24 Ekim Günlük Burç Yorumları & Merkür Akrep Burcunda

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
12 Kasım’a kadar iletişim ve zihin gezegeni Merkür Akrep Burcunda seyredecek. Bu süreçte miras, sigorta, kredi, vergi, yatırımlar, borçlar ön planda olacak. Gizli konuları ortaya çıkarabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerinizde tutkuların, konuşulmayan tabuların ve korkuların gündeme geleceği bir süreç başlıyor. 12 Kasım’a kadar Akrep Burcunda kalacak olan Merkür tutkuları konuşmaya davet edecek.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
Sağlığınıza ve günlük yaşantınızın ön planda olacağı; bazı gizli kalmış konuların açığa çıkabileceği bir süreç başlıyor. 12 Kasım’a kadar yeni bir iş, iş ortamı düşünebilirsiniz. Karanlık oyunlara dikkat.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Merkür 12 Kasım’a kadar Akrep Burcunda seyredecek. Bu süreçte sevdiğinize, çocuklarınıza karşı duygularınızı daha kolay dile getirebilir; tutkulu olduğunuz bir hobi eğitime başlayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ev, aile, kökler, atalar, topraklar ile ilgili konularda daha tutkulu olacağınız bir dönem başlıyor. 12 Kasım’a kadar Merkür’ün Akrep Burcunda seyri aile toprakları ya da emlak işleri ile ilgili haber getirebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
12 Kasım’a kadar zorlu sözleşme, anlaşma gibi konular gündeminizde olacak. Gizemli konulara eğilebilir; kafanızdaki şüpheleri giderebilirsiniz. Keskin zekanızla etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İletişim ve zihin gezegeni Merkür’ün 12 Kasım’a kadar Akrep Burcunda seyri süresince gelir kaynaklarınızı arttırmak için tutkuyla çalışabilirsiniz. Fazlasıyla risk almaya açık olabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Merkür’ün burcunuza geçmesi ile birlikte etrafınızdakileri zekanızla etkileyebilir; ikna kabiliyetinizi daa fazla ortaya koyabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için eğitimler gündeme gelebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
12 Kasım’a kadar projeleri kapalı kapılar ardında, göstermeden son haline getirmek isteyebilirsiniz. Gizemli ve şüpheli konular Merkür’ün Akrep burcunda seyrettiği bu dönemde kıskançlık yaratabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Merkür’ün Akrep burcuna geçmesi ile birlikte sosyal çevrenizle iletişiminiz artıyor. Biraz dedikodu, biraz karanlık olayları merakınızla 12 Kasım’a kadar etrafınızdakilere şüpheci yaklaşabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizde kendinizi, zekanızı, iletişim becerilerinizi göstermek isteyeceğiniz bir dönem başlıyor. 12 Kasım’a kadar iletişim ve zihin gezegeni Merkür Akrep Burcunda kariyer fırsatları sunabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İletişim ve zihin gezegeni Merkür Akrep Burcuna geçiyor. 12 Kasım’a kadar farklı kültürleri tanımaya, uzak seyahatler yapmaya motive olabilirsiniz. Metafizik konulara başka bir yönden bakabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova