6 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İdeallerinize ulaşmak için Risk almak ve konfor alanında kalmak arasında kalabilirsiniz. akademik, hukuki vb otorite tarafından fikirlerinizin engellendiğini hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Arkadaş ya da sosyal çevrenizle ilişkilerinizde maddi hedefler sebebiyle çatışma çıkabilir. Bir aile büyüğünün finansal baskısı sebebiyle kendinizi rahat ifade edemeyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İş yaşantısında, kadın erkek ve ortaklıklarda, ilişkilerin zorlayıcı olacağı bir gün bekliyor. sorumluluk baskısı sebebiyle fikirlerinizi rahat ifade ortaya koyamayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün Gelir dışı kaynaklarınızla yatırım yapma isteğiniz yüksek. Ancak onay almakta zorlanabilirsiniz. Farklı felsefeler, idealler ilham verici olsa da iş yerinizde sorumluluklarınız baskılayıcı olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Romantik ilişkilerinizde maddi hedefler sebebiyle çatışmaların yaşanabileceği bir gün olacak. Ortak kredi girişimi vs için başka bir gün denemelisiniz. Partnerinizden baskı hissedebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Eşinizle ev ve aile ile ilgili konularda çatışmalardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Fikirlerinizi paylaşmaktan çekinebilir; sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İş yerinizde karşı cinsle ilişkilerde çatışmalara açık bir gün olacak. İletişimde agresif tavırlardan kaçınmalısınız. Otorite figürlerinden destek ya da onay istemeyi erteleyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Maddi riskler almak için uygun bir gün olmayabilir. Yaratıcı fikirlerinizi maddi sorumluluklar sebebiyle hayata geçiremediğiniz için kendinizi baskı altında, engellenmiş hissedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Aile içi ilişkilerde agresif tavırlardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Ayakları yere basan bir birey olarak eviniz ile ilgili Hayallerinizi hayata geçiremenin çatışmasını yaşayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yakın çevrenizle Iletişimde agresif tavırlardan kaçınmalısınız. Hayalinizdeki eğitim, seyahat, teknolojik alet ya da arabaya ulaşmak bugün zor gelebilir. Bilinç altınızda kendi kendinizi engelliyor olabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal çevrenizle ilişkilerinizde dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Maddi ya da manevi değerler söz konusu olduğunda çatışma yaşanabilir. Sizden büyük kişilere dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyer ilişkilerinizde çatışmalardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Özellikle otorite figürlerinden onay istemek için uygun bir gün olmayabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.