29 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (20 Mart - 20 Nisan)
Bugün günlük işleriniz ile ilgili detaylarla uğraşabilirsiniz. Sabah iş ile ilgili kararlar ve görüşmeler söz konusu olabilir. Bir otorite figüründen destek ve zihinsel yaratıcılığınız ile üretken geçebilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Çocuklarla ilgili planların detayları ile uğraşacağınız bir gün olabilir. Sabah arkadaşlarınızla program yapmak keyif verebilir. Akşama doğru yaratıcılığınız ve ifade gücünüz oldukça yüksek.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sabah ev, emlak ve aile ile ilgili işlerin detayları ile görüşmeler ve telefon trafiği yoğun geçebilir. Öğleden itibaren eşinizin desteği ile endişeleri bir kenara bırakıp çözüm üretebilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Gelirleriniz ile ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yazılı ve sözlü anlaşma vb üzerinde detaylar üzerinde çalışabilirsiniz. Ancak öğleden sonra tüm karmaşa çözülecek.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Güne başlarken finansal konularda analiz ve detaylı bilgi araştırması yapılabilir. Maaşınızın ödenmesi, gelir-gider analizi vb. Akşama doğru otorite figürlerinin desteği ile işler rayına girebilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün sabah saatlerinde kendinizi iyi ifade edebilir ve yaratıcı projeler ile güne başlayabilirsiniz. Öğleden sonra çocuklar, sevdiğiniz, hobileriniz ile ilgili olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde üzerinde çalıştığınız projeler ile ilgili analiz, araştırma vb ile kafanız yoğun olabilir. Kendi kararlarınız için aile büyüklerinizden destek alma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ya da sosyal organizasyonlarda fikirlerinizi kolaylıkla dile getirebilirsiniz. Anlaşma, sözleşme vb için otorite figürlerinden destek alabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili analiz, araştırma, inceleme, sunum vb için verimli bir gün olabilir. Ayrıca otorite figürlerinden finansal konularda destek almak için uygun bir gün olacak.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Gün boyunca hukuki, akademik ya da uluslararası araştırma, analiz ve bilgi paylaşımı için fırsatları değerlendirebilirsiniz. Kendinizi bilginizle güçlü ve otorite hissedebilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Miras, kredi, vergi, sigorta, yatırımlar ve gelir dışı kaynaklar ile ilgili analiz yapmak; yatırımlarınız için görüşmelerde bulunmak için verimli bir gün olabilir. Gizli bir kaynaktan destek alabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sevdiğinizle ilgili kararlar ve konuşmalar ile sabah saatlerinde kafanızdakileri netliğe kavuşturabilirsiniz. Akşama doğru arkadaşlarınızla birlikte konuşmak bulutları dağıtabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem