15 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İkili ilişkilerde beklenmedik tepkiler, ani çıkışlar şaşırtıcı olabilir. Kendi isteklerinizi ortaya koymak isteyebilir ancak engellerle karşılaşabilirsiniz. Dolunay öncesi gerginliğe dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kendi başınıza vakit geçirmek istediğiniz bugünde sağlık ya da günlük işler ile ilgili beklenmedik gelişmeler zorlayıcı olabilir. İşle ilgili sorumluluklar, yapılması gerekenler zorlayabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal çevrenizden gelebilecek beklenmedik tepkiler hayattan zevk aldığınız, egonuzu tatmin eden şeyleri sorgulamanıza sebep olabilir. Arkadaşlarla aşırı duygusal tepkilere dikkat.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyerinizde beklenmedik gelişmeler aile ya da eviniz ile ilgili gerçekleştirmek istediklerinizi sorgulamanıza sebep olabilir. Ailenizle işle ilgili konularda duygusal gerginlik yaşanabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Akademik bir programa başlama, uzak bir seyahate gitme ya da bir isteğinizi hayata geçirmek için ani bir dürtü hissedebilirsiniz. Bu sürpriz konuda yakın akrabalarınızla çatışmanız mümkün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili şaşırtıcı bir karar ya da ortak gelirleriniz ile ilgili beklenmedik bir gelişme söz konusu olabilir. Mevcut kazancınız ile ne yapacağınızı sorgulayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendi özgürlüğünüz için radikal bir çıkış yapabilir ve eşiniz ya da ortağınızı şaşırtabilirsiniz. Denge ve uyumdan yana olan doğanıza ters gelse de iç güdüleriniz aşırı tepkilere yol açabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sağlığınız ya da günlük yaşantınızdaki beklenmedik gelişmeler ile kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Hafta sonunu evde geçirmek ve alternatif günlük rutinler araştırmak faydalı olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Romantik ilişkinizde beklenmedik gelişmeler, ilk görüşte aşk ya da özgürlükçü çıkışlar zorlayıcı olabilir. Çocuklarınızla ilgili sürprizler arkadaşlarınızla programlarınızı ertelemenize sebep olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ev ve aile ile ilgili beklenmedik gelişmeler sebebi ile iş ile ilgili aklınızdakileri yapamayabilirsiniz. Dengeyi bulmaya çalışmak zor olabilir. Aşırı agresif tavırlara karşı dikkatli olmalı.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün Sıra dışı fikirleriniz ve beklenmedik söylemleriniz ile hayat felsefeniz çelişebilir. Spontane kısa seyahatler ortaya çıkabilir. Kardeşlerinizden sürpriz haberler alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelirleriniz ve gelir kaynaklarınız ile ilgili ani kararlar almaktan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yeni fikirler ortaya çıkabilir. Arkadaşlarla para alışverişi zorlayabilir.