29 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (20 Mart - 20 Nisan)
Bugün günlük işleriniz ile ilgili detaylarla uğraşabilirsiniz. Sabah iş ile ilgili kararlar ve görüşmeler söz konusu olabilir. Bir otorite figüründen destek ve zihinsel yaratıcılığınız ile üretken geçebilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Çocuklarla ilgili planların detayları ile uğraşacağınız bir gün olabilir. Sabah arkadaşlarınızla program yapmak keyif verebilir. Akşama doğru yaratıcılığınız ve ifade gücünüz oldukça yüksek.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sabah ev, emlak ve aile ile ilgili işlerin detayları ile görüşmeler ve telefon trafiği yoğun geçebilir. Öğleden itibaren eşinizin desteği ile endişeleri bir kenara bırakıp çözüm üretebilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Gelirleriniz ile ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yazılı ve sözlü anlaşma vb üzerinde detaylar üzerinde çalışabilirsiniz. Ancak öğleden sonra tüm karmaşa çözülecek.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Güne başlarken finansal konularda analiz ve detaylı bilgi araştırması yapılabilir. Maaşınızın ödenmesi, gelir-gider analizi vb. Akşama doğru otorite figürlerinin desteği ile işler rayına girebilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün sabah saatlerinde kendinizi iyi ifade edebilir ve yaratıcı projeler ile güne başlayabilirsiniz. Öğleden sonra çocuklar, sevdiğiniz, hobileriniz ile ilgili olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde üzerinde çalıştığınız projeler ile ilgili analiz, araştırma vb ile kafanız yoğun olabilir. Kendi kararlarınız için aile büyüklerinizden destek alma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ya da sosyal organizasyonlarda fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Anlaşma, sözleşme vb için otorite figürlerinden destek alabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili analiz, araştırma, inceleme, sunum vb için verimli bir gün olabilir. Ayrıca otorite figürlerinden finansal konularda destek almak için uygun bir gün olacak.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Gün boyunca hukuki, akademik ya da uluslararası araştırma, analiz ve bilgi paylaşımı için fırsatları değerlendirebilirsiniz. Kendinizi bilginizle güçlü ve otorite hissedebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Miras, kredi, vergi, sigorta, yatırımlar ve gelir dışı kaynaklar ile ilgili analiz yapmak; yatırımlarınız için görüşmelerde bulunmak için verimli bir gün olabilir. Gizli bir kaynaktan destek alabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sevdiğinizle ilgili kararlar ve konuşmalar ile sabah saatlerinde kafanızdakileri netliğe kavuşturabilirsiniz. Akşama doğru arkadaşlarınızla birlikte konuşmak bulutları dağıtabilir.