12 Ekim Günlük Burç Yorumları

oç:
Sosyal çevrenizle birlikte ideallerinize doğru yürüyebileceğiniz bir sabah olacak. Maddi konularda aşırı riskler almaktan kaçınmalı ve sabaha doğru sürprizlere hazırlıklı olmalısınız.

Boğa:
Kariyerinizle ilgili konularda finansal sorumluluklarınızda somut adımlar atabileceğiniz bir sabah. Öğleye doğru içgüdüsel ve agresif tavırlardan kaçınmalısınız. Rüyalarınız dikkat çekici.

İkizler:
Sabah saatlerinde idealleriniz için eşinizden yada Ortağınızdan destek alabilirsiniz. Gün ortasında bilinçaltınızda korkular sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızın bir süprizi ile akşam hoş geçecek.

Yengeç:
Güne başlarken işinizde aldığınız sorumlulukların maddi geri dönüşleri söz konusu olabilir. Arkadaşlarla maddi konularda Tartışmalar yaşanabilir; aşırı risklerden ve abartıdan kaçınmalısınız.

Aslan:
Çocuklarla ilgili sorumluluklarınıza eşinizden destek alabileceğiniz bir sabah olacak. Kariyeriniz ile ilgili konularda aşırı risk almaktan ve agresif davranışlardan uzak durmalısınız.

Başak:
Evimiz ile ilgili günlük rutin sorumluluklarınızı yerine getirmek için aile büyüklerinden destek alabilirsiniz. Hukuki ya da akademik konularda aşırı risk almaktan kaçınmalısınız.

Terazi:
Yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek için önemli kişilerden olumlu haberler alarak güne başlayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ortak gelirler ile ilgili iç güdüsel Davranışlar zorlayabilir.

Akrep:
Aile ve eviniz ile ilgili idealist duygularınızı bir aile büyüğünün maddi desteği ile hayata geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerde gün ortasında agresif tavırlar sebebiyle Çatışma yaşanabilir.

Yay:
Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla ortak sorumluluklar alarak güne başlayabilirsiniz. İş ortamında iç güdüsel Davranışlar öğleye doğru sizi zor duruma düşürebilir; dikkatli olmalısınız.

Oğlak:
Finansal konularda somut kararlarınızı sabah saatlerinde almanız faydalı olabilir. Öğleye doğru enerjinizi fiziksel aktivitelere yöneltmeniz aşırı risklerden uzak durmanıza yardımcı olacaktır.

Kova:
Sosyal organizasyonlarda alacağınız görevlerde sabah saatlerinde liderlik yapma şansı yakalayabilirsiniz. Öğleye doğru aile içi ilişkilerde aşırı tepkisel davranmaktan çekinmelisiniz.

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili kendi başınıza çalıştığınız bir projeye üstlerinizden destek alabilirsiniz. Iletişimde tepkisel davranışlardan kaçınmalısınız. Maddi Sürprizler akşam keyif verebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova