15 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
İkili ilişkilerde beklenmedik tepkiler, ani çıkışlar şaşırtıcı olabilir. Kendi isteklerinizi ortaya koymak isteyebilir ancak engellerle karşılaşabilirsiniz. Dolunay öncesi gerginliğe dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kendi başınıza vakit geçirmek istediğiniz bugünde sağlık ya da günlük işler ile ilgili beklenmedik gelişmeler zorlayıcı olabilir. İşle ilgili sorumluluklar, yapılması gerekenler zorlayabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sosyal çevrenizden gelebilecek beklenmedik tepkiler hayattan zevk aldığınız, egonuzu tatmin eden şeyleri sorgulamanıza sebep olabilir. Arkadaşlarla aşırı duygusal tepkilere dikkat.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyerinizde beklenmedik gelişmeler aile ya da eviniz ile ilgili gerçekleştirmek istediklerinizi sorgulamanıza sebep olabilir. Ailenizle işle ilgili konularda duygusal gerginlik yaşanabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Akademik bir programa başlama, uzak bir seyahate gitme ya da bir isteğinizi hayata geçirmek için ani bir dürtü hissedebilirsiniz. Bu sürpriz konuda yakın akrabalarınızla çatışmanız mümkün.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili şaşırtıcı bir karar ya da ortak gelirleriniz ile ilgili beklenmedik bir gelişme söz konusu olabilir. Mevcut kazancınız ile ne yapacağınızı sorgulayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendi özgürlüğünüz için radikal bir çıkış yapabilir ve eşiniz ya da ortağınızı şaşırtabilirsiniz. Denge ve uyumdan yana olan doğanıza ters gelse de iç güdüleriniz aşırı tepkilere yol açabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sağlığınız ya da günlük yaşantınızdaki beklenmedik gelişmeler ile kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Hafta sonunu evde geçirmek ve alternatif günlük rutinler araştırmak faydalı olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Romantik ilişkinizde beklenmedik gelişmeler, ilk görüşte aşk ya da özgürlükçü çıkışlar zorlayıcı olabilir. Çocuklarınızla ilgili sürprizler arkadaşlarınızla programlarınızı ertelemenize sebep olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ev ve aile ile ilgili beklenmedik gelişmeler sebebi ile iş ile ilgili aklınızdakileri yapamayabilirsiniz. Dengeyi bulmaya çalışmak zor olabilir. Aşırı agresif tavırlara karşı dikkatli olmalı.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün Sıra dışı fikirleriniz ve beklenmedik söylemleriniz ile hayat felsefeniz çelişebilir. Spontane kısa seyahatler ortaya çıkabilir. Kardeşlerinizden sürpriz haberler alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelirleriniz ve gelir kaynaklarınız ile ilgili ani kararlar almaktan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yeni fikirler ortaya çıkabilir. Arkadaşlarla para alışverişi zorlayabilir. 
Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem