16 Eylül Günlük Burç Yorumları & Balık Burcunda Ay Tutulması

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Balık Burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ile elinizde olmayan gelişmeleri kabullenmek zor olabilir. Kırgınlıkların ve fedakarlıkların Size getirdiği yükü iyi değerlendirin. Öfkeyle kalkmak zarar getirebilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Arkadaşlar, parasal alışverişler, yatırımlar ve yaratıcı projeler arasında seçim yapmak ve harekete geçmek zor olabilir. Balık Burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ile kırgınlıklar ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Balık Burcu Ay Tutulması kariyer, toplumdaki yer, statü ve aile, ev, emlak işleri arasında gerginlik yaratabilir. Gösterdiğiniz hoşgörü ve fedakarlığın işe yaramadığını düşünerek agresif hareketlerde bulunabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Günlük işlerinizi halletmek için enerjik ve motive olabilirsiniz. Balık Burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ile hukuki ya da uluslararası bir olayın aydınlanması verilen sözleri zora koşabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Balık Burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ile maddi konularda kendinizi güvende hissetmek ve Risk alarak yatırım yapmak arasında kalabilirsiniz. Aşırı riskler için uygun bir zaman olmayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Balık Burcunda Ay Tutulması ile evlilik, ortaklık vb tüm yakın ikili ilişkilerinizde yaralanma ve kırgınlıklara ışık tutabilir. Hoşgörü, fedakarlık ve kabul arasındaki farkı gözetmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sağlığınıza ve günlük yaşantınıza dikkat etmelisiniz. Balık Burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ile fiziksel ve ruhsal sağlığınızı etkileyen faktörler aydınlanabilir. Kendinize çeki düzen vermelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Çocuklar, sevdiğiniz, hayaller ve umutlar ana tema olacak. Balık Burcunda Ay Tutulması ile hayallerinize karşılık dünyevi Zevklere kendinizi feda ettiğinizi düşünebilirsiniz. Agresif harcamalardan kaçının.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız, mantıklı analizlerleriniz var; ancak aile yaşantınız ile ilgili fedakarlık gerektiren konularda ne yapıyorsunuz? Balık Burcu Ay Tutulması ile hareket isteyebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Anlaşma, sözleşme, hukuki ve akademik konularda karar almak için verimli bir gün olmayabilir. Balık Burcunda Ay Tutulması ile kendinize çizmek istediğiniz yolu daha net görebilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün Balık Burcunda Ay Tutulması ile gelir dışı kaynaklar ve yatırım için risk almak isteyebilirsiniz. Elinizdeki malları satmak ve yeni kaynak yaratmak zor olsa da yeni bir başlangıç olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Bugün burcunuzda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile ikili ilişkilerinizde uyum, vericilik, fedakarlık, hoşgörü ile kendinizden vermek arasındaki farkı görebilirsiniz. Agresif tavırlardan uzak durmalsınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova