22 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Gün boyunca aile ve ev ile ilgili duygusal ve korumacı davranabilirsiniz. Eşinizin beklenmedik tepkileri ve fikirsel çatışmalar zorlayıcı olabilir. Ego ve duygular arasında kalabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Kardeşleriniz ve yakın akrabalarla iletişim, kısa seyahatler ya da programlar yapılabilir. Ancak iş yerinizde ya da sağlığınız ile ilgili bir aksaklık sebebi ile programlar karışabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Maddi ve manevi olarak kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ya da sevdiğinizle fikir ayrılıkları ve duygusal çıkışlar yaşanabilir. Maddi konularda aşırı risk ya da harcamalardan çekinmelisiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugünü ailenizle ve evinizde sevdiklerinizle geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak beklenmedik gelişmeler ve fikir ayrılıkları zorlayıcı olabilir. Aşrı duygusal tepkiler vermekten kaçınmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kafanızı dinlemek, kendi kendinize kalmak isteyebilirsiniz. Kardeşler ve yakın akrabalar ya da mecburi bir eğitim sebebi ile gerginlik yaşanabilir. Sözlerinize dikkat etmeniz faydalı olacaktır.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Arkadaşlarınızla, sevdiğiniz kişilerle bir arada olmak, geçmişi yad etmek keyif verebilir. Ancak finansal konular ya da sizin değer verdiğiniz şeyler ile ilgili çatışmalar yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kariyeriniz ile ilgili konularda daha konservatif ve kendi hedefleriniz ile yürümek isterken beklenmedik gelişmeler ile açılmaya zorlanabilirsiniz. Çatışmalardan uzak durmakta fayda var.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Uzak seyahatler, sevdiğinizle farklı kültürleri öğrenmek ya da ahçılık vb eğitimler ilginizi çekebilir. Beklenmedik ve ne olduğu anlaşılamayan engellerin yolunuza çıkması şaşırtıcı olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bazı korkular ve endişeler içinde olabilirsiniz. Özellikle sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla fikirleriniz ve duygularınız çatışabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Eşinizle sevgi dolu, şefkatli ve duygusal bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak iş ile ilgili beklenmedik gelişmeler sebebi ile aşırı duygusal çıkışlar ve sözlü çatışmalar yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Evde günlük işlerinizi halletmeyi arzu edebilirsiniz. Sıra dışı fikirler, hukuki konular, yabancılarla ilişkilerde beklenmedik gelişmeler zorlayıcı olabilir. Aşırı duygusal tepkiler zorlayabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Çocuklarınızla ya da sevdiğinizle birlikte, sıcak bir hafta sonu geçirmek isteyebilirsiniz. Ortak gelirleriniz, korkularınız, gelir dışı kaynaklarınız, eğitim ve yatırım konuları tartışma sebebi olabilir.