25 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün iş ve gündelik yaşam önem kazanıyor. Sistemler, organizasyon ve detaylar gözden geçirilebilir. Özellikle sabah saatlerinde iş ile ilgili finansal konularda bilgi ve onay alabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Çocuklarınız, hobileriniz, sevdiğinizle ilişkilerinizde evhamlı, detaycı ve mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Eşinizle çocuklarınızın eğitimi vb konular için sabah saatlerinde konuşabilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Evinizde yapılması gereken işleri detaylandırmak; proje ve analizlerin üzerinden geçmek için güzel bir gün. Özellikle günlük işleri planlamak için ve aile içi görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. 

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Analizler, görüşmeler, sözleşme ve anlaşmaları organize edebilir; yaratıcı çözümlere odaklanabilirsiniz. Akşam sevdiklerinizle iletişime dikkat etmeniz gerekebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Ev ve aile ile ilgili fikirlerinizi hayata geçirmek için gelir kaynaklarınızı, sahip olduğunuz maddi ve manevi değerleri analiz edebilirsiniz. Detaylı bir planlama ile aile büyüklerinden destek alınabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sözleşme, anlaşma, eğitim vb konular için sabah saatlerinde vakit ayırmak verimli olabilir. Kendi isteklerinizi ön plana alabilir; geleceğe yönelik hedefleriniz için planlama yapabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün kafanızdaki projelerin finansal boyutlarını detaylandırmak ve organizasyon yapmak için kendinize vakit ayırabilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişimde endişe zorlayabilir. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal organizasyonlarda kendinizi analiz yeteneğiniz ve fikirlerinizle gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Geceye doğru ilişkilerde duygusal istekler ve ihtiyaçlar gerginlik yaratabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İşinizle ilgili organizasyon, detaylı planlama ve analitik çalışmalar yapabilirsiniz. Gizli bilgileri ya da görünmeyeni ortaya çıkarmak için çalışabilirsiniz. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınızı iyi belirlemelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Uluslararası ilişkiler, yabancılarla işler, uzak seyahatler ve akademik faaliyetleriniz için organizasyonlarda bulunabilir ya da arkadaş çevrenizden destek alabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kariyeriniz ile ilgili gelir dışı kaynaklar ile yapılabilecek yatırımlar; finansal çözümlerin analizleri için verimli bir gün olabilir. Analitik olarak tüm seçenekleri değerlendirmeniz faydalı olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Eşiniz ya da ortağınız ile geleceğe yönelik planlarınızı, hedeflerinizi, hayat vizyonunuzu paylaşabilir ve desteklerini alabilirsiniz. Endişe ve eleştirel yaklaşımınız geceye doğru zorlayabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova