6 Ekim Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ve ortaklıklar ile ilgili kararlar almak, görüşmeler yapmak için uygun bir gün olmayabilir. Otorite ve güç sahibi kişilerle ego çatışmalarına girerek mevcut gücünüzü kaybedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün iş yerinizde kendi gücünüzü göstermek için hukuki ya da uluslararası bir alanda ego çekişmelerine girmek sizi zor durumda bırakabilir. Otorite figürleri ile çatışmalara dikkat etmelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Yaratıcı projeler, çocuklar ile ilgili giderler ya da sevdiğinizle ortak gelirleriniz konusunda ego çatışmaları ve güç çekişmeleri yaşanabilecek bugünde sakinliğinizi korumanız önemli olacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Eşinizle ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda birbirinizin sınırlarını zorladığınızı hissettiğiniz bir gün olabilir. Güç savaşının olasılığını bilerek olayları akışına bırakmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde önemli bir sözleşme, anlaşma, eğitim ya da seyahat ile ilgili üstlerinizle ortaya çıkan anlaşmazlıklar zorlayıcı olabilir. Egonuzu bir kenara bırakıp geleceğe yönelik düşünmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Maddi konularda iddialaşmak ve sınırlarınızı zorlamak için iyi bir gün olmayabilir. Yaratıcı bir proje, çocuklar ya da finansal bir risk sevdiğinizle aranızda değer çatışmasına dönüşebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ev ya da aileniz ile ilgili aile büyükleriniz ile güç savaşlarına girmekten kaçınmanız gereken bir gün olacak. Karşılıklı yıpratıcı ve yıkıcı olma riskinizi gözeterek hareket etmelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Yakın akrabalarla aranızdaki konuları çözmekten kaçmak ve kendi başınıza bir gün geçirmek için uygun bir gün olmayabilir. Kendinizi ortaya koymak ile kaçmak arasında dengeyi bulmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün arkadaşlarla para alışverişlerinden kaçınmanız faydalı olabilir. Aynı değerleri paylaşmadığınız için ego çatışmalarına girebilirsiniz. Birlikte iş alışverişi için de uygun bir gün olmayabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyeriniz ile ilgili konularda sakin ve akışta bir gün geçirmeniz faydalı olabilir. Daha ziyade otorite figürleri ya da sizin otoritenizde çalışan kişilerle ego çatışmaları yaşanarak zorlanılabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Özellikle resmi evrak gereken konularda otorite figürleri ile çatışmaktan bugün çekinmelisiniz. Sizin bilmediğiniz ya da görünmeyen bazı güçlerin işleri karıştırdığı bir durum söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Sevdiğinizle ortak gelirleriniz ile ilgili bir gerginlik daha büyük bir korkuyu tetikleyebilir. Onaylamadığınız biri ya da bir organizasyona destek konusu karşılıklı ego çatışmalarına dönüşebilir.