9 Eylül Günlük Burç Yorumları & Jüpiter Terazi Burcunda

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Gelişim, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter Terazi Burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir yıl boyunca ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar ile ilgili yeni başlangıçlar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Önümüzdeki bir yıl boyunca iş, sağlık ve günlük yaşantınızda gelişim, yenilik ve genişleme fırsatları yakalayabilirsiniz. Bugün şans gezegeni Jüpiter Terazi Burcuna geçecek.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gelişim, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter'in Terazi Burcuna geçişi ile birlikte önümüzdeki bir yıl boyunca romantizm, yaratıcılık ve aşk ön planda olacak. Çocuk sahibi olabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ev, aile ve emlak işleri ile ilgili şanslı ve gelişime açık bir sene başlıyor. Gelişim, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter'in Terazi Burcuna geçişi ile birlikte ev yaşantınız hareketlilik kazanıyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

şans gezegeni Jüpiter Terazi Burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir yıl boyunca eğitim, kısa seyahatler, sözleşme ve anlaşmalar ile kendinizi geliştirme ve sosyal yaşantınızı genişletme fırsatı bulabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelirleriniz ile ilgili on iki yılda bir gelen şans, gelişim ve genişleme gezegeni Jüpiter Terazi Burcuna geçerek maddi konularda Size olumlu bir yıl vadediyor. Yeni gelir kaynakları çıkabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Şans sizden yana. Önümüzdeki bir yıl boyunca gelişim, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter burcunuzda seyahat ediyor olacak. Kişisel gelişim ve ilişkilerde yeni fırsatlar sunuyor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Yaratıcılığınız ve ruhsal gelişiminiz için faydalı bir sene başlıyor. Gelişim, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter'in bugün Terazi Burcuna geçişi ile birlikte ilham periniz yanınızda olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sosyal yaşantınızda Son on iki yılın en hareketli dönemi geliyor. Gelişim, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter Terazi Burcuna geçerek organizasyonlar, vakıf ve dernek çalışmalarını artırabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyerinizde parlama zamanı. On iki yılda bir kariyer alanında destek veren Jüpiter, Terazi Burcuna geçerek gelişim ve genişleme fırsatları sunacak. Yeni iş ve pozisyonlar çıkabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelişim, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter'in Terazi Burcuna geçişi ile birlikte kendinizi geliştirmek için akademik programlar, uluslararası seyahatler ile bir sene geçirebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Şans gezegeni Jüpiter Terazi Burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir yıl boyunca gelir dışı kaynaklar, ortak gelirler, miras, kredi ve vergi gibi konularda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova