25 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün iş ve gündelik yaşam önem kazanıyor. Sistemler, organizasyon ve detaylar gözden geçirilebilir. Özellikle sabah saatlerinde iş ile ilgili finansal konularda bilgi ve onay alabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Çocuklarınız, hobileriniz, sevdiğinizle ilişkilerinizde evhamlı, detaycı ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Eşinizle çocuklarınızın eğitimi vb konular için sabah saatlerinde konuşabilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Evinizde yapılması gereken işleri detaylandırmak; proje ve analizlerin üzerinden geçmek için güzel bir gün. Özellikle günlük işleri planlamak için ve aile içi görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Analizler, görüşmeler, sözleşme ve anlaşmaları organize edebilir; yaratıcı çözümlere odaklanabilirsiniz. Akşam sevdiklerinizle iletişime dikkat etmeniz gerekebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ev ve aile ile ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek için gelir kaynaklarınızı, sahip olduğunuz maddi ve manevi değerleri analiz edebilirsiniz. Detaylı bir planlama ile aile büyüklerinden destek alınabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sözleşme, anlaşma, eğitim vb konular için sabah saatlerinde vakit ayırmak verimli olabilir. Kendi isteklerinizi ön plana alabilir; geleceğe yönelik hedefleriniz için planlama yapabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün kafanızdaki projelerin finansal boyutlarını detaylandırmak ve organizasyon yapmak için kendinize vakit ayırabilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişimde endişe zorlayabilir. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal organizasyonlarda kendinizi analiz yeteneğiniz ve fikirlerinizle gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Geceye doğru ilişkilerde duygusal istekler ve ihtiyaçlar gerginlik yaratabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İşinizle ilgili organizasyon, detaylı planlama ve analitik çalışmalar yapabilirsiniz. Gizli bilgileri ya da görünmeyeni ortaya çıkarmak için çalışabilirsiniz. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınızı iyi belirlemelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Uluslararası ilişkiler, yabancılarla işler, uzak seyahatler ve akademik faaliyetleriniz için organizasyonlarda bulunabilir ya da arkadaş çevrenizden destek alabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kariyeriniz ile ilgili gelir dışı kaynaklar ile yapılabilecek yatırımlar; finansal çözümlerin analizleri için verimli bir gün olabilir. Analitik olarak tüm seçenekleri değerlendirmeniz faydalı olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Eşiniz ya da ortağınız ile geleceğe yönelik planlarınızı, hedeflerinizi, hayat vizyonunuzu paylaşabilir ve desteklerini alabilirsiniz. Endişe ve eleştirel yaklaşımınız geceye doğru zorlayabilir.