18 Ekim Günlük Burç Yorumları & Venüs Yay Burcunda

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Uluslararası ilişkilerinizin olumlu etkileneceği ve seyahatlerin artacağı bir aylık bir dönem başlıyor. Sevdiğinizle seyahat planları yapabilir; yalnızsanız uzun seyahatlerde aşkı yakalayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Önümüzdeki bir ay eşinizle, ortağınızla ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklarınız konusunda daha özgür ve olumlu bir dönem geçireceksiniz. Hak edilmiş prim vb görüşmeleri yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Aşk ve ikili ilişkiler konusunda şansın sizden yana olacağı bir aya giriyorsunuz. İlişkiniz yok ise yeni biri ile tanışabilir; bir ilişkiniz var ise yeni bir boyuta adım atmayı düşünebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşinizle ilgili yeni bağlantılar kurmakta şanslı olacağınız bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay süresince mümkün olduğunca çok organizasyona katılarak ilişkilerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Her yerde aşk var! Bu ay romantizme doyacaksınız. Hayatın tadını sevdiğiniz ve çocuklarınızla birlikte çıkarabilirsiniz. Aşık olabilir ya da çocuk sahibi olmakla ilgili güzel haber alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Evinizde dekorasyon değişikliklerine başlamanın tam zamanı! Önümüzdeki bir aylık süreçte evinizi güzelleştirme, davetlerde arkadaşlarla ve aileyle birlikte olmak size keyif verecek.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Romantik kısa seyahatlere çıkabileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Kaçamaklar sevdiğinizle sizi daha da yakınlaştıracak. Sosyal yaşantınız canlanıyor. Telefonlarınız susmayacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi getirileninizin artacağı bir aylık bir döneme giriyorsunuz. Özellikle maaş vb görüşmeleri yapmak ya da kendi işinizi kurarak para kazanmak için finansal değerlendirmeler yapmak faydalı olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kendinizi yenilemenin tam zamanı! Önümüzdeki bir ay süresince gelişiminiz, dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikleri ele alabilirsiniz. Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yeni yıl öncesinde dinlenmenin ve kendi projeleriniz üzerinde çalışmanın tam zamanı. Kafanızı dinlemek, yoga, meditasyon vb ile rahatlamak için önümüzdeki bir aylık süreci iyi değerlendirmelisiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sosyal yaşantınız hareketleniyor. Telefonlarınız susmayabilir ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Farklı hayat felsefelerini paylaşabileceğiniz kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili konularda şanslı olacağınız bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca sizi hedeflediğiniz kariyer noktasına ulaştırabilecek bağlantılar yapabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova