20 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Eş ya da ortağınızla ilgili sürpriz bir haber alabilir ya da ilişkinizde şaşırtıcı bir fikri düşünmenize sebep olacak bir bilgi edinebilirsiniz. Tepkisel yaklaşımla kendinizi sorgulayabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş ve günlük rutininizi değiştirme fikrini değerlendirmenize sebep olacak şaşırtıcı bilgiler edinebilirsiniz. Kafanızın içinde dönüp dolaşan soruları ve senaryoları yaratıcılığa kullanmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sevdiğiniz ya da arkadaşlarınızdan çıkan sürpriz haberler hayallerinizi ya da hayattan zevk aldığınızı düşündüğünüz şeyleri gözden geçirmenize sebep olabilir. Bebek bekliyor olabilir misiniz?

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik bir durum ya da ailenizin bu konu ile ilgili fikirleri kendinizi sorgulamanıza sebep olabilir. Dengeyi bulmaya çalışmalısınız. Kararınız devrim gibi gözükebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kafanızdaki fikirler, geleceğe yönelik hayaller, sıra dışı felsefeler, orijinal yaklaşımlar sebebi ile heyecanlı olabilirsiniz. Beklenmedik bir uzak seyahat ya da akademik program da aklınızı çelebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Gelirlerinizi arttırmak için zihninizdeki fikirleri hayata geçirmek için siz ya da ortağınız aceleci davranabilirsiniz. Ortak gelirleriniz ile ilgili ani değişiklikler yapmak zorlayabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eşinizle ya da ortağınızla hararetli konuşmaların fikirleri karıştırdığı ve tepkilerin şaşırtıcı olabileceği bir gün olacak. Beklenmedik gelişmeler kendi fikrinizi sorgulamanıza sebep olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Günlük işleri yaparken ya da iş yerinizde altınızda çalışanlar sebebi ile sakin kalmanız zor olabilir. Bir yandan ortaya çıkan gizli bir bilgi de ortalığı karıştırmış olabilir. Sakin olmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Çocuklarınız ya da sevdiğinizle ilgili şaşırtıcı bir bilgi, özgürleşme isteği ya da düşüncelerinde farkındalık zorlayıcı olabilir. Siz hayallerinizi ve umutlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eviniz ya da ailenizle ilgili alacağınız beklenmedik bir haber sebebi ile kariyer planlarınızda değişiklik yapmanız gerekebilir. Kafanızdaki fikirler ile olayların gidiş hatı örtüşmeyebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kardeş ya da yakın akrabalarınızdan şaşırtıcı bir haber alabilirsiniz. Bildikleriniz ile bildiğinizi zannettiklerinizin birbirine karıştığı bir gün olabilir. Farklı bir aydınlanma yaşayabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelirleriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler, gelir dışı kaynaklarınız ve yatırımlarınız ile ilgili fikirlerinizi yeniden değerlendirmenize yol açabilir. Sürpriz giderler dengeyi bulmaya çağırıyor.