11 Ekim Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Eşiniz ya da ortağınız ile yapacağınız konuşma aranızdaki anlaşmazlık ve yanlış anlaşılmaları çözebilirsiniz. Önemli ortaklık, evlilik vb anlaşmalar için verimli bir gün olabilir.


Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün iş yerinizde eğitim, anlaşma, sözleşme, görüşme vb fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özellikle ekip çalışması ve şirket içi iletişim aktiviteleri için uygun bir gün olacak.


İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Hobileriniz, Yaratıcı projeler, çocuklar ile ilgili kendinizi geliştirmek için yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Sevdiğinizle konuşarak ilişkinizde bir üst seviyeye geçme fırsatı yakalayabilirsiniz. 


Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ev, dekorasyon, arsa, emlak, alım satım vb  bilgi edinebileceğiniz bir gün olacak. Ailenizle konuşarak herşeyi halledebilirsiniz. Ev kontratı, ailenizi genişletmek düşünülebilir.


Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Eğitim, kısa seyahatler, uluslararası sözleşme, anlaşma vb konularda önemli gelişmelere imza atabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için beklediğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz.


Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelirleriniz ve gelir kaynaklarınız ile ilgili konular bugün ön planda olacak. Yeni satışlar, maaş artışı söz konusu olabilir. Bugün önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirin.


Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kendiniz ile ilgili değişiklikler yapmak; fikirlerinizi başkalarına aktarmak, yeni bir eğitime katılmak gibi konularda gelişim fırsatlarının yüksek olacağı bir gün sizi bekliyor. 


Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün sevdiğinizle, çocuklarınızla ilgili sınırları aşmak için iletişimden çekinmemelisiniz. Yaratıcılığınız ve motivasyonunuz yüksek. Kendi  düşüncelerinizi projelendirebilirsiniz.


Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sosyal organizasyonlarda, arkadaşlar ve ekiplerle bir arada eğitim, toplantı, fikir alışverişi yapmak için verimli bir gün olacak. Çok şey öğrenebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.


Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyerinizde önemli bir gün olabilir. Fikirlerinizi hayata geçirmek, kariyer basamaklarını tırmanmak için eğitim ve gelişim fırsatları yakalayabilirsiniz. Önemli bir sözleşme imzalanabilir.


Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

bugün Yeni bir eğitim, akademik kariyer, uluslararası alanda bir gelişim fırsatı için  haber alabilirsiniz. Uzak bir seyahat ve yeni felsefeler keşfetmek için plan yapabilirsiniz.


Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Gelir dışı kaynaklarınız, miras, kredi, sigorta, vergi, ortak gelirler ve yatırımlarınızı geliştirmek için yeni fikirler, anlaşma ve sözleşmeler ortaya çıkabilir. Fırsatlara açık olun.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova