15 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İşinizle ilgili detaycı ve mükemelliyetçi bakış açısıyla hareket etmek istediğiniz bir gün olacak. Sabah saatlerinde hayal kırıklıkları olabilir. Otorite figürleri egonuzu yaralayıcı şekilde davranabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yaratıcılığınızı yüksek olacağı bugünde Arkadaşlarınızla ilgili hayal kırıklıkları yaşanabilir. Kendinizi ortaya koyma ve ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Akşam saatleri keyifli ve eğlenceli olacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Aileniz ve evinizle ilgili değişikliklere vakit ayırmanız gerekebilir ancak işinizi ilgilendiren konulara da vakit ayırmanız gerekiyor. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilir ve hayal kırıklığı olabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bildiklerinizi mükemmel bir şekilde ortaya koymak istiyorsunuz. Ancak zihinsel olarak değil de ruhsal olarak anlamaya ve anlatmaya daha meyilli olabilirsiniz. Farklı felsefeler çekebilir. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddi konularda aşırı mükemmeliyetçi ve titiz olma arzunuz sebebi ile hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Aşırı harcama ve hayalperest tavırlardan uzak durmanız faydalı olacaktır.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İkili ilişkilerde yanlış anlaşılma ve anlaşamama sabah saatlerinde zorlayıcı olabilir. Abartılı duygusal çıkışlara karşı temkinli olmalısınız. Yaralayıcı olmaktan çekinmelisiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sağlığınız ile ilgili konularda yanlış ya da belirsiz bilgiler sebebi ile endişeli bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Bilginin net olmasını beklemelisiniz. Akşam saatleri keyifli geçecek. 
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal çevrenizden erkek otorite figürlerine karşı zorluklar yaşamanız söz konusu olabilir. Yardım işleri ya da yaratıcı projelere vakit ayırmanız kendinizi tatmin etmek için faydalı olacaktır. 
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizle ilgili güçlü pozisyonda erkek kişilere karşı kendinizi kanıtlamakta zorlandığınız bir gün olabilir. Ailevi abartılı duygusal çıkışlardan ve hayal kırıklıklarından uzak durmalısınız. 
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün seyahat, okul bilgileri, sözleşme vb yazılı evraklar ile ilgili belirsizlikler kafa karıştırıcı olabilir. Hukuki konularda erkek otorite figürleri ile zıtlaşmaktan kaçınmanız faydalı olacaktır.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarınız ve ailenizle ortak gelirleriniz sebebi ile sizden büyük akrabalarla gerginlik ya da yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Belirsizliklerin kırgınlık yaratmasına izin vermeyin.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerde abartılı çıkışlar sebebi ile karşılıklı kırgınlıkların yaşanabileceği bir sabah olacak. İlişkinizde tutarlı ve net durma isteğiniz daha önceki yaralarınız sebebi ile zorlayıcı olabilir.