13 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün iş yerinizde ya da günlük işleriniz ile ilgili kendinizi zorlanmış ya da kışkırtılmış hissedebilirsiniz. Daha ziyade analitik düşünce gücünüzü kullanarak işleri kolaylıkla halledebilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Gelir dışı kaynaklarınız, kredi, ortak gelirler ya da bir yatırım ile ilgili zorlu bir gün olabilir. Yaratıcılığınızı kullanarak mantıklı bir çözüme ulaşabilirsiniz. Sınırları zorlamak pek de iyi olmayabilir. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Evde geçmiş ile ilgili bir konu gündeme gelebilir. Eşinizle bu konuyu çözümlemek için orta yolu bulmaya çalışmalısınız. Agresif ve aceleci tavırlar işleri zorlaştırabilir. İyi değerlendirmelisiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili bir programın karışması ile günlük rutininiz karışabilir. Çalışma arkadaşlarınız ile aranızda gerginlik olabilir. Öncelikle doğru anlaştığınızdan emin olmalısınız.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Geçmişte gözünüzden kaçan bir ödeme bugün ortaya çıkabilir. Özellikle çocuklar, eğitim ya da tatil ile ilgili sonradan ortaya çıkabilecek bu konuda çatışmalardan kaçınmalısınız.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendinizle ilgili bir konu kafa karıştırıcı olabilir. Daha önce yaptığınız değerlendirmeleri unutmanız ya da farklı bir yol seçmeniz olası. Ailenizle bu konuda ego sürtüşmelerinden kaçının.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün kendi kendinize daha önceden gelen bir projeyi ele alarak analiz yapmak isteyebilirsiniz. Kardeşleriniz ya da yakın akrabalarınızı iknaya zorlamak yersiz olabilir. Trafikte dikkat.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Eski bir arkadaşınızdan ya da bir arkadaşınız ile geçmiş bir konu ile ilgili zorluk yaşayabilirsiniz. Özellikle finansal bir konuda sınırlarınız zorlanabilir. Aceleci davranmamanız faydalı olur.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili eski bir konunun gündeme gelmesi ya da geçmişten biri ile bir karşılaşma söz konusu olabilir. Aceleci ve agresif tavırlar sizi zorlayabilir. Çatışmalardan uzak durmakta fayda var.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Idealleriniz ve hayat felsefenizi hayata geçirmek için Kafanızda bir çok proje var. Ancak hepsi için aceleci davranırsanız zorlanabilirsiniz. Birer birer ama kararlı hareket edebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Miras, kredi, sigorta, vergi, ortak gelirler gibi gelir dışı kaynaklar ile ilgili geçmişten gelen bir konunun gündeme gelmesi canınızı sıkabilir. Özellikle sosyal çevrenizde sizi kışkırtan kişilere dikkat edin.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Eşiniz ya da ortağınız ile iletişim zorlayıcı olabilir. Ancak Kariyeriniz ile ilgili motivasyon ve enerjiniz ile Risk alabilirsiniz. Kafa kafaya vererek bunu verimli bir karara dönüştürebilirsiniz.