27 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün kendimizi daha enerjik daha motive hissedeceğiz. İşiniz ile ilgili maddi- manevi güzel gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ayrıca spora ve sağlıklı yaşama adım atmak için de güzel bir gün olacak. 
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün yılın en güzel aşk günlerinden biri! Yalnızsanız sevdiğinize açılabilir ya da çocuk sahibi olmak konusunda güzel haberler alabilirsiniz. Yaratıcı projelerinize destek de söz konusu olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Evinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler için harika bir gün. Yeni bir yer satın almak için kupon fırsat yakalayabilir ya da almak istediğiniz lüks obje için indirim yakalayabilirsiniz. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sevdiğinizle romantik bir hafta sonu kaçamağına çıkmadıysanız bugünü birlikte geçirmek için program yapabilirsiniz. Bekarsanız yakın çevrenizle sosyal bir organizasyon aşk getirebilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Finansal anlamda yılın en şanslı günü diyebiliriz. Beklediğiniz zam onayını alabilir ya da daha çok kazanmanızı sağlayacak bir onay haberi alabilirsiniz. Yine de aşırı harcamalara karşı dikkatç
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Şans gezegeninin burcunuzda seyri devam ediyor. Ancak bu hafta çok yıldızlı, bereketli geçecek. Hem kişisel hem finansal gelişiminiz için olumlu gelişmeler olabilir. Işıklar sizin üstünüzde.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşiniz ya da ortağınızla aynı fikirde olmasanız da bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Yeni haftaya başlamadan kendinizi şımartmak ve yaratıcı projeler için ilham almak bugünün konusu.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Doğum günü ayınızın başlangıcında sosyal yaşantınızı canlandıracak bir gün sizi bekliyor. Sizinle burçdaş arkadaşlarınızla kutlamalara katılabilir; yalnızsanız yeni bir aşka tutulabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizde son on iki yılın en aktif ve hareketli yılını geçiriyorsunuz. 2016 ortasına kadar devam edecek bu süreçte yıldızlı günlerden biri bugün. Bağlantılarınızı iyi değerlendirmelisiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hukuki, akademik ve uluslararası işlerde turnayı gözünden vurabileceğiniz bu yılın yıldızlı günlerinden biri bugün. Sosyal-normal medyada kendi isminizden söz ettirmek için harekete geçebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarınız olan miras, kredi, bonus, sigorta vb kaynaklar ve ortak gelirler ile ilgili olumlu gelişmeler sizi bekliyor! Yatırım için beklediğiniz onay ya da ailenizden destek alabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkilerde balonlar uçuyor! İlişkinizde evlilik, nişan vb adım atabilirsiniz. Ortaklık arayışında iseniz sizi bekleyen bir ruh eşiniz var. Danışmanlık almak için de harika bir hafta!

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem