23 Ekim Günlük Burç Yorumları & Akrep Burcu Başlıyor!

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
21 Kasım’a kadar eş ya da ortağınızla ortak kazançlar; miras, sigorta, kredi, bonus vb gelir dışı kaynaklar gündemde olacak. Risk almak, geçmişten gelen gizemli konuları çözmek isteyebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
23 Ekim - 21 Kasım arasında ikili ilişkilerde duygu paylaşımları, tutkular, korkular öne çıkıyor. İlişki temellerini değerlendirmek ve yeni adımlar atmak, yeni ortaklıklar söz konusu olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
Önümüzdeki bir ay süresince iş yaşantınız, çalışma ortamı, günlük rutin, sağlık, spor gibi konular gündeminizde ön planda olacak. Sağlık kontrolleri, sağlıklı beslenme programı yapılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
23 Ekim-21 Kasım arasında romantik ilişkilerinizde bir sonraki adıma geçme, tamam mı devam mı kararı alma, çocuklar ile ilgili kararlar, hobiler ya da sevdiğiniz işi yapma konuları gündemde olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugünden itibaren eviniz ve aileniz ile ilgili konular bir ay boyunca ön planda olacak. Güneş’in Akrep Burcuna geçmesi ile birlikte evinizde değişiklikler, kalıcı somut çözümler arayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
21 Kasım’a kadar iletişim, eğitim, kısa seyahatler, yakın akraba ve kardeşler ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Ruhsal gelişiminizi ilgilendiren bir seminere katılabilir; önemli bir sözleşmeyi ele alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
21 Kasım’a kadar kazançlarınızla ilgili daha tutkulu davranabilir ya da farklı bir gelir modeline geçmek isteyebilirsiniz. Sahip olduğunuz maddi-manevi değerler karşısında duygusal olabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugünden itibaren 21 Kasım’a kadar olan Akrep dönemi ile kendi içinize dönüp, kendinizi yeniden yapılandırmaya yönelik adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bu yaşınızda neler yapmak istiyorsunuz?

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
21 Kasım’a kadar İçsel gelişiminize vakit ayırmak, proje üzerinde çalışmak ya da kendi başınıza vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Doğum gününüze kadar yeni başlatacağınız işlere hazırlık dönemi olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
23 Ekim-21 Kasım arasında sosyal yaşantı, arkadaşlar, sosyal organizasyonlarda aldığınız görevler ön planda olacak. Ümitleriniz, tutkularınız, heveslerinize yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili korkularınızın üstüne gideceğiniz bir dönem başlıyor. 23 Ekim-21 Kasım arasında yeni teklif, pozisyon söz konusu olabilir. Risk almaya, derin çözümlere yatkın olabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Önümüzdeki bir ay süresince hayat felsefeniz, idealleriniz, inançlarınıza karşı tutkulu olabilirsiniz. 23 Ekim-21 Kasım arasında ile yurt dışı seyahatler, eğitimler, hukuki konular gündeme gelebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem