17 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün huzur, güven ve maddi –manevi sahip olduklarınız ön planda olacak. Sabah saatlerinde yaratıcılığınız yüksek olabilir. Öğleden sonra iş ile ilgili bir otorite figüründen onay alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sezgi, iç güdü ve kendi isteklerinizin öne çıkacağı bir gün sizi bekliyor. Akademik, hukuki ya da uluslararası bir otorite figüründen öğleden sonra haber ya da destek alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gün boyunca evinizde ve kendi başınıza keyif yaparak geçirmek isteyebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili güvende hissedeceksiniz. Kredi vb onay alabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Hayalleriniz ve umutlarınız ile ilgili sezgilerinizin kuvvetli, eşiniz ve ortağınızın motivasyonunu yanınızda hissettiğiniz bir gün olacak. Önemli bir ortaklıkla/danışman ile el sıkışabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ile ilgili sağlam adımlar atmak; kendinizi güvende hissetmeyi arzuluyorsunuz. Ofiste ve günlük işlerinizde hareketli  ve üstlerinizin desteği ile hareket edebileceğiniz bir gün olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
İdeallerinize ulaşmak için güven ve huzur arzuladığınız bugünde uluslararası bir proje ya da seyahat için risk almak ve kararlılık göstermek isteyebilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili bir eğitim konusu olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirlerle ilgili güvende hissetmeyi arzuladığınız bir gün. Ev, arsa, emlak işleri ile ilgili finansal risk almak isteyebilir; aile büyüklerinden destek alabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İkili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili somut adımlar atabileceğiniz bir gün olabilir. Öğleden itibaren kendinizi motive hissedeceğiniz; risk alabileceğiniz görüşme, toplantılar yapabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Bugün Günlük işlerinizi yaparken sağlam adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ancak öğleden itibaren finansal konularda stratejik riskler almaya cesaret duyabilirsiniz. Güçlü hissedeceksiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Çocuklarınız ve sevdiğiniz ile ilgili konularda huzur ve güven aradığınız bir gün olacak. Kendinizi hayattan zevk aldığınız şeyler için motive, enerjik hissedebilir; risk alabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ailenizle, evinizde maddi manevi güvence altında olmak isteyebilirsiniz. Öğleden itibaren ev, aile, emlak vb işler için aile büyüklerinden birinin gizli desteği ile harekete geçebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kendi keyfiniz için bir eğitime katılabilir ya da kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Sosyal çevrenizden alacağınız motivasyon ve güçlü birinin desteği ile önemli bir imza atabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova