23 Eylül Günlük Burç Yorumları ve Venüs Akrep Burcunda

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Venüs'ün Akrep Burcu geçişi ile 17 Ekim'e kadar ilişkilerde daha tutkulu,  ihtiraslı tavırlar sergileyebilirsiniz. Derin duygular Kıskançlık olarak ortaya çıkabilir. Ortak gelirler de gündemde olacak.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerde oldukça tutkulu, aşk dolu bir dönem başlıyor. 17 Ekim'e kadar Venüs'ün Akrep Burcu seyri ile sevdiğinizle romantik ve duygusal paylaşımlarınızı arttırma şansı yakalayabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Venüs'ün Akrep Burcu seyrinde İş  ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekecek. Çalışma arkadaşlarınız ile aranızda kıskançlıklar yaşanabilir. 17 Ekim'e kadar Yaratıcı projelere ağırlık vermelisiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün Venüs'ün Akrep Burcu geçişi ile aşk ve romantizm hayatınız renkleniyor. 17 Ekim'e kadar eğlence, keyif, yeme, içme, sanatsal ve yaratıcı programlar daha fazla ilginizi çekebilir. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
17 Ekim'e kadar Evinizde yeni bir dekorasyon için kolları sıvayabilirsiniz. Ailenizle uyumlu ilişkiler içinde olma arzusundasınız. Venüs'ün Akrep Burcu geçişi ailevi işlere dört elle sarılmanızı sağlayabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün Venüs'ün Akrep Burcuna girişi ile sanatsal aktivitelere daha fazla vakit ayırabilirsiniz. 17 Ekim'e kadar Sevdiğinizle romantik kaçamaklar yapabilirsiniz. Tatlı mesajlaşmalara vakit ayırın.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün Venüs Akrep Burcuna geçiyor. 17 Ekim'e adar bu etkiler kazançlarınız ön planda olacak. Rahat ve lüks şeylere sahip olmak isteyebilir; bu dönemde alışveriş yapabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Venüs'ün Burcunuza geçişi ile keyifli bir dönem başlıyor. 17 Ekim'e kadar dış görünüşünüzle ilgili değişikliklere vakit ayırabilirsiniz. Karşı cins üzerindeki etkinizin arttığını hissedebilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün Venüs Akrep Burcuna geçiyor. 17 Ekim'e 
 kadar kendi sevginizi ve tutkularınızı kendi içinizde yaşamayı tercih edebilirsiniz. Yalnız kalmak ve dinlenmek bu dönemde iyi gelebilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
17 Ekim'e kadar sosyal yaşantınız  hareketlenebilir. Venüs Akrep Burcu seyri süresince yaratıcı ekip çalışmaları içinde verimli bir çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinizi göstermelisiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili sevdiğiniz işlere sarılma zamanı! Venüs'ün Akrep Burcu geçişi ile iş ilişkileriniz önem kazanıyor. Özellikle kadınlardan bu dönemde destek alabilirsiniz. Tutkularınıza yenik düşmeyin.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Venüs'ün Akrep Burcu geçişi ile İdeallerinize ulaşmak için tutkuyla hareket edebilirsiniz. 17 Ekim'e kadar  Gizemli ve mistik yerlere seyahat edebilirsiniz. Fikirlerinizde inatçı olabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova