23 Eylül Günlük Burç Yorumları ve Venüs Akrep Burcunda

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Venüs'ün Akrep Burcu geçişi ile 17 Ekim'e kadar ilişkilerde daha tutkulu,  ihtiraslı tavırlar sergileyebilirsiniz. Derin duygular Kıskançlık olarak ortaya çıkabilir. Ortak gelirler de gündemde olacak.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerde oldukça tutkulu, aşk dolu bir dönem başlıyor. 17 Ekim'e kadar Venüs'ün Akrep Burcu seyri ile sevdiğinizle romantik ve duygusal paylaşımlarınızı arttırma şansı yakalayabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Venüs'ün Akrep Burcu seyrinde İş  ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekecek. Çalışma arkadaşlarınız ile aranızda kıskançlıklar yaşanabilir. 17 Ekim'e kadar Yaratıcı projelere ağırlık vermelisiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün Venüs'ün Akrep Burcu geçişi ile aşk ve romantizm hayatınız renkleniyor. 17 Ekim'e kadar eğlence, keyif, yeme, içme, sanatsal ve yaratıcı programlar daha fazla ilginizi çekebilir. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
17 Ekim'e kadar Evinizde yeni bir dekorasyon için kolları sıvayabilirsiniz. Ailenizle uyumlu ilişkiler içinde olma arzusundasınız. Venüs'ün Akrep Burcu geçişi ailevi işlere dört elle sarılmanızı sağlayabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün Venüs'ün Akrep Burcuna girişi ile sanatsal aktivitelere daha fazla vakit ayırabilirsiniz. 17 Ekim'e kadar Sevdiğinizle romantik kaçamaklar yapabilirsiniz. Tatlı mesajlaşmalara vakit ayırın.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün Venüs Akrep Burcuna geçiyor. 17 Ekim'e adar bu etkiler kazançlarınız ön planda olacak. Rahat ve lüks şeylere sahip olmak isteyebilir; bu dönemde alışveriş yapabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Venüs'ün Burcunuza geçişi ile keyifli bir dönem başlıyor. 17 Ekim'e kadar dış görünüşünüzle ilgili değişikliklere vakit ayırabilirsiniz. Karşı cins üzerindeki etkinizin arttığını hissedebilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün Venüs Akrep Burcuna geçiyor. 17 Ekim'e 
 kadar kendi sevginizi ve tutkularınızı kendi içinizde yaşamayı tercih edebilirsiniz. Yalnız kalmak ve dinlenmek bu dönemde iyi gelebilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
17 Ekim'e kadar sosyal yaşantınız  hareketlenebilir. Venüs Akrep Burcu seyri süresince yaratıcı ekip çalışmaları içinde verimli bir çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinizi göstermelisiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili sevdiğiniz işlere sarılma zamanı! Venüs'ün Akrep Burcu geçişi ile iş ilişkileriniz önem kazanıyor. Özellikle kadınlardan bu dönemde destek alabilirsiniz. Tutkularınıza yenik düşmeyin.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Venüs'ün Akrep Burcu geçişi ile İdeallerinize ulaşmak için tutkuyla hareket edebilirsiniz. 17 Ekim'e kadar  Gizemli ve mistik yerlere seyahat edebilirsiniz. Fikirlerinizde inatçı olabilirsiniz.