31 Ağustos Günlük Burç Yorumları & Venüs Terazi Burcunda

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İkili ilişkilerde denge ve harmoniyi yakalamanın önemli olacağı bir dönem başlıyor. Venüs'ün Terazi Burcu seyri boyunca Ortaklık ve evlilik kurmak, huzuru yakalamak arzusu ile hareket edebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Venüs'ün Terazi Burcu seyri boyunca Çalışma ortamınızda ve birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkiler ön plana çıkıyor. Günlük rutininizde ikili ilişkiler daha fazla önem kazanabilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Terazi Burcu'na geçen Venüs ile aşk hayatınız canlanıyor. Önümüzdeki günlerde yeni aşklar ya da romantik gelişimler ön planda olacak. Sanatsal hobilerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Evinizde estetik ve aile içi ilişkilerde denge ve uyumun önem kazanacağı bir dönem başlıyor. Venüs'ün Terazi Burcu seyri boyunca Evinizde dekorasyon işleri ile ilgilenebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Sosyal yaşantınız Venüs'ün Terazi Burcu'na geçişi ile hızlanacak. Romantik kısa seyahatler ya da sanatsal eğitimler söz konusu olabilir. Yakın ilişkilerde denge arzusundasınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi konularda denge ve rahatlık arzu ediyorsunuz. Venüs'ün Terazi Burcu geçişi ile sanatsal objelere yatırım yapabilir ya da görünüşünüzü değiştirmek için alışverişe yönelebilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bu hafta oldukça hareketli geçecek. Bir süredir ilişkiler ve hedefler doğrultusunda planladığınız adımları atmaya başlayabilirsiniz. Venüs'ün Burcunuzda seyri boyunca dış görünüş önemli olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Üretken bir dönem başlıyor. Venüs'ün Terazi Burcu seyri başlangıcı ile ilham gücünüz yükseliyor. Sanatsal hobilerinize ve kendinizi şımartmaya vakit ayırmanız keyif verecek.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyal yaşantınız Venüs'ün Terazi Burcu'na geçişi ile hareketleniyor. Arkadaşlarınız vasıtasıyla romantik bir tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. İlişkilerinizde uyum ön plana çıkıyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyeriniz ile ilgili organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir dönem başlıyor. Venüs'ün Terazi Burcu seyri boyunca iş ilişkilerinizde denge, diplomasi ve adalet ön plana çıkıyor.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Venüs'ün Terazi Burcu'na geçiyor. Önümüzdeki günlerde sevdiğinizle romantik ve uzak bir seyahat planlayabilirsiniz. Hukuki konularda adil çözümler arzunuz yüksek olacak. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelir dışı kaynaklarınızla, miras, kredi, sigorta vb, ilgili konularda adalet, denge arzusu Venüs'ün Terazi Burcu'na geçişi ile ön plana çıkıyor. Ortak para kazanmak için efor sarf edilebilir.