22 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Gün boyunca aile ve ev ile ilgili duygusal ve korumacı davranabilirsiniz. Eşinizin beklenmedik tepkileri ve fikirsel çatışmalar zorlayıcı olabilir. Ego ve duygular arasında kalabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kardeşleriniz ve yakın akrabalarla iletişim, kısa seyahatler ya da programlar yapılabilir. Ancak iş yerinizde ya da sağlığınız ile ilgili bir aksaklık sebebi ile programlar karışabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Maddi ve manevi olarak kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ya da sevdiğinizle fikir ayrılıkları ve duygusal çıkışlar yaşanabilir. Maddi konularda aşırı risk ya da harcamalardan çekinmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugünü ailenizle ve evinizde sevdiklerinizle geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak beklenmedik gelişmeler ve fikir ayrılıkları zorlayıcı olabilir. Aşrı duygusal tepkiler vermekten kaçınmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kafanızı dinlemek, kendi kendinize kalmak isteyebilirsiniz. Kardeşler ve yakın akrabalar ya da mecburi bir eğitim sebebi ile gerginlik yaşanabilir. Sözlerinize dikkat etmeniz faydalı olacaktır.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Arkadaşlarınızla, sevdiğiniz kişilerle bir arada olmak, geçmişi yad etmek keyif verebilir. Ancak finansal konular ya da sizin değer verdiğiniz şeyler ile ilgili çatışmalar yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kariyeriniz ile ilgili konularda daha konservatif ve kendi hedefleriniz ile yürümek isterken beklenmedik gelişmeler ile açılmaya zorlanabilirsiniz. Çatışmalardan uzak durmakta fayda var.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Uzak seyahatler, sevdiğinizle farklı kültürleri öğrenmek ya da ahçılık vb eğitimler ilginizi çekebilir. Beklenmedik ve ne olduğu anlaşılamayan engellerin yolunuza çıkması şaşırtıcı olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bazı korkular ve endişeler içinde olabilirsiniz. Özellikle sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla fikirleriniz ve duygularınız çatışabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eşinizle sevgi dolu, şefkatli ve duygusal bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak iş ile ilgili beklenmedik gelişmeler sebebi ile aşırı duygusal çıkışlar ve sözlü çatışmalar yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Evde günlük işlerinizi halletmeyi arzu edebilirsiniz. Sıra dışı fikirler, hukuki konular, yabancılarla ilişkilerde beklenmedik gelişmeler zorlayıcı olabilir. Aşırı duygusal tepkiler zorlayabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Çocuklarınızla ya da sevdiğinizle birlikte, sıcak bir hafta sonu geçirmek isteyebilirsiniz. Ortak gelirleriniz, korkularınız, gelir dışı kaynaklarınız, eğitim ve yatırım konuları tartışma sebebi olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova