19 Ekim Günlük Burç Yorumları & Mars-Pluto Etkileşimi

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili konularda cesaretiniz ve vizyonerliğinizi bir arada kullanarak hedefe kitlenirseniz ulaşamayacağınız hiç bir şey yok. Yok etmeye değil ulaşmaya odaklanmalsınız. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Eğitim, uluslararası işler, uzak seyahatler ya da hukuki alanlarda cesaretin ve gücün yüksek. Hedefine odaklanırsan yıkıcı ve yok edici olmadan geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsin.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili önemli bir dönüm noktasındasınız. İleriye yönelik sağlam bir dönüşüm yapabilmek için hedefinizi iyi belirlemelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Evlilik ve ortaklık gibi önemli ikili ilişkilerinizde bir karar almak isteyebilirsiniz. Yeni bir ortaklık için Risk almak; eskilerle bağları koparmak - ayrılmak söz konusu olabilir. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Spora ya da yeni bir diyet programına başlamak için harika bir zaman. Günlük işleriniz oldukça yoğun ancak enerjiniz de yüksek. Yaşam tarzınızı dönüştürmek için bir fırsat.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Yeni bir yaratıcı proje, hayattan gerçekten zevk almanızı sağlayacak bir hobi, adrenalin yüklü sportif bir aktiviteye başlayabilirsiniz. Yeni bir aşk ya da çocuk sahibi olmak düşünülebilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eviniz ya da ailenizle ilgili köklü bir değişiklik yapmak için içinizde güçlü bir istek hissedebilirsiniz. Bu aile büyükleri ile çatışmak demek de olsa hedefiniz doğru ise destek bulabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Gizli kapaklı kalmış bazı konular gündeme gelebilir. Özellikle kardeşlerinizle iletişimde dikkatli olmanız gereken bir gün. Trafikte ve iletişimde köprüleri yakmadan önce düşünmelisiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelir kaynakları ile ilgili köklü değişimler yapma konusunda cesaretiniz oldukça yüksek. Gücünüzü sahip olduklarınızdan alıyorsanız, sahip olduklarınızı kaybetmemek için ani kararlardan kaçının.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendiniz için yeni bir yol, bir hedef belirleyebilirsiniz. Bu hedefe ulaşmak için gücünüzü kullanırken ikili ilişkilerinizde yakıcı ve yıkıcı olmaktan çekinmelisiniz. Ev ve iş değişikliği konu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kendi düşüncelerinizi ve iç sesinizi dinlemelisiniz. Içinden geçmekte olduğunuz süreçte hem ruhsal hem de zihinsel olarak şifalanabilirsiniz. Öfkenizin köküne inin. Bu savaş sizin için.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hayalleriniz ve umutlarınız için daha güçlü ve cesur hissedebilirsiniz. Bu yolda önünüze çıkan sosyal engeller size yıldırmasın. Hedefiniz ne kadar güçlüyse siz de o kadar güçlüsünüz demektir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova