20 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Eş ya da ortağınızla ilgili sürpriz bir haber alabilir ya da ilişkinizde şaşırtıcı bir fikri düşünmenize sebep olacak bir bilgi edinebilirsiniz. Tepkisel yaklaşımla kendinizi sorgulayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş ve günlük rutininizi değiştirme fikrini değerlendirmenize sebep olacak şaşırtıcı bilgiler edinebilirsiniz. Kafanızın içinde dönüp dolaşan soruları ve senaryoları yaratıcılığa kullanmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sevdiğiniz ya da arkadaşlarınızdan çıkan sürpriz haberler hayallerinizi ya da hayattan zevk aldığınızı düşündüğünüz şeyleri gözden geçirmenize sebep olabilir. Bebek bekliyor olabilir misiniz?

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik bir durum ya da ailenizin bu konu ile ilgili fikirleri kendinizi sorgulamanıza sebep olabilir. Dengeyi bulmaya çalışmalısınız. Kararınız devrim gibi gözükebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kafanızdaki fikirler, geleceğe yönelik hayaller, sıra dışı felsefeler, orijinal yaklaşımlar sebebi ile heyecanlı olabilirsiniz. Beklenmedik bir uzak seyahat ya da akademik program da aklınızı çelebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Gelirlerinizi arttırmak için zihninizdeki fikirleri hayata geçirmek için siz ya da ortağınız aceleci davranabilirsiniz. Ortak gelirleriniz ile ilgili ani değişiklikler yapmak zorlayabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşinizle ya da ortağınızla hararetli konuşmaların fikirleri karıştırdığı ve tepkilerin şaşırtıcı olabileceği bir gün olacak. Beklenmedik gelişmeler kendi fikrinizi sorgulamanıza sebep olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Günlük işleri yaparken ya da iş yerinizde altınızda çalışanlar sebebi ile sakin kalmanız zor olabilir. Bir yandan ortaya çıkan gizli bir bilgi de ortalığı karıştırmış olabilir. Sakin olmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Çocuklarınız ya da sevdiğinizle ilgili şaşırtıcı bir bilgi, özgürleşme isteği ya da düşüncelerinde farkındalık zorlayıcı olabilir. Siz hayallerinizi ve umutlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eviniz ya da ailenizle ilgili alacağınız beklenmedik bir haber sebebi ile kariyer planlarınızda değişiklik yapmanız gerekebilir. Kafanızdaki fikirler ile olayların gidiş hatı örtüşmeyebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kardeş ya da yakın akrabalarınızdan şaşırtıcı bir haber alabilirsiniz. Bildikleriniz ile bildiğinizi zannettiklerinizin birbirine karıştığı bir gün olabilir. Farklı bir aydınlanma yaşayabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelirleriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler, gelir dışı kaynaklarınız ve yatırımlarınız ile ilgili fikirlerinizi yeniden değerlendirmenize yol açabilir. Sürpriz giderler dengeyi bulmaya çağırıyor.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem