1 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Akşam üstü saatlerine kadar sigorta, kredi, yatırım, ortak gelirler gibi gelir dışı kaynaklar, maddi konuları toparlayabilirsiniz. Sezgileriniz güçlü. Akşam daha neşeli ve iyimser hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerde sezgilerinizle hareket etmek istediğiniz bir gün olabilir. Öğleden sonraya kadar yeni bir girişimde bulunmamanız faydalı olacaktır. Kıskançlık vb yapmaktan çekinmelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İş yerinizde araştırmak, olayların derinine inmek isteyebilir; sabırla çalışabilirsiniz. Yeni bir projeye başlamak yerine gün içinde işlerinizi tamamlamalısınız. Akşam ikili ilişkilerde iyimser olacaksınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün sevdiğiniz ile ilgili konularda kıskançlık hissedebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte meditasyon, yoga vb yapmak için uygun bir gün. Akşam işlerinize konsantre olmak daha kolay.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Evinizde derin temizlik yapmak için uygun bir gün olacak. Yeni bir projeye girişmeden önce araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Akşam üstü saatinden itibaren anın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün sezgilerinizle konuştuğunuzu hissedebilirsiniz. Yazılı, sözlü iletişim ve anlaşma, sözleşme vb de iç güdüleriniz kuvvetli olacak. Akşam ailenizle neşeli vakit geçirebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi konularda sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde yeni bir adım atmaktan ve duygusal kararlar almaktan kaçınmalısınız. Öğleden sonradan itibaren gelişime yönelik eğitimler ilgi çekebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Algınızın ve sezgilerinizin güçlü olacağı bugünde ikili ilişkilerde tutkularınız ön planda olabilir; kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Akşam saatlerine doğru maddi konularda olumlu gelişmeler olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Rüyalarınız ve iç sesinizin yoğun olacağı bir gün. Kendi projeleriniz üzerinde sessizce çalışmak isteyebilirsiniz. Akşam üstü saatlerinden itibaren modunuz daha neşeli ve eğlenceli olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün iç sesiniz yüksek olsa da sosyal ortamlarda gerginlik, kıskançlık ve öfkeden uzak durmalısınız. Öğleden sonradan itibaren kendi başınıza geleceğe yönelik keşifler ve araştırma yapmak isteyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizde manipülatif kişi ve durumlara karşı sakin olmalısınız. Duyguların yoğun ve derin olacağı bir gün. Yeni bir projeye başlamak için uygun değil. Arkadaşlarınızla sportif aktiviteler yapabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hukuki, akademik, uluslararası, ticari ya da uzak seyahatler ile ilgili konularda sezgileriniz kuvvetli olacak. Yeni bir adım atmak yerine elinizdeki işleri tamamlamalısınız. Akşama doğru kariyeriniz ile ilgili işler ön planda olacak.