23 Ekim Günlük Burç Yorumları & Akrep Burcu Başlıyor!

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
21 Kasım’a kadar eş ya da ortağınızla ortak kazançlar; miras, sigorta, kredi, bonus vb gelir dışı kaynaklar gündemde olacak. Risk almak, geçmişten gelen gizemli konuları çözmek isteyebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
23 Ekim - 21 Kasım arasında ikili ilişkilerde duygu paylaşımları, tutkular, korkular öne çıkıyor. İlişki temellerini değerlendirmek ve yeni adımlar atmak, yeni ortaklıklar söz konusu olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
Önümüzdeki bir ay süresince iş yaşantınız, çalışma ortamı, günlük rutin, sağlık, spor gibi konular gündeminizde ön planda olacak. Sağlık kontrolleri, sağlıklı beslenme programı yapılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
23 Ekim-21 Kasım arasında romantik ilişkilerinizde bir sonraki adıma geçme, tamam mı devam mı kararı alma, çocuklar ile ilgili kararlar, hobiler ya da sevdiğiniz işi yapma konuları gündemde olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugünden itibaren eviniz ve aileniz ile ilgili konular bir ay boyunca ön planda olacak. Güneş’in Akrep Burcuna geçmesi ile birlikte evinizde değişiklikler, kalıcı somut çözümler arayabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
21 Kasım’a kadar iletişim, eğitim, kısa seyahatler, yakın akraba ve kardeşler ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Ruhsal gelişiminizi ilgilendiren bir seminere katılabilir; önemli bir sözleşmeyi ele alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
21 Kasım’a kadar kazançlarınızla ilgili daha tutkulu davranabilir ya da farklı bir gelir modeline geçmek isteyebilirsiniz. Sahip olduğunuz maddi-manevi değerler karşısında duygusal olabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugünden itibaren 21 Kasım’a kadar olan Akrep dönemi ile kendi içinize dönüp, kendinizi yeniden yapılandırmaya yönelik adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bu yaşınızda neler yapmak istiyorsunuz?

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
21 Kasım’a kadar İçsel gelişiminize vakit ayırmak, proje üzerinde çalışmak ya da kendi başınıza vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Doğum gününüze kadar yeni başlatacağınız işlere hazırlık dönemi olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
23 Ekim-21 Kasım arasında sosyal yaşantı, arkadaşlar, sosyal organizasyonlarda aldığınız görevler ön planda olacak. Ümitleriniz, tutkularınız, heveslerinize yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyeriniz ile ilgili korkularınızın üstüne gideceğiniz bir dönem başlıyor. 23 Ekim-21 Kasım arasında yeni teklif, pozisyon söz konusu olabilir. Risk almaya, derin çözümlere yatkın olabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Önümüzdeki bir ay süresince hayat felsefeniz, idealleriniz, inançlarınıza karşı tutkulu olabilirsiniz. 23 Ekim-21 Kasım arasında ile yurt dışı seyahatler, eğitimler, hukuki konular gündeme gelebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem