13 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün iş yerinizde ya da günlük işleriniz ile ilgili kendinizi zorlanmış ya da kışkırtılmış hissedebilirsiniz. Daha ziyade analitik düşünce gücünüzü kullanarak işleri kolaylıkla halledebilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarınız, kredi, ortak gelirler ya da bir yatırım ile ilgili zorlu bir gün olabilir. Yaratıcılığınızı kullanarak mantıklı bir çözüme ulaşabilirsiniz. Sınırları zorlamak pek de iyi olmayabilir. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Evde geçmiş ile ilgili bir konu gündeme gelebilir. Eşinizle bu konuyu çözümlemek için orta yolu bulmaya çalışmalısınız. Agresif ve aceleci tavırlar işleri zorlaştırabilir. İyi değerlendirmelisiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili bir programın karışması ile günlük rutininiz karışabilir. Çalışma arkadaşlarınız ile aranızda gerginlik olabilir. Öncelikle doğru anlaştığınızdan emin olmalısınız.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Geçmişte gözünüzden kaçan bir ödeme bugün ortaya çıkabilir. Özellikle çocuklar, eğitim ya da tatil ile ilgili sonradan ortaya çıkabilecek bu konuda çatışmalardan kaçınmalısınız.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendinizle ilgili bir konu kafa karıştırıcı olabilir. Daha önce yaptığınız değerlendirmeleri unutmanız ya da farklı bir yol seçmeniz olası. Ailenizle bu konuda ego sürtüşmelerinden kaçının.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün kendi kendinize daha önceden gelen bir projeyi ele alarak analiz yapmak isteyebilirsiniz. Kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınızı iknaya zorlamak yersiz olabilir. Trafikte dikkat.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eski bir arkadaşınızdan ya da bir arkadaşınız ile geçmiş bir konu ile ilgili zorluk yaşayabilirsiniz. Özellikle finansal bir konuda sınırlarınız zorlanabilir. Aceleci davranmamanız faydalı olur.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili eski bir konunun gündeme gelmesi ya da geçmişten biri ile bir karşılaşma söz konusu olabilir. Aceleci ve agresif tavırlar sizi zorlayabilir. Çatışmalardan uzak durmakta fayda var.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Idealleriniz ve hayat felsefenizi hayata geçirmek için Kafanızda bir çok proje var. Ancak hepsi için aceleci davranırsanız zorlanabilirsiniz. Birer birer ama kararlı hareket edebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Miras, kredi, sigorta, vergi, ortak gelirler gibi gelir dışı kaynaklar ile ilgili geçmişten gelen bir konunun gündeme gelmesi canınızı sıkabilir. Özellikle sosyal çevrenizde sizi kışkırtan kişilere dikkat edin.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Eşiniz ya da ortağınız ile iletişim zorlayıcı olabilir. Ancak Kariyeriniz ile ilgili motivasyon ve enerjiniz ile Risk alabilirsiniz. Kafa kafaya vererek bunu verimli bir karara dönüştürebilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova