6 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İdeallerinize ulaşmak için Risk almak ve konfor alanında kalmak arasında kalabilirsiniz. akademik, hukuki vb otorite tarafından fikirlerinizin engellendiğini hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Arkadaş ya da sosyal çevrenizle ilişkilerinizde maddi hedefler sebebiyle çatışma çıkabilir. Bir aile büyüğünün finansal baskısı sebebiyle kendinizi rahat ifade edemeyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İş yaşantısında, kadın erkek ve ortaklıklarda, ilişkilerin zorlayıcı olacağı bir gün bekliyor. sorumluluk baskısı sebebiyle fikirlerinizi rahat ifade ortaya koyamayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün Gelir dışı kaynaklarınızla yatırım yapma isteğiniz yüksek. Ancak onay almakta zorlanabilirsiniz. Farklı felsefeler, idealler ilham verici olsa da iş yerinizde sorumluluklarınız baskılayıcı olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Romantik ilişkilerinizde maddi hedefler sebebiyle çatışmaların yaşanabileceği bir gün olacak. Ortak kredi girişimi vs için başka bir gün denemelisiniz. Partnerinizden baskı hissedebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Eşinizle ev ve aile ile ilgili konularda çatışmalardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Fikirlerinizi paylaşmaktan çekinebilir; sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İş yerinizde karşı cinsle ilişkilerde çatışmalara açık bir gün olacak. İletişimde agresif tavırlardan kaçınmalısınız. Otorite figürlerinden destek ya da onay istemeyi erteleyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Maddi riskler almak için uygun bir gün olmayabilir. Yaratıcı fikirlerinizi maddi sorumluluklar sebebiyle hayata geçiremediğiniz için kendinizi baskı altında, engellenmiş hissedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aile içi ilişkilerde agresif tavırlardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Ayakları yere basan bir birey olarak eviniz ile ilgili Hayallerinizi hayata geçiremenin çatışmasını yaşayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yakın çevrenizle Iletişimde agresif tavırlardan kaçınmalısınız. Hayalinizdeki eğitim, seyahat, teknolojik alet ya da arabaya ulaşmak bugün zor gelebilir. Bilinç altınızda kendi kendinizi engelliyor olabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal çevrenizle ilişkilerinizde dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Maddi ya da manevi değerler söz konusu olduğunda çatışma yaşanabilir. Sizden büyük kişilere dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyer ilişkilerinizde çatışmalardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Özellikle otorite figürlerinden onay istemek için uygun bir gün olmayabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova