5 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
30 Ağustos'a kadar Venüs’ün Başak seyri ile günlük hayatınızda dokunduğunuz her şeye zerafet ve estetik güzellik katabilirsiniz. Ayrıca dış görünüşünüz için kuaför/berbere uğramanın tam zamanı.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kalbiniz tam gaz artıyor! Venüs, aşk ve romantizm’in gezegeni, Başak Burcuna geçerek 30 Ağustos'a kadar aşk hayatınızı canlandıracak. Sevdiğiniz işlere, hobilerinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Evinizi 30 Ağustos'a kadar güzelleştirmek, ailenizle, evinizde daha fazla vakit geçirme zamanı! Venüs’ün Başak Burcuna geçişi ile dekorasyonunuzu yenilemek ya da sanatsal objeler almak isteyebilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sevdiğinizle romantik bir seyahate çıkmanın tam zamanı! Venüs Başak Burcuna girerek ikili ilişkilerde iletişiminizi daha tatlı, daha ılımlı hale getirebilir. İş ilişkilerinizde daha etkileyici olabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Gelirlerinizle ilgili şanslı olacağınız bir dönem başlıyor. Venüs’ün Başak Burcuna geçişi ile lüks ve rahatlık ön plana çıkacağı için kendiniz ve sevdiğiniz için alışverişe çıkmak isteyebilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Güzellik, estetik anlayışı ve ilişkilerde zerafetiniz ile etkileyiciliğiniz ön plana çıkıyor. Venüs’ün Burcunuza geçişi ile dış görünüşünüzü değiştirmek, gardırobunuzu yenilemek isteyebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün Venüs Başak Burcuna giriyor. Kendinize vakit ayırmak ve sevdiğiniz işleri kendi kendinize yapmak isteyebilirsiniz. Masaj, cilt bakımı vb ile kendinizi şımartın. Romantik filmler sizi bekliyor.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyalleşmenin tam zamanı! Venüs’ün Başak Burcuna girişi ile sosyal kelebeğin davetleri ve etkinlikleri artabilir. Ayrıca bekarsanız bu organizasyonlara katılmanın tam zamanı! Gönül kapınızı açın.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hayatınızda somut adımlar atmaya başladığınız bu dönemde kariyer atılımları yapmak için ilişkilerinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Venüs’ün Başak Burcu geçişi ile yeni bağlantılar, fırsatlar çıkabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Adalet ve güzellik yaşam felsefenizdeki yerini genişletiyor. Venüs’ün Başak Burcuna geçişi ile hukuki konularda adil çözümlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca uluslararası ilişkiler ve medyada parlayacaksınız.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili rahatlıyorsunuz. Miras, kredi, sigorta, bonus vb konularında şansınız ya da ilişkileriniz vasıtasıyla çözüme ulaşabilir. Ya da Venüs’ün Başak Burcuna geçişi ile!
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Venüs’ün Başak Burcuna geçişi hayatınızda etkisini kısa sürede gösterecek. Tüm yakın ikili ilişkilerinizde adaletli, ılımlı yaklaşımınız etkiliyor. Evliliğe adım adım yaklaşmak daha sıcak gelebilir.