26 Ekim Günlük Burç Yorumları & Venüs-Neptün Etkileşimi

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sevdiğinizin desteği ile geleceğe yönelik hedefler koyabilir; eşinizle uzak seyahatler planlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde, yabancılarla ve kadınlara yönelik hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Arkadaşlıklarınızda özellikle finansal konularda hayal kırıklıklarına uğrayabileceğiniz bir gün. Fedakarlık yapmaya gönüllü olsanız bile borç almak-borç vermek için sınırlar zorlanabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)               
İkili ilişkilerde, evlilik ve ortaklıklarda idealist yaklaşımınız hayal kırıklıklarına yol açabilir. İşle ilgili bir organizasyonda aşk kapınızı çalabilir ama gerçekleri görmeniz de zor olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili uluslararası işler, yabancılarla ilişkiler, hukuki konularda bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Uzak seyahatler söz konusu ise karışıklıklar çıkabilir. Dedikodular çıkabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün sevdiğiniz ile ortak gelirler, paylaşımlar, finansal kaynaklar sebebi ile gerginlik yaşanabilir. Keyif aldığınız ya da hayattan zevk aldığınızı hissettiren bazı şeylerin maddi boyutu zorlayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Eşinizle ev, aile, emlak işleri ile ilgili konularda çelişebilir; daha önce aldığınız kararlar konusunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İdealist yaklaşımlar, pembe gözlükler bugün çıkabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İş ile ilgili sözleşme, anlaşma vb konularda gerçekçi davranamayabilirsiniz. Özellikle kadınlarla olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız; hayal kırıklığı yaratabilecek konulardan kaçınmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün hayattan keyif aldığınız şeyler, sevdiğiniz ve çocuklarınız için aşırı harcamalar ya da beklenmedik giderlerle karşılaşabilirsiniz. Maddi manevi değer verdiğiniz şeyler hakkında çatışabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Ev ve aile ile ilişkilerde hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Aile bireylerinden beklentileriniz ya da onların sizden beklentileri zorlayıcı olabilir. İlişkilerde hayalperest olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bağlantılarınızla görüştüğünüz bir sözleşme, anlaşma vb hakkında anlaşmazlıklar, yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Özellikle eğitim, yolculuk vb konularda aksaklıklara hazırlıklı olun.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Özellikle kadın arkadaşlarınızla para alışverişinden kaçınmalısınız. Sizin güvendiğiniz ya da güvendiğinizi sandığınız kişiler sizin değerlerinize aynı saygıyı göstermeyebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kariyeriniz ile ilgili konularda idealist yaklaşımınıza kadınlardan benzer desteği göremeyebilirsiniz. Hayal kırıklığı, kalp kırıklığı ve yorgunluk ortaya çıkabilir. Akıntıya karşı kürek çekmeyin.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem