26 Ekim Günlük Burç Yorumları & Venüs-Neptün Etkileşimi

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sevdiğinizin desteği ile geleceğe yönelik hedefler koyabilir; eşinizle uzak seyahatler planlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde, yabancılarla ve kadınlara yönelik hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaşlıklarınızda özellikle finansal konularda hayal kırıklıklarına uğrayabileceğiniz bir gün. Fedakarlık yapmaya gönüllü olsanız bile borç almak-borç vermek için sınırlar zorlanabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
İkili ilişkilerde, evlilik ve ortaklıklarda idealist yaklaşımınız hayal kırıklıklarına yol açabilir. İşle ilgili bir organizasyonda aşk kapınızı çalabilir ama gerçekleri görmeniz de zor olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili uluslararası işler, yabancılarla ilişkiler, hukuki konularda bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Uzak seyahatler söz konusu ise karışıklıklar çıkabilir. Dedikodular çıkabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün sevdiğiniz ile ortak gelirler, paylaşımlar, finansal kaynaklar sebebi ile gerginlik yaşanabilir. Keyif aldığınız ya da hayattan zevk aldığınızı hissettiren bazı şeylerin maddi boyutu zorlayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle ev, aile, emlak işleri ile ilgili konularda çelişebilir; daha önce aldığınız kararlar konusunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İdealist yaklaşımlar, pembe gözlükler bugün çıkabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İş ile ilgili sözleşme, anlaşma vb konularda gerçekçi davranamayabilirsiniz. Özellikle kadınlarla olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız; hayal kırıklığı yaratabilecek konulardan kaçınmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün hayattan keyif aldığınız şeyler, sevdiğiniz ve çocuklarınız için aşırı harcamalar ya da beklenmedik giderlerle karşılaşabilirsiniz. Maddi manevi değer verdiğiniz şeyler hakkında çatışabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ev ve aile ile ilişkilerde hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Aile bireylerinden beklentileriniz ya da onların sizden beklentileri zorlayıcı olabilir. İlişkilerde hayalperest olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bağlantılarınızla görüştüğünüz bir sözleşme, anlaşma vb hakkında anlaşmazlıklar, yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Özellikle eğitim, yolculuk vb konularda aksaklıklara hazırlıklı olun.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Özellikle kadın arkadaşlarınızla para alışverişinden kaçınmalısınız. Sizin güvendiğiniz ya da güvendiğinizi sandığınız kişiler sizin değerlerinize aynı saygıyı göstermeyebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili konularda idealist yaklaşımınıza kadınlardan benzer desteği göremeyebilirsiniz. Hayal kırıklığı, kalp kırıklığı ve yorgunluk ortaya çıkabilir. Akıntıya karşı kürek çekmeyin.