24 Ekim Günlük Burç Yorumları & Merkür Akrep Burcunda

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
12 Kasım’a kadar iletişim ve zihin gezegeni Merkür Akrep Burcunda seyredecek. Bu süreçte miras, sigorta, kredi, vergi, yatırımlar, borçlar ön planda olacak. Gizli konuları ortaya çıkarabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerinizde tutkuların, konuşulmayan tabuların ve korkuların gündeme geleceği bir süreç başlıyor. 12 Kasım’a kadar Akrep Burcunda kalacak olan Merkür tutkuları konuşmaya davet edecek.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
Sağlığınıza ve günlük yaşantınızın ön planda olacağı; bazı gizli kalmış konuların açığa çıkabileceği bir süreç başlıyor. 12 Kasım’a kadar yeni bir iş, iş ortamı düşünebilirsiniz. Karanlık oyunlara dikkat.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Merkür 12 Kasım’a kadar Akrep Burcunda seyredecek. Bu süreçte sevdiğinize, çocuklarınıza karşı duygularınızı daha kolay dile getirebilir; tutkulu olduğunuz bir hobi eğitime başlayabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Ev, aile, kökler, atalar, topraklar ile ilgili konularda daha tutkulu olacağınız bir dönem başlıyor. 12 Kasım’a kadar Merkür’ün Akrep Burcunda seyri aile toprakları ya da emlak işleri ile ilgili haber getirebilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
12 Kasım’a kadar zorlu sözleşme, anlaşma gibi konular gündeminizde olacak. Gizemli konulara eğilebilir; kafanızdaki şüpheleri giderebilirsiniz. Keskin zekanızla etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İletişim ve zihin gezegeni Merkür’ün 12 Kasım’a kadar Akrep Burcunda seyri süresince gelir kaynaklarınızı arttırmak için tutkuyla çalışabilirsiniz. Fazlasıyla risk almaya açık olabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Merkür’ün burcunuza geçmesi ile birlikte etrafınızdakileri zekanızla etkileyebilir; ikna kabiliyetinizi daa fazla ortaya koyabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için eğitimler gündeme gelebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
12 Kasım’a kadar projeleri kapalı kapılar ardında, göstermeden son haline getirmek isteyebilirsiniz. Gizemli ve şüpheli konular Merkür’ün Akrep burcunda seyrettiği bu dönemde kıskançlık yaratabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Merkür’ün Akrep burcuna geçmesi ile birlikte sosyal çevrenizle iletişiminiz artıyor. Biraz dedikodu, biraz karanlık olayları merakınızla 12 Kasım’a kadar etrafınızdakilere şüpheci yaklaşabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizde kendinizi, zekanızı, iletişim becerilerinizi göstermek isteyeceğiniz bir dönem başlıyor. 12 Kasım’a kadar iletişim ve zihin gezegeni Merkür Akrep Burcunda kariyer fırsatları sunabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İletişim ve zihin gezegeni Merkür Akrep Burcuna geçiyor. 12 Kasım’a kadar farklı kültürleri tanımaya, uzak seyahatler yapmaya motive olabilirsiniz. Metafizik konulara başka bir yönden bakabilirsiniz.