17 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün huzur, güven ve maddi –manevi sahip olduklarınız ön planda olacak. Sabah saatlerinde yaratıcılığınız yüksek olabilir. Öğleden sonra iş ile ilgili bir otorite figüründen onay alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sezgi, iç güdü ve kendi isteklerinizin öne çıkacağı bir gün sizi bekliyor. Akademik, hukuki ya da uluslararası bir otorite figüründen öğleden sonra haber ya da destek alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gün boyunca evinizde ve kendi başınıza keyif yaparak geçirmek isteyebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili güvende hissedeceksiniz. Kredi vb onay alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Hayalleriniz ve umutlarınız ile ilgili sezgilerinizin kuvvetli, eşiniz ve ortağınızın motivasyonunu yanınızda hissettiğiniz bir gün olacak. Önemli bir ortaklıkla/danışman ile el sıkışabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ile ilgili sağlam adımlar atmak; kendinizi güvende hissetmeyi arzuluyorsunuz. Ofiste ve günlük işlerinizde hareketli  ve üstlerinizin desteği ile hareket edebileceğiniz bir gün olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İdeallerinize ulaşmak için güven ve huzur arzuladığınız bugünde uluslararası bir proje ya da seyahat için risk almak ve kararlılık göstermek isteyebilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili bir eğitim konusu olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirlerle ilgili güvende hissetmeyi arzuladığınız bir gün. Ev, arsa, emlak işleri ile ilgili finansal risk almak isteyebilir; aile büyüklerinden destek alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İkili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili somut adımlar atabileceğiniz bir gün olabilir. Öğleden itibaren kendinizi motive hissedeceğiniz; risk alabileceğiniz görüşme, toplantılar yapabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün Günlük işlerinizi yaparken sağlam adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ancak öğleden itibaren finansal konularda stratejik riskler almaya cesaret duyabilirsiniz. Güçlü hissedeceksiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Çocuklarınız ve sevdiğiniz ile ilgili konularda huzur ve güven aradığınız bir gün olacak. Kendinizi hayattan zevk aldığınız şeyler için motive, enerjik hissedebilir; risk alabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ailenizle, evinizde maddi manevi güvence altında olmak isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren ev, aile, emlak vb işler için aile büyüklerinden birinin gizli desteği ile harekete geçebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kendi keyfiniz için bir eğitime katılabilir ya da kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Sosyal çevrenizden alacağınız motivasyon ve güçlü birinin desteği ile önemli bir imza atabilirsiniz.