27 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç:

8 Kasım’a kadar kariyer ile ilgili daha hedef odaklı, hevesli ve azimli bir dönem başlıyor. Hedeflediğiniz noktaya varmak için sorumluluk alarak ve planlı şekilde hareket etmeniz yeterli olacak.

 

Boğa:

Hayatınızda kendinize koyduğunuzu hedeflere ulaşmak ve ideallerinizi gerçekleştirmek için gerekli güç ve motivasyonu içinizde hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Kararlılığınızı yitirmeyin.

 

İkizler:

Ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızı akılcı yatırımlarla değerlendirmek için uygun bir dönem başlıyor. 8 Kasım’a kadar planlı ve azimli olursanız üstesinden gelemeyeceğiniz iş yok.

 

Yengeç:

İkili ilişki ve ortaklıklar ile ilgili yeni ve somut adımlar atacağınız bir dönem başlıyor. 8 Kasım’a kadar stratejik ve güzel işlere imza atacağınız bir ortaklık, evlilik söz konusu olabilir.

 

Aslan:

8 Kasım’a kadar İşiniz ve günlük işleriniz için koşuşturmanın yoğun olduğu bir döneme giriyorsunuz. İş yerinizde stratejik kararlar alarak; yeni yönetimsel bir sisteme giriş yapabilirsiniz.

 

Başak:

Yaratıcılığın, sportif hayatın ve aşk hayatının canlanacağı bir dönem başlıyor. Hayatın tadını çıkarmak için 8 Kasım’a kadar risk alarak, yaratıcılık ile yöneticiliğinizi birleştirebilirsiniz. 

 

Terazi:

Evinizde yapılması gereken işleri toparlamanın tam zamanı. 8 Kasım’a kadar olan dönemde emlak alım-satım, dekorasyon işlerini planlayarak, ev ve aile ilgili konularda adım adım ilerleyebilirsiniz.

 

Akrep:

Sosyal hayatınız, eğitimler, kısa seyahatlerin yoğun olacağı bir döneme giriyorsunuz. 8 Kasım’a kadar Telefonlar susmayabilir;organizasyon, planlama ve stratejik çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.

 

Yay:

Finansallarınızı organize ederek daha fazla gelir elde etmek için yeni adımlar atabilirsiniz. 8 Kasım’a kadar bu dönemde kazançlarınız için azimle çalışabilir; stratejik riskler alabilirsiniz.

 

Oğlak:

8 Kasım’a kadar Mars Burcunuzda! Geleceğe yönelik yapmak istediğiniz işleri planlayın ve harekete geçin. Stratejinizi belirleyin, risk alın ve harekete geçin.  İstediklerinizi elde edebilirsiniz.

 

Kova:

Bilinç altınızda yaşadıklarınızı anlamak için düzenli bir çalışma yapmanın tam zamanı. Rüyalarınız, hayalleriniz ve tüm içsel dünyanız için mistik ve ruhsal çalışmalara katılabilirsiniz.

 

Balık:

Sosyal organizasyonlarda önemli ve stratejik pozisyonlarda aktif rol alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Azimle hedeflediğiniz noktaya gelmeniz mümkün. Stratejik ve hevesli olmalısınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova