11 Ekim Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Eşiniz ya da ortağınız ile yapacağınız konuşma aranızdaki anlaşmazlık ve yanlış anlaşılmaları çözebilirsiniz. Önemli ortaklık, evlilik vb anlaşmalar için verimli bir gün olabilir.


Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün iş yerinizde eğitim, anlaşma, sözleşme, görüşme vb fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özellikle ekip çalışması ve şirket içi iletişim aktiviteleri için uygun bir gün olacak.


İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Hobileriniz, Yaratıcı projeler, çocuklar ile ilgili kendinizi geliştirmek için yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Sevdiğinizle konuşarak ilişkinizde bir üst seviyeye geçme fırsatı yakalayabilirsiniz. 


Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ev, dekorasyon, arsa, emlak, alım satım vb  bilgi edinebileceğiniz bir gün olacak. Ailenizle konuşarak herşeyi halledebilirsiniz. Ev kontratı, ailenizi genişletmek düşünülebilir.


Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Eğitim, kısa seyahatler, uluslararası sözleşme, anlaşma vb konularda önemli gelişmelere imza atabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.


Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelirleriniz ve gelir kaynaklarınız ile ilgili konular bugün ön planda olacak. Yeni satışlar, maaş artışı söz konusu olabilir. Bugün önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirin.


Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kendiniz ile ilgili değişiklikler yapmak; fikirlerinizi başkalarına aktarmak, yeni bir eğitime katılmak gibi konularda gelişim fırsatlarının yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. 


Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün sevdiğinizle, çocuklarınızla ilgili sınırları aşmak için iletişimden çekinmemelisiniz. Yaratıcılığınız ve motivasyonunuz yüksek. Kendi  düşüncelerinizi projelendirebilirsiniz.


Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sosyal organizasyonlarda, arkadaşlar ve ekiplerle bir arada eğitim, toplantı, fikir alışverişi yapmak için verimli bir gün olacak. Çok şey öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.


Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyerinizde önemli bir gün olabilir. Fikirlerinizi hayata geçirmek, kariyer basamaklarını tırmanmak için eğitim ve gelişim fırsatları yakalayabilirsiniz. Önemli bir sözleşme imzalanabilir.


Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

bugün Yeni bir eğitim, akademik kariyer, uluslararası alanda bir gelişim fırsatı için  haber alabilirsiniz. Uzak bir seyahat ve yeni felsefeler keşfetmek için plan yapabilirsiniz.


Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Gelir dışı kaynaklarınız, miras, kredi, sigorta, vergi, ortak gelirler ve yatırımlarınızı geliştirmek için yeni fikirler, anlaşma ve sözleşmeler ortaya çıkabilir. Fırsatlara açık olun.