30 Ekim Günlük Burç Yorumları & Akrep Burcu Yeni Ay'ı


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
işinizi geliştirmeye yardımcı olacak finansal olumlu bir gelişme sizi bekliyor. Akşam gerçekleşecek yeni ay, gelir dışı kaynaklar ve ortak gelirleri arttırmak için yeni kapılar açacak.  
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yeni Ay ile ikili ilişkilerde yeni gelişmeler sizi bekliyor. Romantizm ve tutkuyla sarılabileceğiniz bir ilişki ya da yaratıcı güçlerinizi birleştirebileceğiniz bir ortaklığa imza atabilirsiniz. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Bugün Akrep Burcu Yeni Ayı ile sağlık, günlük rutin ya da çalışma ortamınızda olumlu ve gelişime yönelik adımlar atabilirsiniz. Yeni bir pozisyon için görüşme yapmak için güzel bir gün.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Akrep Burcunda Yeni Ay ile Aşk hayatınız canlanıyor. Sosyal bir organizasyonda tanışacağınız yeni biri ile tutkulu bir aşka tutulabilirsiniz. Evliyseniz yeni bebek haberi alabilirsiniz. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Yeni bir ev ya da arsa satın alma arzusunda iseniz Akrep Burcunda gerçekleşecek Yeni Ay’ın enerjisinden faydalanmalısınız. Finansal kaynak ve destek bulmanız bu dönemde kolay olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kişisel hedeflerinize ulaşmak için bir sözleşmeye imza atabilirsiniz. Akrep Burcunda Yeni Ay ile yeni bir eğitime başlayabilir ya da gelişiminize katkıda bulunacak kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi, manevi değerlerle ilgili korku ve endişelerinizden arınmak için bugün gerçekleşecek Akrep Yeni Ay’ından faydalanabilirsiniz. Maaş zammı, finansal destek istemek için uygun bir gün olabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bugün burcunuzda gerçekleşecek olan Yeni Ay ile kendiniz için yeni bir başlangıç yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu bir eğitim ya da ilişki olabilir. Çevrenizden destek alabileceksiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Akrep Burcunda Yeni Ay ile kariyerinizde gelişim için kapalı kapılar ardında yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Daha henüz çok erken olduğu için kendi kendinize çalışmak isteyebilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İdealleriniz ve hayat felsefeniz yolunda gelişim için sosyal çevreniz ile birlikte yeni bir adım atabilirsiniz. Ekip çalışmaları için Akrep Burcunda Yeni Ay ile çalışmalarınız can bulacak.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Bugün Akrep Burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay kariyerinizde yeni adımlar atmanıza fırsat sunacak. Özellikle yeni girişimler için finansal destek bulabileceğiniz bir süreç sizi bekliyor.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Akrep Burcunda Yeni Ay hukuki ya da akademik bir alanda araştırmalarınızı derinleştirmeniz için fırsat sunuyor. İdealleriniz ve hayat felsefenizi sorgulamanızı sağlayacak bir seyahate çıkabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova