16 Ekim Günlük Burç Yorumları & Koç Burcunda Dolunay

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün Koç burcu Dolunay’ı ile ikili ilişkilerde agresif tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Karşınızdakinin tepkileri şaşırtıcı olabilir. Hedeflerinizi belirleyip enerjinizi kanalize etmeniz faydalı olacaktır.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kendi başınıza kalmak, zihninizdeki sıra dışı fikirleri projelendirmek isteyebilirsiniz. Özellikle kendi iç dünyanızı anlamak için Dolunay’ın enerjisini verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Sağlığa dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sıra dışı kişiler ile bir araya gelmek, içinde bulunduğunuz arkadaş grupları ya da sosyal organizasyonlar ile bağınızı koparmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlar ile para alışverişi gerginliği tırmandırabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay ile kariyerinizde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Eviniz ve ailenizle dengede bir hayat sürmeye çalışırken ani bir fırsat/isyan daha özgür ve bağımsız hareket etmeye teşvik edebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Doğru bildiklerinizi tüm dünyaya haykırmak; hayat felsefenizi, bakış açınızı, isyanınızı göstermek için elinizin altındaki tüm medya araçlarını kullanmak isteyebilirsiniz. Verdiğiniz sözler için diplomatik davranma zorunluluğu zorlayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugüne kadar kazandıklarınızı, yatırımlarınızı, gelir dışı kaynaklarınız ya da aileniz/eşiniz/ortağınızla ortak gelirlerinizi feshedip, bir sırt çantası ile dünyayı gezmek isteyebilirsiniz. Ya da finansal konularda beklenmedik gelişmeler sizi zorlayabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşiniz, ortağınız ya da en yakın diğer ikili ilişkilerinizde beklenmedik tepkiler sizi şaşırtabilir. Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay ile ev ve aile içinde gerginlikler de tansiyonu arttırabilir. 
Tepkilerinize dikkat etmelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay sağlığınız ile ilgili bazı şeylerin aydınlanmasına sebep olabilir. Günlük yaşantınızda radikal değişiklikler yaparak, kendinizi özgürleştirmek isteyebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hayatın tadını çıkarmak için sıra dışı sporlara ya da aktivitelere yönelmek isteyebilirsiniz. Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay, adrenalin isteğinizi yükseltebilir. Spor vb aktiviteler ile rahatlamak sevdiğiniz ya da çocuklarla ilişkilerinizde denge getirebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Koç Burcunda Dolunay ile ailenizle ya da evinizle ilgili radikal bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Bu evinizi satmak da olabilir, yeni bir bebek haberi de… Ani bir hareket yapmadan önce kariyerinizi ve hedeflerinizi iyi değerlendirmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün herhangi bir şey söylemeden önce birkaç kez düşünmenizde fayda var. Koç Burcunda gerçekleşen Dolunay ile kendinize biraz özgürlük alanı yaratmak için araba vb almak isteyebilirsiniz. Trafikte ve kardeşlerle ilişkilerde dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sahip olduğunuz maddi manevi tüm değerleriniz ile ilgili radikal kararlar almak isteyebilirsiniz. Koç burcunda gerçekleşen Dolunay ile beklediğiniz sıra dışı fırsat ortaya çıkabilir. Ancak karar almadan önce iyi düşünmelisiniz. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova