27 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç:

8 Kasım’a kadar kariyer ile ilgili daha hedef odaklı, hevesli ve azimli bir dönem başlıyor. Hedeflediğiniz noktaya varmak için sorumluluk alarak ve planlı şekilde hareket etmeniz yeterli olacak.

 

Boğa:

Hayatınızda kendinize koyduğunuzu hedeflere ulaşmak ve ideallerinizi gerçekleştirmek için gerekli güç ve motivasyonu içinizde hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Kararlılığınızı yitirmeyin.

 

İkizler:

Ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızı akılcı yatırımlarla değerlendirmek için uygun bir dönem başlıyor. 8 Kasım’a kadar planlı ve azimli olursanız üstesinden gelemeyeceğiniz iş yok.

 

Yengeç:

İkili ilişki ve ortaklıklar ile ilgili yeni ve somut adımlar atacağınız bir dönem başlıyor. 8 Kasım’a kadar stratejik ve güzel işlere imza atacağınız bir ortaklık, evlilik söz konusu olabilir.

 

Aslan:

8 Kasım’a kadar İşiniz ve günlük işleriniz için koşuşturmanın yoğun olduğu bir döneme giriyorsunuz. İş yerinizde stratejik kararlar alarak; yeni yönetimsel bir sisteme giriş yapabilirsiniz.

 

Başak:

Yaratıcılığın, sportif hayatın ve aşk hayatının canlanacağı bir dönem başlıyor. Hayatın tadını çıkarmak için 8 Kasım’a kadar risk alarak, yaratıcılık ile yöneticiliğinizi birleştirebilirsiniz. 

 

Terazi:

Evinizde yapılması gereken işleri toparlamanın tam zamanı. 8 Kasım’a kadar olan dönemde emlak alım-satım, dekorasyon işlerini planlayarak, ev ve aile ilgili konularda adım adım ilerleyebilirsiniz.

 

Akrep:

Sosyal hayatınız, eğitimler, kısa seyahatlerin yoğun olacağı bir döneme giriyorsunuz. 8 Kasım’a kadar Telefonlar susmayabilir;organizasyon, planlama ve stratejik çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.

 

Yay:

Finansallarınızı organize ederek daha fazla gelir elde etmek için yeni adımlar atabilirsiniz. 8 Kasım’a kadar bu dönemde kazançlarınız için azimle çalışabilir; stratejik riskler alabilirsiniz.

 

Oğlak:

8 Kasım’a kadar Mars Burcunuzda! Geleceğe yönelik yapmak istediğiniz işleri planlayın ve harekete geçin. Stratejinizi belirleyin, risk alın ve harekete geçin.  İstediklerinizi elde edebilirsiniz.

 

Kova:

Bilinç altınızda yaşadıklarınızı anlamak için düzenli bir çalışma yapmanın tam zamanı. Rüyalarınız, hayalleriniz ve tüm içsel dünyanız için mistik ve ruhsal çalışmalara katılabilirsiniz.

 

Balık:

Sosyal organizasyonlarda önemli ve stratejik pozisyonlarda aktif rol alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Azimle hedeflediğiniz noktaya gelmeniz mümkün. Stratejik ve hevesli olmalısınız.