7 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ile ilgili önemli kişilerle bir araya gelmek ve kendinizi göstermek için harika bir hafta sonu olacak. Önemli onay ya da destek; kritik bir projede güçlü bir görev alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hukuki ya da çocuklarınızla ilgili akademik bir otorite figüründen onay alabilirsiniz. Uzak bir seyahatte ya da yabancı biri ile sizi dönüştüren bir aşka adım atmanız söz konusu olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Evinizde yapmayı düşündüğünüz değişiklikler için aile büyüklerinden maddi destek alabileceğiniz bir hafta sonu olacak. Yatırımlarınızı farklı değerlendirmeye karar verebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Önemli ortaklıklar ile ilgili sözleşme, anlaşma vb üzerinden geçerek imzaya gidebileceğiniz bir hafta sonu olacak. Özel ilişkilerinizde ise geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İşiniz ya da iş yerinizde olan köklü bir değişiklik ile finansal bir konuyu çözüme kavuştırabilirsiniz. Maaş zammı vb ile ilgili onay almak için güzel bir hafta sonu olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinizi yaratıcı olarak kuvvetli bir şekilde ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsiniz. Hayatınızda dönüşüm yaratabilecek bir aşka tutulma fırsatı ortaya çıkabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aile büyüklerinin yardımı ya da desteğiyle bu haftasonu dinlenme ve zihninizi yenileme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü hissederek haftaya başlayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu haftasonu sosyal organizasyonlarda kendinizi ortaya koyabileceğiniz ve fikirlerinizle liderlik edebileceğiniz bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bir otorite figürü sizi destek verebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Daha fazla kazanmak ve gelir modelinizi dönüştürmeniz için detaylı çalışmalar yapacağınız bir haftasonu geçirebilirsiniz. Mükemelliyetçilik  bu günlerin mottosu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendinizi geliştirebileceğiniz projeler ve fırsatlar üzerinde detaylı çalışmalar yapacağınız bir haftasonu geçirebilirsiniz. Uluslararası bir projede yer alabilir, akademik bir programa başlayabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelir dışı kaynaklarınız olan miras, kredi, sigorta vb bilmediğiniz ya da  sonuç alamayacağınızı düşündüğünüz bir para gelmeye başlayabilir. Konunun yeniden yapılandırılması ortaya çıkabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal çevrenizden güçlü birinden alacağınız destek ile önemli bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşlığın  farklı bir ilişkiye dönüşmesi de söz konusu olabilir.