamirat, tadilat vb işlerde mükemmeliyetçi, programlı ve detaycı davranabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İletişim ve kısa seyahatlerin hızlanacağı bir sürece giriyorsunuz. Güneşin Başak Burcuna geçmesi ile zihinsel aktivitelerde analitik ve mükemmeliyetçi davranabilirsiniz. Detaycılığınız ön plana çıkabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda detaylı analiz, plan ve program yapabileceğiniz bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay Güneş Başak Burcunda iken gelirlerinizde geleceğe yönelik iyileştirme çalışması yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Doğum günü ayınız başlıyor. Güneşin Başak Burcuna geçmesi ile kendi gelişiminiz ve ideallerinizi ön plana alabilirsiniz. Liderlik yapmak istediğiniz bir dönem olabilir. Zihninizle tanınmak isteyebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün Güneşin Başak Burcuna geçmesi ile kendi işlerinizi ve zihninizi toparlamak üzere herkesten ve her şeyden uzak plan ve programa başlayabilirsiniz. Bu dönemde verimlilik ve üretkenlik ön planda.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün itibariyle sosyal organizasyonlarda analitik ve pratik zeka ortaya koyarak liderlik yapmak isteyebilirsiniz. Güneşin Başak Burcu geçişi ile mükemmeliyetçi ve eleştirel yönünüz ortaya çıkabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili detaylı çalışmaların yoğun olacağı bir döneme giriyorsunuz. Güneşin Başak Burcuna geçişi ile analiz, plan, program, araştırmalar artabilir; verimliliğinizi test edebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hukuki, akademik ya da uluslararası projeler ile ilgili yoğun bir araştırma içine girebilirsiniz. Güneşin Başak Burcu geçişi ile ideallerinize doğru daha mükemmeliyetçi ve eleştirel yaklaşmanız mümkün.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklar ile ilgili analitik ve detaycı çalışmalar yapacağınız; bu konuda verilerin üzerinden geçeceğiniz bir dönem başlıyor. Güneşin Başak Burcuna geçmesi şifacı yanınızı aydınlatabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Güneşin Başak Burcuna geçmesi ile ikil ilişkilerde daha mantık çerçevesinde düşünmeye başlayabilirsiniz. Mükemmeliyetçi tavrınız ile karşınızdakilere aşırı eleştirel davranmak zorlayıcı olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova