1 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Akşam üstü saatlerine kadar sigorta, kredi, yatırım, ortak gelirler gibi gelir dışı kaynaklar, maddi konuları toparlayabilirsiniz. Sezgileriniz güçlü. Akşam daha neşeli ve iyimser hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İkili ilişkilerde sezgilerinizle hareket etmek istediğiniz bir gün olabilir. Öğleden sonraya kadar yeni bir girişimde bulunmamanız faydalı olacaktır. Kıskançlık vb yapmaktan çekinmelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İş yerinizde araştırmak, olayların derinine inmek isteyebilir; sabırla çalışabilirsiniz. Yeni bir projeye başlamak yerine gün içinde işlerinizi tamamlamalısınız. Akşam ikili ilişkilerde iyimser olacaksınız.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün sevdiğiniz ile ilgili konularda kıskançlık hissedebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte meditasyon, yoga vb yapmak için uygun bir gün. Akşam işlerinize konsantre olmak daha kolay.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Evinizde derin temizlik yapmak için uygun bir gün olacak. Yeni bir projeye girişmeden önce araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Akşam üstü saatinden itibaren anın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün sezgilerinizle konuştuğunuzu hissedebilirsiniz. Yazılı, sözlü iletişim ve anlaşma, sözleşme vb de iç güdüleriniz kuvvetli olacak. Akşam ailenizle neşeli vakit geçirebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Maddi konularda sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde yeni bir adım atmaktan ve duygusal kararlar almaktan kaçınmalısınız. Öğleden sonradan itibaren gelişime yönelik eğitimler ilgi çekebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Algınızın ve sezgilerinizin güçlü olacağı bugünde ikili ilişkilerde tutkularınız ön planda olabilir; kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Akşam saatlerine doğru maddi konularda olumlu gelişmeler olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Rüyalarınız ve iç sesinizin yoğun olacağı bir gün. Kendi projeleriniz üzerinde sessizce çalışmak isteyebilirsiniz. Akşam üstü saatlerinden itibaren modunuz daha neşeli ve eğlenceli olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün iç sesiniz yüksek olsa da sosyal ortamlarda gerginlik, kıskançlık ve öfkeden uzak durmalısınız. Öğleden sonradan itibaren kendi başınıza geleceğe yönelik keşifler ve araştırma yapmak isteyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kariyerinizde manipülatif kişi ve durumlara karşı sakin olmalısınız. Duyguların yoğun ve derin olacağı bir gün. Yeni bir projeye başlamak için uygun değil. Arkadaşlarınızla sportif aktiviteler yapabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Hukuki, akademik, uluslararası, ticari ya da uzak seyahatler ile ilgili konularda sezgileriniz kuvvetli olacak. Yeni bir adım atmak yerine elinizdeki işleri tamamlamalısınız. Akşama doğru kariyeriniz ile ilgili işler ön planda olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova