6 Ekim Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ve ortaklıklar ile ilgili kararlar almak, görüşmeler yapmak için uygun bir gün olmayabilir. Otorite ve güç sahibi kişilerle ego çatışmalarına girerek mevcut gücünüzü kaybedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün iş yerinizde kendi gücünüzü göstermek için hukuki ya da uluslararası bir alanda ego çekişmelerine girmek sizi zor durumda bırakabilir. Otorite figürleri ile çatışmalara dikkat etmelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Yaratıcı projeler, çocuklar ile ilgili giderler ya da sevdiğinizle ortak gelirleriniz konusunda ego çatışmaları ve güç çekişmeleri yaşanabilecek bugünde sakinliğinizi korumanız önemli olacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Eşinizle ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda birbirinizin sınırlarını zorladığınızı hissettiğiniz bir gün olabilir. Güç savaşının olasılığını bilerek olayları akışına bırakmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde önemli bir sözleşme, anlaşma, eğitim ya da seyahat ile ilgili üstlerinizle ortaya çıkan anlaşmazlıklar zorlayıcı olabilir. Egonuzu bir kenara bırakıp geleceğe yönelik düşünmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Maddi konularda iddialaşmak ve sınırlarınızı zorlamak için iyi bir gün olmayabilir. Yaratıcı bir proje, çocuklar ya da finansal bir risk sevdiğinizle aranızda değer çatışmasına dönüşebilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ev ya da aileniz ile ilgili aile büyükleriniz ile güç savaşlarına girmekten kaçınmanız gereken bir gün olacak. Karşılıklı yıpratıcı ve yıkıcı olma riskinizi gözeterek hareket etmelisiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Yakın akrabalarla aranızdaki konuları çözmekten kaçmak ve kendi başınıza bir gün geçirmek için uygun bir gün olmayabilir. Kendinizi ortaya koymak ile kaçmak arasında dengeyi bulmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün arkadaşlarla para alışverişlerinden kaçınmanız faydalı olabilir. Aynı değerleri paylaşmadığınız için ego çatışmalarına girebilirsiniz. Birlikte iş alışverişi için de uygun bir gün olmayabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyeriniz ile ilgili konularda sakin ve akışta bir gün geçirmeniz faydalı olabilir. Daha ziyade otorite figürleri ya da sizin otoritenizde çalışan kişilerle ego çatışmaları yaşanarak zorlanılabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Özellikle resmi evrak gereken konularda otorite figürleri ile çatışmaktan bugün çekinmelisiniz. Sizin bilmediğiniz ya da görünmeyen bazı güçlerin işleri karıştırdığı bir durum söz konusu olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)


Sevdiğinizle ortak gelirleriniz ile ilgili bir gerginlik daha büyük bir korkuyu tetikleyebilir. Onaylamadığınız biri ya da bir organizasyona destek konusu karşılıklı ego çatışmalarına dönüşebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem