12 Ekim Günlük Burç Yorumları

oç:
Sosyal çevrenizle birlikte ideallerinize doğru yürüyebileceğiniz bir sabah olacak. Maddi konularda aşırı riskler almaktan kaçınmalı ve sabaha doğru sürprizlere hazırlıklı olmalısınız.

Boğa:
Kariyerinizle ilgili konularda finansal sorumluluklarınızda somut adımlar atabileceğiniz bir sabah. Öğleye doğru içgüdüsel ve agresif tavırlardan kaçınmalısınız. Rüyalarınız dikkat çekici.

İkizler:
Sabah saatlerinde idealleriniz için eşinizden yada Ortağınızdan destek alabilirsiniz. Gün ortasında bilinçaltınızda korkular sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızın bir süprizi ile akşam hoş geçecek.

Yengeç:
Güne başlarken işinizde aldığınız sorumlulukların maddi geri dönüşleri söz konusu olabilir. Arkadaşlarla maddi konularda Tartışmalar yaşanabilir; aşırı risklerden ve abartıdan kaçınmalısınız.

Aslan:
Çocuklarla ilgili sorumluluklarınıza eşinizden destek alabileceğiniz bir sabah olacak. Kariyeriniz ile ilgili konularda aşırı risk almaktan ve agresif davranışlardan uzak durmalısınız.

Başak:
Evimiz ile ilgili günlük rutin sorumluluklarınızı yerine getirmek için aile büyüklerinden destek alabilirsiniz. Hukuki ya da akademik konularda aşırı risk almaktan kaçınmalısınız.

Terazi:
Yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek için önemli kişilerden olumlu haberler alarak güne başlayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ortak gelirler ile ilgili iç güdüsel Davranışlar zorlayabilir.

Akrep:
Aile ve eviniz ile ilgili idealist duygularınızı bir aile büyüğünün maddi desteği ile hayata geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerde gün ortasında agresif tavırlar sebebiyle Çatışma yaşanabilir.

Yay:
Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla ortak sorumluluklar alarak güne başlayabilirsiniz. İş ortamında iç güdüsel Davranışlar öğleye doğru sizi zor duruma düşürebilir; dikkatli olmalısınız.

Oğlak:
Finansal konularda somut kararlarınızı sabah saatlerinde almanız faydalı olabilir. Öğleye doğru enerjinizi fiziksel aktivitelere yöneltmeniz aşırı risklerden uzak durmanıza yardımcı olacaktır.

Kova:
Sosyal organizasyonlarda alacağınız görevlerde sabah saatlerinde liderlik yapma şansı yakalayabilirsiniz. Öğleye doğru aile içi ilişkilerde aşırı tepkisel davranmaktan çekinmelisiniz.

Balık:
Kariyeriniz ile ilgili kendi başınıza çalıştığınız bir projeye üstlerinizden destek alabilirsiniz. Iletişimde tepkisel davranışlardan kaçınmalısınız. Maddi Sürprizler akşam keyif verebilir.