18 Ekim Günlük Burç Yorumları & Venüs Yay Burcunda

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Uluslararası ilişkilerinizin olumlu etkileneceği ve seyahatlerin artacağı bir aylık bir dönem başlıyor. Sevdiğinizle seyahat planları yapabilir; yalnızsanız uzun seyahatlerde aşkı yakalayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Önümüzdeki bir ay eşinizle, ortağınızla ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklarınız konusunda daha özgür ve olumlu bir dönem geçireceksiniz. Hak edilmiş prim vb görüşmeleri yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Aşk ve ikili ilişkiler konusunda şansın sizden yana olacağı bir aya giriyorsunuz. İlişkiniz yok ise yeni biri ile tanışabilir; bir ilişkiniz var ise yeni bir boyuta adım atmayı düşünebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşinizle ilgili yeni bağlantılar kurmakta şanslı olacağınız bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay süresince mümkün olduğunca çok organizasyona katılarak ilişkilerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Her yerde aşk var! Bu ay romantizme doyacaksınız. Hayatın tadını sevdiğiniz ve çocuklarınızla birlikte çıkarabilirsiniz. Aşık olabilir ya da çocuk sahibi olmakla ilgili güzel haber alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Evinizde dekorasyon değişikliklerine başlamanın tam zamanı! Önümüzdeki bir aylık süreçte evinizi güzelleştirme, davetlerde arkadaşlarla ve aileyle birlikte olmak size keyif verecek.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Romantik kısa seyahatlere çıkabileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Kaçamaklar sevdiğinizle sizi daha da yakınlaştıracak. Sosyal yaşantınız canlanıyor. Telefonlarınız susmayacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi getirileninizin artacağı bir aylık bir döneme giriyorsunuz. Özellikle maaş vb görüşmeleri yapmak ya da kendi işinizi kurarak para kazanmak için finansal değerlendirmeler yapmak faydalı olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kendinizi yenilemenin tam zamanı! Önümüzdeki bir ay süresince gelişiminiz, dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikleri ele alabilirsiniz. Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yeni yıl öncesinde dinlenmenin ve kendi projeleriniz üzerinde çalışmanın tam zamanı. Kafanızı dinlemek, yoga, meditasyon vb ile rahatlamak için önümüzdeki bir aylık süreci iyi değerlendirmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal yaşantınız hareketleniyor. Telefonlarınız susmayabilir ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Farklı hayat felsefelerini paylaşabileceğiniz kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili konularda şanslı olacağınız bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca sizi hedeflediğiniz kariyer noktasına ulaştırabilecek bağlantılar yapabilirsiniz.