9 Eylül Günlük Burç Yorumları & Jüpiter Terazi Burcunda

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Gelişim, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter Terazi Burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir yıl boyunca ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar ile ilgili yeni başlangıçlar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Önümüzdeki bir yıl boyunca iş, sağlık ve günlük yaşantınızda gelişim, yenilik ve genişleme fırsatları yakalayabilirsiniz. Bugün şans gezegeni Jüpiter Terazi Burcuna geçecek.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Gelişim, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter'in Terazi Burcuna geçişi ile birlikte önümüzdeki bir yıl boyunca romantizm, yaratıcılık ve aşk ön planda olacak. Çocuk sahibi olabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ev, aile ve emlak işleri ile ilgili şanslı ve gelişime açık bir sene başlıyor. Gelişim, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter'in Terazi Burcuna geçişi ile birlikte ev yaşantınız hareketlilik kazanıyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

şans gezegeni Jüpiter Terazi Burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir yıl boyunca eğitim, kısa seyahatler, sözleşme ve anlaşmalar ile kendinizi geliştirme ve sosyal yaşantınızı genişletme fırsatı bulabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelirleriniz ile ilgili on iki yılda bir gelen şans, gelişim ve genişleme gezegeni Jüpiter Terazi Burcuna geçerek maddi konularda Size olumlu bir yıl vadediyor. Yeni gelir kaynakları çıkabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Şans sizden yana. Önümüzdeki bir yıl boyunca gelişim, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter burcunuzda seyahat ediyor olacak. Kişisel gelişim ve ilişkilerde yeni fırsatlar sunuyor.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Yaratıcılığınız ve ruhsal gelişiminiz için faydalı bir sene başlıyor. Gelişim, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter'in bugün Terazi Burcuna geçişi ile birlikte ilham periniz yanınızda olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sosyal yaşantınızda Son on iki yılın en hareketli dönemi geliyor. Gelişim, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter Terazi Burcuna geçerek organizasyonlar, vakıf ve dernek çalışmalarını artırabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyerinizde parlama zamanı. On iki yılda bir kariyer alanında destek veren Jüpiter, Terazi Burcuna geçerek gelişim ve genişleme fırsatları sunacak. Yeni iş ve pozisyonlar çıkabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelişim, genişleme ve şans gezegeni Jüpiter'in Terazi Burcuna geçişi ile birlikte kendinizi geliştirmek için akademik programlar, uluslararası seyahatler ile bir sene geçirebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Şans gezegeni Jüpiter Terazi Burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir yıl boyunca gelir dışı kaynaklar, ortak gelirler, miras, kredi ve vergi gibi konularda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.