15 Eylül 2016 Perşembe

16 Eylül Günlük Burç Yorumları & Balık Burcunda Ay Tutulması

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Balık Burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ile elinizde olmayan gelişmeleri kabullenmek zor olabilir. Kırgınlıkların ve fedakarlıkların Size getirdiği yükü iyi değerlendirin. Öfkeyle kalkmak zarar getirebilir. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Arkadaşlar, parasal alışverişler, yatırımlar ve yaratıcı projeler arasında seçim yapmak ve harekete geçmek zor olabilir. Balık Burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ile kırgınlıklar ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Balık Burcu Ay Tutulması kariyer, toplumdaki yer, statü ve aile, ev, emlak işleri arasında gerginlik yaratabilir. Gösterdiğiniz hoşgörü ve fedakarlığın işe yaramadığını düşünerek agresif hareketlerde bulunabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Günlük işlerinizi halletmek için enerjik ve motive olabilirsiniz. Balık Burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ile hukuki ya da uluslararası bir olayın aydınlanması verilen sözleri zora koşabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Balık Burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ile maddi konularda kendinizi güvende hissetmek ve Risk alarak yatırım yapmak arasında kalabilirsiniz. Aşırı riskler için uygun bir zaman olmayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün Balık Burcunda Ay Tutulması ile evlilik, ortaklık vb tüm yakın ikili ilişkilerinizde yaralanma ve kırgınlıklara ışık tutabilir. Hoşgörü, fedakarlık ve kabul arasındaki farkı gözetmelisiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sağlığınıza ve günlük yaşantınıza dikkat etmelisiniz. Balık Burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ile fiziksel ve ruhsal sağlığınızı etkileyen faktörler aydınlanabilir. Kendinize çeki düzen vermelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Çocuklar, sevdiğiniz, hayaller ve umutlar ana tema olacak. Balık Burcunda Ay Tutulması ile hayallerinize karşılık dünyevi Zevklere kendinizi feda ettiğinizi düşünebilirsiniz. Agresif harcamalardan kaçının.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız, mantıklı analizlerleriniz var; ancak aile yaşantınız ile ilgili fedakarlık gerektiren konularda ne yapıyorsunuz? Balık Burcu Ay Tutulması ile hareket isteyebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Anlaşma, sözleşme, hukuki ve akademik konularda karar almak için verimli bir gün olmayabilir. Balık Burcunda Ay Tutulması ile kendinize çizmek istediğiniz yolu daha net görebilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün Balık Burcunda Ay Tutulması ile gelir dışı kaynaklar ve yatırım için risk almak isteyebilirsiniz. Elinizdeki malları satmak ve yeni kaynak yaratmak zor olsa da yeni bir başlangıç olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Bugün burcunuzda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile ikili ilişkilerinizde uyum, vericilik, fedakarlık, hoşgörü ile kendinizden vermek arasındaki farkı görebilirsiniz. Agresif tavırlardan uzak durmalsınız.

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç

13 Temmuz Güneş Tutulması – Duygular, Değişim ve Güç Güneş Tutulması en basit hali ile bir Yeni Ay’dır. Yeni Ay ritüelleri, niyetleri,...